Arama sonuçlarınız

1. ErenKanat03

[1.8.x][Sadece Çok Oyunculu] SkyWarsMEGA

English version Link: http://www.planetminecraft.com/project/18xskywarsmega-by-luxraywings/ SkyWarsMEGA Bu Skywars haritası diğerlerinden farklı olarak kendi kendine resetlenebiliyor. Birkaç Foto [İNDİR] [ENGLISH] [VİRÜSTOTAL]
  2. ErenKanat03

Hamachi Sunucumu Nasıl Hamachisiz Yapacağım?

HAMACHİLİ SUNUCUMU NASIL HAMACHİSİZ YAPACAĞIM? Ne Yapabilirim? (NOT:Para ile sunucu almak istemiyorum biri sadece modem sorununu nasıl düzenleyeceğimi söylesin yeter.)
  3. ErenKanat03

Royal PvP [1.8] [Sadece Çok Oyunculu]

Royal PvP Sunucu Ayarları: announce-player-achievements=false gamemode=2 generate-structures=false difficulty=0 snooper-enabled=true enable-command-block=true Lütfen Bu Haritayı Sadece Sunucunuzda Kullanın.Tek Oyunculu da Çalışmaz! Önerilen Kaynak Paketi: Nirvana2 by ErenKanat03 Resimler...
  4. ErenKanat03

The Nirvana2 [1.8]

/------------------------------------\ |Yılbaşı Özel Düzenlemesi! | \------------------------------------/ Kullanılan Paketler: 1-FaithFul (Blok ve Eşyalar) 2- John Smith (GUI ler) 3-The Nirvana (Mavi Kalpler,Müzikler,Modeller) Gelenler: +Yeni Modeller (Albüm 3 De) Ekran Görüntüleri: [İndir]...
  5. ErenKanat03

IP Adresi *PROBLEM*

ARKADAŞLAR DOMAİN FALAN FİLAN İŞİNİ HALLETTİM AMA NEDENSE BİRAZCIK BÜYÜK PROBLEM İLE KARŞILAŞTIM. SUNUCU ADRESİ PLAY.:creeper:.COM:25565 YAPTIM OLMADI :25565 KISMINI KADIRDIM OLMADI NASIL YAPCAM ANLATRI MISINIZ?VE DOMAIN OLUŞTURDUĞUMAN BROKEN DEDİ ONU NASIL HALLEDECEĞİM BİLEN? (Not:Aslında...
  6. ErenKanat03

PuzzleCrafter [SILINDI]

HARITA SILINMIŞTIR!
  7. ErenKanat03

Minecraft Sunucu Kurma Rehberi

Minecraftta Server kurmayı bilmeyenlere cevaplar. 1-NORMAL KURULUM 1-Minecraft Sitesine gidin ve indirme yerine gelin. 2-Oradaki minecraft_server[SÜRÜM].jar olana tıklayın. 3-onu bir klasöre atın. 4-Port açmanız lazım ama ben açmıycam derseniz öberim HAMACHI . 5-aldığınız (:25565 yok) adresi...
  8. ErenKanat03

Server Warpları [BAKIN LUTFEN!]

9. ErenKanat03

[LÜTFEN BAKINIZ!]HOSTİNG ARIYORUM![KAPANDI]

Arkadaşlar konu kapanmıştır.Bittorrent sayesinde işim taamamlandı.Ama küçük bir sorum olcak.adres örn. 0.0.0.0:25565 iken onu nasıl play.xxcraft.com yapacağım ve nedense no-ip sitesi bende açılmıyor yazarsanız sevinirm.
  10. ErenKanat03

NirvanaWars Sürüm 1.8

NirvanaWars Kurallar 1-Blok Kırmak Yasak! 2-Lobide Adam öldürmek Yok 3-Yapılması gereken her şey yapılmalıdır. 4-NE OLURSA OLSUN "BU BENIM MAPIMDIR! KENDIM YAPTIM " DEMEYIN! . Nasıl Yüklüyecem? [Resimler] [The Nirvana MC 1.7] [İndir] [VirusTotal] İmzam: