Arama sonuçlarınız

1. YasarrTR

DUPSTEP DJLERİ YAYINDA

YAYINDAYIZhttp://mixlr.com/yasarax/
  2. YasarrTR

KİT-PVP VE ORMAN MAPİ ARIYANLAR BUYRUN İÇERİ

VİRÜS TARAMASINDA VİRÜŞ BULUNMADI İNDİRMEK İÇİN İNDİR' BUTONUNA TIKLA ALTERNATİF LİNK
  3. YasarrTR

Minecraftta İteme Efeckt Verme

minecraftta İtem efeckt nasıl veriliyor BUnun Yerine hız falanda verenler oluyor
  4. YasarrTR

Telefondaki "30" TL Nasıl Değerlendirilir

Telefondaki "30 TL" Nasıl Değerlendirilir
  5. YasarrTR

Beyler "M.i.n.e.c.r.a.f.t.i.t.y" Güvenilirmi

6. YasarrTR

Disayn Graphics

7. YasarrTR

//--\\NowmoMC//--\\Hard Faction//--\\Lapis vb. Yok//--\\

NowmoMC Hard Faction Server ----------------------------------------------------------------------- Serverimiz tamamen eğlence amaçla kurulmuştur. artık hard-faction sunucuların azaldıgını gördüm birçok sunucuda lapis denen illet var :D xp ve para kasmak çok kolaylaştı :D ve bende buna inat :D...
  8. YasarrTR

PLUGİNDEN ANLAYAN İÇERİ

server açtım 1 2 gün geçti adamlar Quartz satınca para gelmedigini soledi bende bişeyler satmayı denedim olmadı İConomy Yüklü Fakat Server Marketten İtem Alırken Paran Gİtmiyor Veya Satarkende Aynı Şey Oluyor 2 3 kere İConomy Pluginini Değiştirdim bir şey Değişmedi Farklı Market Pluginleride...
  9. YasarrTR

--[SnKn]--Survival--[Server]--[1.7.2]--[BOSS]--[Villager Market]--7/24 Online-- %0 Lag Kalitesi

Merhaba Arkadaşlar 26.09.2014 tarihinde açtıgım servere sizleride beklerim :) Y a s a r a x IP ADRESİMİZ SnKnMedya.nitrado.net...
  10. YasarrTR

|| WİNTER || Faction || Boss || Lapis || WİNTER ||

||WİNTER|| Faction || Boss || Lapis || WİNTER || Sunucu Tanıtım Videosu 2 Yıldır Sunucularla Haşır Neşiriz Pek Çok Sunucu Açmış Bulunmaktayız Neredeyse Hiç Biri Tutmadı Ama Bu Çalışmamızın Tutacagına İnanıyoruz Sizlerle Büyüyecegiz Sunucu İp Adresi: WinterCraft.Nitrado.Net Sunucu...
  11. YasarrTR

Server Açıyorum Ortak Arıyorum...!

15.16 yaşlarında skypeli ortak arıyorum
  12. YasarrTR

Yardım....!

Arkadaşlar Bu Yazıyı nasıl değiştiricem..?
  13. YasarrTR

Serverim HardCore'da kaldı Yardım

Server AÇtım ve 1 2 gün geçtikten sonra User Azaldıgını gördüm durumu araştırdım userler Banlandıklarını soylediler nasıl yapıldıgını arastırdım ama sonuc bulamadım sonra aklıma forum geldi paylaştım şimdi eger okuyorsanız ve nasıl yapıldıgını söyleyin nolur..! Ölünce yeniden dog butonu...
  14. YasarrTR

|BİR EFSANE DAHA GERİ DÖNDÜ| SONKAN SKYBLOCK SUNUCU |

Merhaba Arkadaşlar 23.08.2014 TARİHİNDE AÇILMIŞ OLAN SKYBLOCK MİNECRAFT SUNUCUSU Sizide Bekleriz Server Ip: SonKan.nitrado.net Yakında Ip adresimiz Değişecektir Ama 2 IP Üzerindende giriş yapılacaktır...! SERVERDEN GÖRÜNTÜLER KOYMUYORUM GELİN KENDİNİZ GÖRÜN EĞLENCENİN TADINI ÇIKARTIN
  15. YasarrTR

| [TR] | kAf_KeF Online | Turkiye | [0.3z] | IP: 78.135.88.235:7777

HostName: | [TR] | kAf_KeF Online | Turkiye | [0.3z] | Address: 78.135.88.235:7777 Players: 7 / 100 Ping: 0 Mode: 3'ün' 1'i [Part V] TurkiyeTürk Map: TURKIYE Turk
  16. YasarrTR

Yeni Skyblock Server Adanı Olustur Hemen Basla 1.7.2

Merhaba Arkadaslar Ben YasarrTR Bugun Sizlere Yeni Açmış Oldugum SERVERİ Tanıtacagım Server Mapi o kadar uzun sürmedi :D bir veya bir buçuk saatimi aldı :D Sizleride Serverime Beklerim COK Keyif alacagınızı düsünüyorum Server Sahibi HcyTR Server Ortagı YasarrTR Hemen Ip Adresimizi Vereyim Ve...
  17. YasarrTR

CrazyCraftTR.nitrado.net Simdi Açıldı Bakımdan Çıktıı.....! |skyblock| Server

############################### < Crazy Craft TR Skyblock Krallığı > ############################### || Server IP : CrazyCraftTR.nitrado.net || ||Web : Suanlık Yok || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 32 SLOT || || Kapanma Riski Yok || ###############################...
  18. YasarrTR

Serverimiz Yarın Açılacaktır

############################### < Crazy Craft TR Faction PvP Krallığı > ############################### || Server IP : CrazyCraftTR.nitrado.net || ||Web : Suanlık Yok || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 32 SLOT || || Kapanma Riski Yok || ###############################...
  19. YasarrTR

Crazy Craft | Skyblock Server | Suanlık Serverimiz bakımdadır 08.06.2014 Tarihinde açılacaktır

Server Ip: CrazyCraftTR.nitrado.net ***************************** Yenilikler ***************************** Bug Kalktı. Vip Ucuzladı Artık [15 Tl]. Arena Ve Event Eklendi. ******************************* Serverden Görüntüler ****************************** Spawn Yardım Bölümü Spawndan...
  20. YasarrTR

Crazy Craft TR | SkyBlock Server | 1.7.2 | Görevli

############################### < Crazy Craft TR Faction PvP Krallığı > ############################### || Server IP : CrazyCraftTR.nitrado.net || ||Web : Suanlık Yok || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 32 SLOT || || Kapanma Riski Yok || ###############################...
  21. YasarrTR

SkyBlock Server Arıyorum Online Fazla olan %0 Laglı

Konunun Başında Söyledigim Gibi SkyBlock Server Arıyorum Online Fazla olan %0 Laglı
  22. YasarrTR

SONTÜRK / Faction Wars / En Kanlı Savaşlar / Kale Savaşları / Seni Bekliyor! [1.7.2]

############################### < SonTurk Faction PvP Krallığı > ############################### || Server IP : SonSavas.nitrado.net || ||Web : Suanlık Yok || || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 20 SLOT || || Kapanma Riski Yok || ############################### @Bilgilendirme...