Arama sonuçlarınız

1. K

Oyun arkadaşı arıyorum

Uzun süredir faction ve rpg serverlarda takılıyorum sıkıldım artık biraz salt survival falan oynamayı planlıyorum.+13 yaş salt survival,kızıltaş,şehir build vb şeyler yapacak arkadaşlar varsa aşağıya yorum atsın beraber oynayalım.
  2. K

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

Hem yılbaşı etkinliği olup hem de kapalı olması bir an tuhaf geldi.Server ne zaman açılır peki?
  3. K

Arma3MC | [Arma3 RolePlay] [Gerçek Hayat] [Gerçekçi Silahlar] [Helikopter,Araba] | Yeni Minigame !

Başvuru Bölümü: - Aranıza Katılacağım - Ad,Soy Ad:Kerem Kaya Role Play Bilginiz(Az,Çok):Çok Arma3 Oynuyormusunuz:Hayır. Yaşınız(+9):14 Oyun Adınız:Near Skype(Yok ise yazılmayabilir):sam.kerem Rol Rehberini Okudunuzmu:Evet Mesajınız:Uzun süre önce (sayfa 6) yaptığım başvuruda role play bilgim...
  4. K

Başvuru Bölümü: - Aranıza Katılacağım - Ad,Soy Ad:Kerem Kaya Role Play Bilginiz(Az,Çok):Az Arma3 Oynuyormusunuz:Hayır Yaşınız(+9):14 Oyun Adınız:Near Skype(Yok ise yazılmayabilir):sam.kerem Rol Rehberini Okudunuzmu:Evet Mesajınız: - Aranıza Katılmak İstiyorum -
  5. K

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Ben bakarım. :D
  6. K

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Gayet güzel bir proje.Pluginleri epey beğendim doğrusu.Rüya plugini güzelmiş özellikle.
  7. K

Warriors Klanı.

Skype:live:samet-kerem Yaş:14 Build pek beceremem ancak mühendisliğim gayet güzeldir. Pek çok sistemi kurabilirim ve tntnin açık olduğu bir serverda aşırı etkili tnt atarlar yapabilirim. Kısa sürede exp ve item kasıp gelişebilirim. Yaklaşık 1 yıldır Minecraft oynuyorum. Ve kesinlikle ben de...
  8. K

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad:Kerem Kaya Kullanıcı Adı: UchihaKerem Yaş:14 Daha Önce Bulunduğun Rp Sunucular:pek çok avatar serverında oynadım. Naruto'da Güncelliğin:Her perşembe yeni bölümü izlerim,asla kaçırmam. Ne Zamandır Minecraft oynuyorsun:1.5 yıldır oynuyorum. Skype Adresin:live:samet-kerem Not:Bazı...
  9. K

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad:Kerem Kaya Kullanıcı Adı: UchihaKerem Yaş:14 Daha Önce Bulunduğun Rp Sunucular:Pek çok avatar serverında oynadım. Naruto'da Güncelliğin:Her perşembe yeni bölümü izlerim,asla kaçırmam. Ne Zamandır Minecraft oynuyorsun:1.5 yıldır oynuyorum. Skype Adresin:Live:Samet-Kerem