Arama sonuçlarınız

1. Sherien

Roffron! Türkiye'nin İlk Oyunlara Parmak Atan Kanalı..

Aslında sloganımız o değil. Ama imkanımız oldukça her oyunu incelemeye ve parmak atmaya devam edeceğiz.. For Honor yolunda devam ediyoruz
  2. Sherien

Need For Speed 3. Bölüm ile kaldığımız yerden devam ediyoruz.. Yepyeni Hitman bölümümüz ile seriye devam
  3. Sherien

Triss'in ateşini yemektense kuzgun yemeyi tercih edebilirim :p Yepyeni Need For Speed bölümü ile devam ediyoruz. Hitman 4. Bölüm ile seriye devam.. Uzun oldu birazcık
  4. Sherien

Need for Speed ile bende geldim. Geç oldu biraz ama :) Taşımalı headshotlı r6
  5. Sherien

Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. Arkadaşıma ileticem söylediklerini. :) Arma 3 Battleroyale geldi Playerunknown's Battlegrounds ilk bölümü çıktı. 1.lik ile açtık. Gerilim+rehber+heyecan hepsini yaşadık..
  6. Sherien

Çok teşekkür ederiz tavsiyelerin için. :) Ortağımla Undertale'yi konuşacağım.. Benim neden halen video çekemediğime dair bir bilgilendirme videosu. Gökkuşağı da var..
  7. Sherien

Hitman Bölüm 2 geldi.. Çok teşekkür ederiz. Yeni video geldi bile.. :) Önemli olan bilinç altına yerleşmesi. şşşşş çaktırma.
  8. Sherien

Herkese Selam! https://www.youtube.com/watch?v=aKkgNiQ4ITc Roffron, Berkay'ın birgün otobüste boş boş düşünerek bulduğu bir isimdir. Yaklaşık bir 4-5 ay sonra da Batuhan ile bir youtube kanalı olmuştur. Birkaç ay daha geçtikten sonra video çekmeyi sağlayan o ilk kurşun da vizeler olmuştur. Amacı...
  9. Sherien

Yaşadığınız En Utanç Verici An

Bitane dün yaşadım.. Dershanede kütüphanenin kapısını açtım yanımda arkadaşlar var (bizim dershane kütüphanesi baya büyük ve doluydu) arkadaş benle alay etti dilim sürçtü diye tüm dershane baktı bana (+ hoşlandığım kız dahil) sonra bi şekilde kurtuldum durumdan ama baya utandım ya :D
  10. Sherien

Admin Olsaydınız Forumda Neler Yapardınız ?

Eskiden forum için öneriler yazmıştım bi'konuda oraya bakarsınız :P.. Ya da eski mesajlarıma üşendim şimdi telden araştırmak ...
  11. Sherien

2.Forum Ödülleri!

Bu işi resmi yapsak aslında güzel olur ya.. Böyle olmuyor.. Adminler de gelsin..
  12. Sherien

15w14a sürümünde kafaya birden fazla at takılabiliyormuş :D

Attan önce adam var ona daha çok yazık.. Neyse boşver.. :ha:
  13. Sherien

Saçma Sapan Animasyon 4 "LANET ANİMECİLER"

Küfürden çok yumuşak bir kelime.. Patik gibi bişi..
  14. Sherien

Deccalin en büyüğü :D

Saçma aslında.. Bazı rakamların bir araya gelmesinden bazı anlamların çıkması tuhaf.. 3 ve 1in birleşmesi de saçma.. Dershanede 31 diye cevabını söylüyorum erkekler hemen gülüyor.. Ne fesat bir ülke..
  15. Sherien

Saçma Sapan Animasyon 4 "LANET ANİMECİLER"

Anime ne la daha düzgün bi isim bulamamışlar mı bu türe..
  16. Sherien

Ha bende konu açıp ifşa ettin sandım.. :D

Ha bende konu açıp ifşa ettin sandım.. :D
  17. Sherien

? Nerede? Link verseydin

? Nerede? Link verseydin
  18. Sherien

herkes sevdiği oyununu ve iyi - kötü yanlarini yazsin oyunsuz kalmiyak

Mount and Blade serisi özellikle Warband (Bannerlord çıkınca o daha da iyi olucak) Multiplayer bakımından değerlendiriyorum sadece. + Yetenek isteyen bir oyun. İnsan bi alanda uzmanlaşmaya çalışıyor.. + Oyunu siz oynuyorsunuz. Kontol tamamen sizde. + Chamber, spam gibi yetenek isteyen...
  19. Sherien

BUGÜN RidOfMeTR'nin DOĞUM GÜNÜ!

Ölmemeye özen göster panpa, doğum günün kutlu olsun..
  20. Sherien

bu pc ile Borderlands 2 oynanır mı

Oynarsın.. Biraz ayarları kıs rahat oynanır..
  21. Sherien

BİR MİLYUN KİRE VULFTAYM

Ülkücü oyunu..
  22. Sherien

RAYANDU BİLE BİLE KAYBEDİYOR her şey BİR SENARYO ! BÜYÜK İFŞA !

Forum dedektif kaynıyor.. Vay anasını..
  23. Sherien

Minecraft Kurtuldu!

Oyun dışında forumlarda incelenmiştir.. Bakanlık pre hesap aldiysa dağıtsın o preleri bari.. Bidaha oynamayacaklar zaten.. Millet preye muhtaç..