Arama sonuçlarınız

1. NightRookie

Selam 1.7.2 Hub Plugin Paketi Forumda Mevcuttsa Yada Kendin Yaptıgın Plugin Paketi warsa atarmısın

Selam 1.7.2 Hub Plugin Paketi Forumda Mevcuttsa Yada Kendin Yaptıgın Plugin Paketi warsa atarmısın
  2. NightRookie

>[ İSTEK ]< PLUGİN PAKETİ

Öncelikle Herkeze Merhabalar Serverim War Hub Yapıcam Aradagım Paket Söle Olacak SkyBlock - HungerGames - Oitc - SkyWars - TF2 VB Oyunlar serverim 3524 GB DİR AxiTR'den Dir Plugin Paketi Sürümü: 1.6.4 Olacaktir
  3. NightRookie

ZaraftOnline l Yeni Nesil Faction Server l Herkezi Beklerim l

☾☆ ZaraftOnline ☾☆ ★ Server İp Adres:46.105.75.95:1107 Girebilirsiniz Aktif ★ Sınırsız Arsalar ★ Oitc,SkyWars Oyunları Vardır ★ Yeni Nesil 1.6.4 Faction Server ★ Hatasız,Lagsız,Guncel Pluginleri İle Size Hizmet Sunuyoruz ★ Bu Eglenceye Katılmak İstermisin ? ★ Iletısım Skype:TheHerqeLe...
  4. NightRookie

ZaraftOnline Faction Server

Konumu Yanlis Yere Açtiysam Öncelikle Özür Dilerim....! Forum'da Yeniyim ☾☆ ZaraftOnline ☾☆ ★ Server İp Adres:46.105.75.95:1107 Girebilirsiniz Aktif ★ Sınırsız Arsalar ★ Oitc,SkyWars Oyunları Vardır ★ Yeni Nesil 1.6.4 Faction Server ★ Hatasız,Lagsız,Guncel Pluginleri İle Size Hizmet...
  5. NightRookie

Alperen Güven|Skywars Plugin Paketi|1.7.2

Arkadslar SkyWars Yukledım Ama Oyuncularım chesti açamıyor Bisey Kıramıyor Ne YApıcam Yardım Edermisinz
  6. NightRookie

ISTEK PLUGİN PAKETİ

Beyler İstedigim Pluginlere Size Açıklıyım MMORPG Server Kurucam Onun İçin Super Birsey İstiyorum Silahların Zırhların Levelini Yukseltme Yani Her Levelde 1 Özellik gibi Irklar Sınıflar Zindanlar Bosslar yaratıklar Duello Sistemi Bole Mobları KEstinmi Sandıga Mouse'la Sag Tıklayıp...
  7. NightRookie

<<< İSTEK PLUGİN >>>

Ya Hani Diyelim Ender Bow Yani Yayla Ates Edicez Ettigim Yere Gidecek Ama Nasıl yapıldıgıda Olacak Böle Seyler Yapıcam Kuracagım Server Çok Ozle Olacak Bosslar Koylere Akın Edecek VB Seyler Suan Pluginlerimi Turkcelestiriyiorum Hatasız Guncel Olacak Acıksız Yapıorum O Yuzden Sizdende Yardım...
  8. NightRookie

<<< İSTEK PLUGİN >>>

Merhaba Arkadaslar Ben NighTRookie Yakında RPG Server Açıcam Ve Onun İçin Saglam Hatasız Güncel RPG Plugin'ni arıyorum Ama Hiç Biyerde Bulamadım Size Danısmak İstedim Yardım Ederseniz Sevinirim Iletısım Adresi Skype:TheHerqeLe Facebook:www.facebook.com/TheHerqeLee İyi Forumlar
  9. NightRookie

Yardım Map Yapacak Kadro Aranıyor

Benimle Map Yapacak Kadro Aranıyor Profesyonel bir Grup Arıyorum Bu Grupta Ahlak Ve Saygı En Önde Giden Sey Olacak İletisim Adresleri Olacak Kişiler Aranıyor Skype:TheHerqeLe
  10. NightRookie

ρℓυgιη ραкєтι ι̇ѕтєкℓєяιηιz

мєянαвα αякα∂αѕℓαя ι̇ѕтє∂ιgιηιz нαтαѕız,güηcєℓ тαм ѕüяüмüη∂є ι̇ѕтє∂ιgιηιz ρℓυgιηℓєя ραуℓαѕιℓαcαктιя ι̇уι güηℓєя NightRookie ;)
  11. NightRookie

Selam Arkadaslar Ben NightRookie

Minecraftı Alpha Sürümünden Beri Oynuorum Plugin Yazmak Editlemek İçin Burdayım Yeni Bir Sayfa İle Başlıyorum Iletisim Adreslerim Skype:TheHerqeLe Eski Minecraft Nickim Forumda VB TheHerqeLe'ydi Açıkcası İsmi Hoşuma Gitmedi iyi Günler