Arama sonuçlarınız

1. Despotables

Don't Starve Together

Arkadaşlar Steamında bu oyunu olan varsa eklesin steamdan beraber oynayalım Steam id : Despotables
  2. Despotables

Despotables Parkur v 0.1 [ Aşırı Zor ]

Arkadaşlar Bu Da Benim Baya Baya Baya Uğraştığım Hatta Baya Bi Uğraştık Diyelim Biz buna bir Haritadır ... Bence Girerken Hileleri Açık Bırakın ... :) İndirme Virus Total Resimler ;
  3. Despotables

NewSurvival Hileleri Vol 1

Arkadaşlar Bu Videoda GhostCriminal Adlı Kişi AhmtGuny Yani Newsurvival.net Adlı Minecraft Serverinin Sahibidir Kendine Fake Hesap Açıp VIP Vermiş Direnç1000 vb. Edit Eşyalar vermiştir Kendisine Aşağıda Bu Videoda Bunların Kanıtları Var ...
  4. Despotables

Hesabın Premiumsa Dal İçeri

Öncelikle Merhabalar , Arkadaişlar Ben Yakın Zamanda Minecraft Premium Aldım Malum Tek Başına Oynayınca Sıkılıyorum Bir Süre Sonra . Benimle Oynamak İsteyen Hesabı Premium Olanlar Varsa Skype me Beklerim ; Skype : mehmetarif1998
  5. Despotables

Migrate Hesap ( Premium )

Migrate Hesap Nedir ? - Migrate hesap sahibinin hesabına fazla girmemesi yada hiç girmemesi olayıdır. - Bu tür hesaplar ; Nick : xxxxxx Şifre : xxxxxx Şeklinde olur . Normalde minecraft.net de hesaplar xxx@hotmail ile olur id si fakat migrate nick dir . Yani migrate hesabınız varsa şifreyi...
  6. Despotables

Minecraft En İyi Version ?

Arkadaşlar Sizin Minecraft dan En Çok Zevk Aldığınız Version Hangisi ? :)
  7. Despotables

İngiliz Serverinden Ban Yedim Yardımcı Olabilecek ?

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba , Ben İngiliz Premium Serverden Ban Yedim Adminle İrtibata Geçmem Gerekiyor Fakat Nasıl Diyeceğimi Bilmiyorum Yardımcı Olursanız Sevinirim.
  8. Despotables

Faction Serverime Acil Pluginer Arıyorum !

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba, Ben Baktım Ortalıkta Güzel Faction Server Yok Dedimki Ben Adamakıllı Kuruyumda Milleti Factiondan Soğutmayım. Gelelim Mevzuya Arkadaşlar Ben Çok Kapsamlı Bir Faction Server Kurmaya Karar Verdim. Bunun İçin Plugin Paketi Gerekli tabii ki.Bende Pluginer Arıyorum. Bu İş...
  9. Despotables

mc.xxx.com/net ip Li Server Nasıl Açılıyor ?

Arkadaşlar ben server açmak istiyorum FactionWars Olacak Fakat ip mi mc.mayncraft.net/com yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ?
  10. Despotables

Arkadaşlar Acil Bakarmısınız (Hesabımdaki Premium Silindi)

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba , Benim bir şikayetim var . Arkadaşlar ben hesabımı 2 ay önce premium kod alarak premium yapmıştım kullanıyordum taki bu güne kadar bügün hesaba giriyorum buy minecraft yazıyor fakat premium yapıp hesabımın skinini bile site üzerinden değiştirmiştim hesabım neden...
  11. Despotables

Profosyonel Plugin Editleyebilecek İçeri

Arkadaşlar öncelikle merhaba , Ben Arif bir ihtiyacım olan Pluginer(Editleyebilecek) arıyorum BU KONUDA ÇOK ÇOK İYİ OLMASINA GEREK YOK AMA ORTA DÜZEYİN BİRAZ ÜSTÜNDE OLURSA sevinirim bu işi yapabilecek varsa mesaj atabilir yada skype adresime ulaşabilir ... Skype : mehmetarif1998