Arama sonuçlarınız

1. Z

TurkeyFC #Alımlar Aktif/Her Yetki Gerek !/Ne Bekliyorsun Tıkla !

{=Builder=} Ad : BerkeHan Soyad :Çavdar Skype : ainzerator Yaş : 14 Kod Bilgin : %50 Kaç Swde Çalıştın : 7-8 Sw'de çalıştım.Bir tanesi StarCraft'tı Yaptığın Buildlerden Ressim :Yok ama serverde deneyebilirsin. Saygın : Saygım bana gösterilenin 10 katıdır Düşüncen : Geleceği Parlak bir server
  2. Z

TurkeyFC #Alımlar Aktif/Her Yetki Gerek !/Ne Bekliyorsun Tıkla !

{=Builder=} Ad : BerkeHan Soyad :Çavdar Skype : ainzerator Yaş : 14 Kod Bilgin : %50 Kaç Swde Çalıştın : 7-8 Sw'de çalıştım.Bir tanesi StarCraft'tı Yaptığın Buildlerden Ressim :Yok ama serverde deneyebilirsin. Saygın : Saygım bana gösterilenin 10 katıdır Düşüncen : Geleceği Parlak bir server
  3. Z

Alımlı yeni açılan faction/hub olcak içeri buyrun

Olmak istediğiniz yetki:Rehber Adın:Berke Han Kaç yaşındasın(sınır15-16):13 Kac yıldır mc oynuyorsun:4 Sponsor(olacqksanız)kac para yatırabilirsiniz;olmiycam Oyun nicki;Ainzerous Plugin bilgisi;%50 Skype;ainzerator
  4. Z

Modern RPG | YETKILI ALIMLARI! | ASE Game

Ad : Berke Han Yaş(Önemli değil) :13 Skype :ainzerator RPG Bilgin (ÇOK FAZLA-ÇOK-ORTA-DÜŞÜK-ÇOK DÜŞÜK) :ORTA
  5. Z

WraithCraft # MMORPG Sunucu Için Builder Alımı

Isim:Berke Han Yaş:13 Günlük Online Süresi:3-4-5 Hangi tarz buildlarda iyisin ? (Medieval,Steampunk,Fantasy):Modern-Mediaval Skype:ainzerator Deneyimleriniz:TLZCraft Yaptığınız Eserlerin Fotoğrafları:fotoğraf yok
  6. Z

| Oyuncu Kızlar | Rehber ve Reklamcı Alımı | Yeni Sunucu | Bakım |

Adım: Berke Han Çavdar Minecraftı 2010dan beri oynuyorum Skype:ainzerator yaş:13 nick:Berkehan026 Rehberlik deneyimi var ama sunucu 2.gününde kapandı. İlgiliyimdir
  7. Z

**Sahra Craft** Deneyimli Builder Alınacaktır...

Ad:Berke Han Yaş*:13 Ne Kadar Süre Online:3-4-5 saat Skype*:ainzerator Bildiği Build Temaları: (mediaval şart) mediaval(az çok),Modern Deneyimleri:redstone ve command block Yapıtlarından En Az 1 Resim Ve Serverda Denenecekler:yaptığım yapının resmini çekmem en azından googleden resim çalmadım
  8. Z

ALIM VAR

9. Z

Servere build aranıyor

Yapmış olduğum bir yapı fotoğrafı yok ama gerçekten iyiyimdir.İstersen serverde deneyebilirsin skype:ainzerator
  10. Z

SahraCraft Deneyimli Builder ve Pluginer ini ARIYOR ! Faction Server

We bilirm skype kullanıyorum yetenekliyimdir.ekleyebilirsin. skype:ainzerator
  11. Z

Succescraft Alımları Başladı !!!

