Arama sonuçlarınız

1. EpicArt

Aleyna Tilki - Cevapsız Çınlama [Minecraft Animasyon Versiyonu] HD 1080P

Bu animasyonu bir yerde görmüştüm. Arkaya müzik koymuş Ama yinede iyi
  2. EpicArt

Bilinmeyen Komut Mesajı | v1.1| Türk Yapımı | 1.7.x / 1.8.x

Bir kaç resim eklerseniz daha iyi olacaktır :)
  3. EpicArt

BrushCarft - KALİTELİ SURVİVAL - Kalitemizi tadmak için bekleme! - SURVIVAL [1.7.X / 1.8.X]

Bana göre survival bir sunucuda avcı ve market olmamalı. Başarılar.
  4. EpicArt

|LegendSurvival|Cumartesi Açık| İpeksi / Türkçe Açıkarttırma / KöylüTakas / BOSS /İlk Gün PVP Kapalı

Malesefki kapalı dostlar. Yakın zamanda açabilirim belki... Kapanmasının sebebi ; İlgi görmemesidir. Eğer açarsam build daha gelişmiş olacaktır.
  5. EpicArt

DonsuzTurk 1.8 Survival Plugin Paketi | Ücretsiz |

Daha çok resim ekleyebilirdiniz.
  6. EpicArt

Citizens Sorunu

Peki bütün sorunları çözdüm. Oluşturduğumuz npc'nin moblara vurmasını nasıl sağlayabilirim? Mesela yanına creeper veya zombi gelince ona vurmasını nasıl sağlıcam?
  7. EpicArt

Citizens Sorunu

Arkadaşlar arkadaşlarla oynamak için server kurdum.Plugins olarak sadece motdmanager ve daha yeni citizens yükledim server açılıyor /npc create <isim> yazıyorum 10saniye kalıyor ve server closed yazıyor birdahada açılmıyor sorun nedir? Citizens ile serverin sürümü uygun.
  8. EpicArt

Play.SerinCraft.Com | Bu Kışı Donduracağız!

Şuana kadar sunuculara karşı olan en HAKLI yorum. Bende server açmıştım.Market yapmadım diye alay bile ettiler :D Nasıl olmaz diye. Neyse haklısın dostum!
  9. EpicArt

Yıllar sonra bim gg

Yıllar sonra bim gg
  10. EpicArt

Factions ve Griefprevention

Türkçe factions eklentisi bu konuda; https://forum.gamer.com.tr/konu/trenty-v1-8-faction-plugin-paketi-1-7-x-ruetbe-tuem-komutlar-tuerkce-aciksiz.285903/
  11. EpicArt

BottleExp Plugin Bugu

Önemli değil dostum sende sağol :D
  12. EpicArt

BottleExp Plugin Bugu

Kendimde denedim kaç lvlsn onu veriyor ve serverimde kullanıyorum. bottle: xpCost: 10 xpEarn: 10 useItems: false consumedItem: 374 amountConsumed: 1 useMoney: false moneyCost: 100.0 checkForPermission: true language: errAmount: The amount has to be a number! errXP: Yeterli...
  13. EpicArt

|LegendSurvival|Cumartesi Açık| İpeksi / Türkçe Açıkarttırma / KöylüTakas / BOSS /İlk Gün PVP Kapalı

Arkadaşlar iyi forumlar. Server hakkında bir duyuru yapacağım Öncelikle sizi bekletiğimiz için özür dileriz. Bugün bir aksaklık çıkmaz ise serveri 15:30'da açacağız fakat çıkarsa 18:30'da açılacak yine bir aksaklık çıkarsa malesefki yarına erteleniyor.Yarın 12:00'da açacağız. Yeni İP adresimiz...
  14. EpicArt

BottleExp Plugin Bugu

Onu nasıl yapıyorlar ki :D Ozaman kaldırın yani :D Benim kullandığım pluginde böyle bir sorun yok.
  15. EpicArt

4-5 Adet Vip İsmi Yardım

OdunVip KömürVip TaşVip -Rütbe İnsan T-REX Megatron falan :D
  16. EpicArt

BottleExp Plugin Bugu

Kaldırma :D 1 lvl oyuncularına hediyen olsun yani 13lvl'se dışarı çıkıp bi kaç zombi kesse yine 14 olur.
  17. EpicArt

Pluginler ile Sorunlarım.

2. Sorunun için Tablist , Tabcolor deneyebilirsin.
  18. EpicArt

Server yarın 18:30 açılacaktır. herkezi bekleriz. Soru-Cevap Etkinliği ve vip çekilişi olacaktır. Teşekkürler. İyi Forumlar. Yeni İP adresimiz: 151.250.210.223
  19. EpicArt

Dostlar Merhabalar; Öncelikle yorımlarınız için teşekkür ederim. Sunucu bazı hatalar veya buglardan dolayı açılış tarihi 02.02.2017 Saat: 15.30 olarak ayarlanmıştır. Hiçbir eşya gitmesi mümkün olmayacaktır. Yarın yeniden 0 Lag ile survival keyfine devam edebilirsiniz. İyi forumlar :) Server...
  20. EpicArt

→ Server IP : 176.43.223.60 → Sürüm : 1.8+ → Kapasite/Slot : 30 → RAM : 2 GB → Açılış Tarihi : 04.02.2017 Saat: 18:30...
  21. EpicArt

Citizens

Neden böyle Peki bu son sorum Önceki sürümde kalsam ne olur?