Arama sonuçlarınız

1. skype58993

Fearmc.batihost.com (1.8.X) Zoru başarırım imkansız zaman alır diyorsan ne duruyorsun bize katıl !? {1 Ağustos MegaVip Çekilişi}

Serverin online sayisi olsun zorlugu olsun oldukca tatmin edici her saatte sohbet edicek insanlar bulabilirsiniz vip veya edit item fiyatlari ise oldukca uygun sık sık indirim yapiyorlar zaten olumsuz olarak serverde v9-v10 kazma sayisi biraz fazla oldugu icin lag olabiliyor zaten 1-2 gune ram...
  2. skype58993

HadesCraft | MMORPG - Açıldı - Zindanlar, Yeni İtemler Ve Bosslar %100 Emek Sunucusu

spawnı değiştirdiniz mi konu da görünmüyor değiştirdiyseniz gerçekten üzülürüm yollarını ben yaptım ;(
  3. skype58993

HadesCraft | GameSupporter(Mod) Alımları

Neden Tekrar Yazdığını sorabilir miyim ?
  4. skype58993

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

dgko :kgül::kgül::kgül::kgül::kgül::kgül::kgül::kgül::kgül::kek::kek::kek:
  5. skype58993

HadesCraft | GameSupporter(Mod) Alımları

İsim:Gürkan Yaş: 16 Skype: [email protected] Neden hadescraft?: forumda gezdikçe aternostan açılmış yaşı küçük kişilerin acemice yaptığı işleri görüyorum ve benim gibi bu işi severek ve ciddiye alan insanlarla oynamak ve ilgilenmek istiyorum sizin serverinizde aradığım kaliteyi buldum...
  6. skype58993

Her Türlü Alım Vardır!

Moderatör ( 2 tane ) Adınız : Gürkan Yaşınız : ( akıl yaşta değil baştadır :D ) :16 Komut Bilginiz : %90 Build Bilginiz: %80 Kaç Yıl MC Oynadınız : 6
  7. skype58993

Her Türlü Alım Var - - - 2 Gün Sonra Açıyoruz.

sen de %78 ingilizceyle hayal gücü power yazdığına göre baya bilgilisin java falan
  8. skype58993

Her Türlü Alım Var - - - 2 Gün Sonra Açıyoruz.

Adınız : Gürkan Soyadınız : Akıncı Yaşınız : 16 Hangi Alım'a Adaysınız : moderatör(lakin wg den falanda anlarım kendi serverimi açmışlığım var sadece oyuncularla ilgilenmeyi sevdiğim için moderatör oluyorum) Tecrübeniz : %95 kendi serverimi açtım ve birçok serverde adminlik rehberlik ve modluk...
  9. skype58993

>>HeroCarftTR<<>>Mimar Alımları Aktif<<

kurucu hoşuma gitmedi ayrıca geri yapmışsınız :D
  10. skype58993

>>HeroCarftTR<<>>Mimar Alımları Aktif<<

ben kingxd bilgine ip skype açıklamanda paylaşmak komik olmuş:D
  11. skype58993

Admin Alımı

FORM: AD Gürkan SOYAD Ak**** NICK kingxd BILGI %90 ONLINE SURESI GUNLUK 9-10 saat TECRUBE birçok serverde modluk ve adminlik yaptım kendi sunucumu açmışlığım var
  12. skype58993

Alım var

offline ? ?
  13. skype58993

Alım Var

versiyonu konuda belirtir misin lütfen ?
  14. skype58993

Emre Faction Sunucu Yetkili Alımları

MODERATOR: ADINIZ:Gürkan SOYADINIZ:Akıncı YAŞINIZ:16 KOMUT BİLGİSİ: %90 OYUNCULARLA İLİŞKİNİZ: Gayet İyi Geçinirim kanıt olmadan kararlar almam küfürü sevmem ve kullanmam argoyuda fazla olmuyacak şekilde (NASIL DAVRANIRSINIZ) PLUGİN BİLGİNİZ: %85 İletişim Bilgileriniz FACEBOOK/SKYPE...
  15. skype58993

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

öldünüz mü kaldınız mı bi ses verin bari açmıyorsunuz ne yaptığını fln anlat ege bey tatmin olalım bari
  16. skype58993

sunucu'nun çok bekleyeni var kapanma riski de kalmadı gibi bir şey rol yapmayanlar için önlem olarak white list düşünüyor musun ?
  17. skype58993

sıktı ama yeter of tarih veremiyorsanız pekii temmuz ayı içinde açılır mı
  18. skype58993

forumdaki video eksiklerini tamamladıktan sonra mı açılıcak yoksa açıldıktan sonra mı tamamlanıcak videolar ?
  19. skype58993

%95 bitmiş artık tahmini açılış tarihi bellidir.Bittiği Gibi açmayı mı düşünüyorsun yoksa hafta sonu gibi tatil olan günü falan bekliyecek misin ?
  20. skype58993

server 1.8 sürümünde yoluna devam mı edecek yoksa güncel sürümlere yükselecek mi ? 1.10 falan 0_o
  21. skype58993

Moderator alimlari baslamistir!

Düzgün Skype Verir misin ? Bide Server İp ?
  22. skype58993

Moderator alimlari baslamistir!

skype yanlış ?
  23. skype58993

Açılış İçin Belli Bir Gün var mı ? O günü boşaltacağım :)