Rehber Adınız:Berke Han Soyadınız:Çavdar Yaş:13 Oyuncuya Davranışınız:Saygılı,anlayışlı olmaya çalışırım.Çabuk sinirlenmem küfür kullanmam.
  12. Z

DiamondPvP rezilliği/Suçsuz yere banlandım

DiamondPvP adlı sunucuda bilek hakkıyla aldığım onca zaferden sonra 2-3 kişinin kışkırtmasıyla banlandım.Çok rezil bir server kesinlikle tavsiye etmiyorum.Hukuki işlemler başlatacağım!
  13. Z

>> BestSurvival << Rehber Alımı Sadece deneyimli +13 >>

AD:Berke Han SOYAD:X YAŞ:13 MESLEK:Öğrenci KENDİNİZDEN BAHSEDİN:Genelde build ile uğraşan,Rehberde olabilecek bir insan. KAÇ YILDIR OYNUYORSUN:Minecraft Alpha 1.8.1'den beri. REHBERİN GÖREVİ:Server'de huzuru sağlamak.Soruları yanıtlamak.
  14. Z

SoonEjdere Alım

-Adınız:Ayça 2-Soyadınız:Köseoğlu 3-Yaşınız:16 4-Kaç Saat Açık Olursunuz:4-5 saat 5-Milletin Bilmeyip Sizin Bildiğiniz Birkaç Komut:/we 6-Olmak İstediğiniz Yetkili:builder 7-Nickiniz:xgirl125 8-Daha Önce Hangi Serverlerde Yetkili Oldunuz:AtomCraft 9-Mimarlığınız İyimi:evet iyi 10-Hangi Pluginde...
  15. Z

Server yeni alımlar başladı

Wg anlamam ama We iyidir.
  16. Z

QuestTurk Minigames - play.questturk.com - +25 Çesitli Oyun , Coin , Oylama , Izleme Sistemi

Nick: berkehan42 MiniGames Oynadinizmi ?: Evet hem de çok Premium Varmi ?: Hayır Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: Uzun zamandır böyle bir sunucu arıyordum Skype: ainzerator
  17. Z

Kayip Babam | Full Sürüm ! | Adventure MAP! | V1 | +600 İndirme

SonDostlar map) madem ki reklam var)çok beğendim eline sağlık çok güzel olmuş V2 'yi bekliyorum...
  18. Z

SonDostlar Pvp Map[BETA] Max:4-Min:2 Takımlı Tutulursa Resource Pack!1.7.9

Ha bu arada indirdikten sonra 10 üzerinden puan verirseniz iyi olur.Güncel.Arkadaşlar Map hakkında yorumlarınızı bekliyoruz...
  19. Z

200 indirme olmasa bile en azından bir 100+ olsun yani 100 bile bizim için iyi bir başlangıç olur...
  20. Z

Zaten Command Block desteği var ayrıca sade olmasının nedeni biz sadeliği severiz ve daha bu map serisinin ilk haritası olması ve beta olması tutulupta 200+ indirme olursa resource pack yapacağız ve betadan çıkaracağız.
  21. Z

Evet arkadaşlar.SonDostlar PvP Map v0.1 [BETA] bugün çıktı.Link burada: http://www.mediafire.com/download/p1i8d6jjx948zwm/SonDostlar.rar EĞER SUDA DOĞARSANIZ YANDAKİ YADA ORADAKİ MERDİVENLERDEN YUKARIYA ÇIKINIZ!ADAYA GİTMEYİNİZ! Evet SilentDeadTR ile yaptık mapi.Forum ismi sanırım...
  22. Z

Skyblock 2 KOMUT BLOĞU İLE

Öncelikle Yaratıcı bir dünya aç ve süperdüz olsun.Ancak Süperdüz açarken kişiselleştirden üstteki yerde village falan yazıyor orayı sil ve oraya 0:0 yaz sonra mapa girince uçmaya başla. istediğin yere block koymak içinde /setblock - - - 1 yaz.Konu Günceldir.
  23. Z

Emonia - RPG - Test Versiyonu

hmm ben C.tesi ve Pazar ancak uygun olabilirim oda olmaz ise bu iş yatar hiç değilse gelemez isem de görevlei yazarım. Sen yaparsın.
  24. Z

SkyWars Map [Ekstra sandıklar!]

ii madem saçma sapan bişe yapalım :P