Arama sonuçlarınız

1. LifeRoad

Yardım Mob ve animals spawn sorunu yardım lazım !

Herkese merhabalar arkadaşlar. Çıldırmak üzereyim full + full sunucuma boss plugini ekledim %100 doğru çalışıyor. Mob ve yaratıklar spawn olmuyor ne denediysem olmadı. Propertiesten ayarları değiştirdim > olmadı MultiverseCore ayarları true yaptım > olmadı Wg'den ayarları true yaptım > olmadı...
  2. LifeRoad

Mc.StolenLives.NET •Asker Çıkartma•[+]Basma Sistemi•Oto RAİN + Maden Eventi • Vip Çekilişi - PET !

İP: Mc.StolenLives.NET İP2: 176.31.90.232 Web: StolenLives.NET SÜRÜM : 1.7.0 - 1.7.X Vip Çekilişi Link : http://******/7942792/vipcekilisi OTO HAMMADDE VE RAİN EVENT EKLENDİ ! ÖN YAZI ! StolenLives'dan MERHABA ! Yenilenen oyun içerikleri ile StolenLives'dan inanılmaz bir zevk...
  3. LifeRoad

[Mc.StolenLives.Net] • Yeni Eventler/Devlapis/Meslek/Faction/Boss/PVP/Eğlence Bir arada ! 05.10.2014

İP: Mc.StolenLives.NET İP 2 : 176.31.90.232 FACTİON 1.7.X Emek Sunucusu Bakalım Sunucumuzda neler var ? ------------------------------- ------------------------------- •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• Açıklama : En güzel yanlarından biri sunucumuzda...
  4. LifeRoad

KnightLife /Saf Survival Sunucusu /Spawn Warp Mevcut / 1.7.2 / Claim Mevcut / 8 GB RAM !

Oyun adı : KnightLife Durum : Server adı : Server-1 (Gaia) Durum : Server ip : 78.135.87.124 Durum : İletişim skype : lacerandumboy Serverda PVP ACIKTIR Serverimiz (SAF) Survival sunucudur. Sunucumuzda 1 adet warp bulunmaktadır o warp ise /spawn'dır. Yoğun istek üzerine eklenmiştir...
  5. LifeRoad

KnightLife / Faction-PVP / 1.7.2 / Endless V2/PORTAL ISINLANMA SISTEMI !

Knight-Life Faction-PVP Sürüm : 1.7.2 İp adresi : 78.135.87.124 OKUMADAN GEÇMEYİN !! Skype : blackiesmoke41 Skype : lacerandumboy Amacı : Faction kurup yada tek (solo) takılarak top-5'te birinci olmaktır amaç. Oyun modu çok basittir oyuna başlarsın meslek seçip /warp hammadde para...
  6. LifeRoad

Sade Temiz Survival Server Pluginleri Neler Olmalı Sizce [ACİL]

Arkadaşlar survival server açacağız fakat kullanacagımız pluginler nasıl desem düz olsun istiyorum plugini Neler kullanılmalı Plugin olarak gerekli olanlar ? /money /madenci /meslek cart curt gibi seyler olmasin istiyorum sade bir başlangıc yeri ve 1 tane warp olmasını istediğim yer olacak...
  7. LifeRoad

[Yardım İstek] Survival veya HG Server Plugini !

Arkadaşlar merhaba server kuruyoruz. Fakat survival sade bir server olacak. Hangi pluginleri tavsite edersiniz Sürüm 1.7.2 Warp mob arena vs vs yer olmaycak warp gerek kalmıyor bir başlangıç noktasını ayarlayacagız o kadar pakette ne olmalı en iyisi için survival için ? Birde 2014 HG paketi...