Arama sonuçlarınız

1. KnuDDeL

[1.7.2]KAPTANCRAFT.NITRADO.NET/Boss/Asa/EditItems/ÖzelItems/Counter/

Kardeş bak benden bi öneri hani tınlarmısın yoksa tınlamazmısın sana kalmış . Diğer reklamlardada yapıldığı gibi eğer seninde swni kötülüyorlarsa cevap verme sen onların üstüne gittikçe dahada beter olacaklar ayrıca hiçbir zaman yetkili birisi oyuncuya saygısızlık yapamaz her ne olursa olsun ..
  2. KnuDDeL

[1.7.2]KAPTANCRAFT.NITRADO.NET/Boss/Asa/EditItems/ÖzelItems/Counter/

Kardeşim bak benim amacım senin serverini yada özelliklerini eleştirmek değil , saygıduyuyorum elinden ne geliyosa yapmaya calısıyorsun ancak böyle bir yorum yaptığın zaman senin nasıl bir kurucu yada yetkili olduğun besbelli ortaya çıkıyor . Hangi kurucu oyuncusuna yada bir başka oyuncuya böyle...
  3. KnuDDeL

Craft Akademisi % 100 Survival Server Chops'un Yapımcılardından...

Ip yok :AsdAS:d:dq:QWqw d
  4. KnuDDeL

MechanichCraft < 1.7.2 > [ Geri Döndü! ] [ Pet Sistemi ] Faction'un Kralı!

keşke 1.7.2'dende girilse :D
  5. KnuDDeL

PlayLegendCraft.minecraft.to / FACTİON / SİLAH / BOSS / PVP / ARSALARDA FLY / EVENT / REPAİR / LAPİS

ulan dangalak survival bölümünde neden faction açıyosun ?
  6. KnuDDeL

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM EDİN NOLUR SW'DEN SUCSUZ YERE BANLANICAM YOKSA

Saolun :D baya bi eşya çaldım :DD:DD:D:D:D:D Swnin en güclü klanı oldk sayemde :D
  7. KnuDDeL

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM EDİN NOLUR SW'DEN SUCSUZ YERE BANLANICAM YOKSA

MERHABA ARKADAŞLAR BEN İSMİMDENDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ KnuDDeL ADLI BİR OYUNCUYUM . KONUYA GELEYİM Bİ SW'DE TAKILIRKEN BİRİ BİRDEN BİRE BANA KURUCU VERDİ ( OPLU ) SORA BENDE FIRSATTAN İSTİFADE EDİP HEMEN GAMEMODE 1'E ALDIM . ERTESİ GÜN GİRDİĞİMDE KURUCULUĞUM ALINMISTI AMA HALA GAMEMODE 1'DEYDİM ...
  8. KnuDDeL

KONUYU SİLİN

http://destek.altinoyuncu.net/ticket.php?track=Y1J-XZS-2ES4 . lütfen ilgilenirseniz sevinirim .
  9. KnuDDeL

KONUYU SİLİN

Server çok güzel ama ''Çakma Rehberiniz'' melisa adlı rehber olduğu sürece o server yürümez. adminler elinden geldiğince ilgileniyor ama rehberde lazım . 1 haftadır giriyorum daha önceden beridir kayıt olan bi arkadaşımıda biliyorum . ben daha o Melisa mıdır nedir bi rehberiniz var onun sürekli...
  10. KnuDDeL

White List nedir ? ( Yeni Başlayanlar İçin )

Bune Abi Ya O Kadar Uğrastık Buna Yani Simdi Hic Acılmıcak mı Sw ?
  11. KnuDDeL

DarkKnights %100 Survival Survivalın Tek Adresi

Doğru Diyor %100 Survival ama Önceden oynamısım felan etmisim İçine Çarın :D Adım Survive Bilen Bilir Baya Zengindim :D