Arama sonuçlarınız

1. KakashiCZ

teehee

teehee
  2. KakashiCZ

Beni özlediğini biliyorum

Beni özlediğini biliyorum
  3. KakashiCZ

Eskiden çok emre aydın dinlerdim

Eskiden çok emre aydın dinlerdim
  4. KakashiCZ

Hort...

Hort...
  5. KakashiCZ

Hort...

Hort...
  6. KakashiCZ

Sunucuyu yeniden açıyorsun demek, eh geç oldu biraz ama hayırlı olsun bakalım. Iyi şanslar.

Sunucuyu yeniden açıyorsun demek, eh geç oldu biraz ama hayırlı olsun bakalım. Iyi şanslar.
  7. KakashiCZ

yemin et

yemin et
  8. KakashiCZ

Baya oldu görüşmeyeli :D

Baya oldu görüşmeyeli :D
  9. KakashiCZ

Öldü.

Öldü.
  10. KakashiCZ

AMA YETER 3 KERE KONU AÇTIM SUNUCULARDA 3UNUDE REDDETINIZ

Hepsi büyük harfli başlık, galiba görmediniz. Konu başlığınız tamamen büyük harfli ise kapatılıyor.
  11. KakashiCZ

Serverin En Güzel Modern Villaları!

Ahpap, ciddimisin ?
  12. KakashiCZ

Ölümüydüm ? Galiba birisi "Edo Tensei" Kullandı.

Ölümüydüm ? Galiba birisi "Edo Tensei" Kullandı.
  13. KakashiCZ

Hort, #Rejected.

Hort, #Rejected.
  14. KakashiCZ

İyidir, sen nasılsın asıl ? :)

İyidir, sen nasılsın asıl ? :)
  15. KakashiCZ

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Şairin bu sözle ne demeye çalıştığını Oxford Üniversitesine gönderdim. Onlar bile aylarca üzerinde çalışıp bulamamışlar, illümünatinin işi olabilir.
  16. KakashiCZ

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Bende sadece senden bahsetmedim, herkezden bahsettim.
  17. KakashiCZ

Umudumu kesiyorum diyen çoğu kişi belli etmeden hala burada. Ve başka isimle sunucuya dönecekler, biliyorum. Ayrıca kimse umudunu kesmeyecek bence. Aylardır beklediniz 2 hafta daha beklersiniz, değecek bence.
  18. KakashiCZ

Emredersiniz komutanım!

Emredersiniz komutanım!
  19. KakashiCZ

._.

._.
  20. KakashiCZ

Banada yapsana bir tane cin ali :3

Banada yapsana bir tane cin ali :3
  21. KakashiCZ

Ciddiyim!

Ciddiyim!
  22. KakashiCZ

Vee onun gerçek adı Bill Cipher'idi!

Vee onun gerçek adı Bill Cipher'idi!
  23. KakashiCZ

2 Hafta geç geldi diye umidini kesen koca yürekli adam. Sana kim söyledi 100'kişiden 90'ının ümidini kestiğini ? Sabredemiyorsanız bekleyemeyeceksiniz, birisini bulacaksınız diyeceksinizki ona: "Kardeşim, sunucu açıldığında bana haber verirmisin?" Bekleyemiyorsan bunu yapıcaksın bu kadar...
  24. KakashiCZ

BeNiM SeVGiM oKYaNuS oLsA nE fAyDa.. sEn YüZmEk YeRiNe ÜzMeYi BiLdİkTeN sOnRa..

BeNiM SeVGiM oKYaNuS oLsA nE fAyDa.. sEn YüZmEk YeRiNe ÜzMeYi BiLdİkTeN sOnRa..