Arama sonuçlarınız

1. bugrakagan2003

Gelişmiş Parkur Blokları | Parkur Yapımcıları Için | 1.9

Merhaba arkadaşlar.Bir süredir Forumda aktif değildim bende bir yapı yapmak istedim.Bu yapı Parkur yapımcıları için yeni bloklar ekliyor. Bloklar: Kırmızı Stained Clay:Üstüne deyen oyuncuyu öldürür. Sarı Stained Clay:Dokunulduğunda Oyuncunun Doğum noktasını oraya ayarlar. Açık Mavi Stained...
  2. bugrakagan2003

[YARDIM]Skriptte Komutun Outputunu engelleme

Merhaba bir skript yazıyorum.Skript bir konsol komutu yazması gerek.Bu Komutun Output unu nasıl Engelleyebilirim?
  3. bugrakagan2003

Sanal Konsol v1.0

Merhaba Arkadaşlar Bugün yazdığım Bir Yazılımı Paylaşıcam. Link:http://www.mediafire.com/download/7w8hs2m98fi0zhz/Sanal_Konsol.exe Virüstotal:https://www.virustotal.com/tr/file/c576a6a730cf28eacfe465ad51c903da4377cee2f6b95303246e94698fdebaf8/analysis/1429470525/
  4. bugrakagan2003

Uyarı Bölümü Yok!

Arkadaşlar Profilime Girdiğimde Uyarı Bölümü'nü Göremiyorum?
  5. bugrakagan2003

MCChat - Forum MinecraftTurk için Chat Sitesi

Evet Arkadaşlar Bir Site Kurdum Ilk Başlarda Basit Ama Sonradan Gelişecektir.Burda Sohbet Edebilir.BirbiriniLe Tanışabilirsiniz Site: mcchat.esy.es
  6. bugrakagan2003

[Konu]Gölge Hızı Hakkında

forum.minecraftturk.com/konu/goelge-hizina-erisebilsek.219203 Yeselectro Arkadaşımız Burda Gölge Hızı Işık Hızından Hızlıdır Demiş Fakat Mantıken Gölge Işık Oğan Ne Kadar Hızda Ise Gölge Aynı Hızdadır ---------------------------------------------------------Görüşlerinizi Bekliyorum @Yeselectro...
  7. bugrakagan2003

Bir Tanışalım...

Merhaba Çoğunuzun Beni Tanımadığını Sadece Mesajlarda Gördüğünü Biliyorum.Ben Redstone seven Bilgisayara Limit Koysam Bile limiti Aşan,Bilgisayarla Çok Içli Dışlı Minecraft Bağımlısı Skript Yazarıyım Zamanında Baya bir öğrenip Şimdi Insanlara Yardım Koşan Birisiyim.
  8. bugrakagan2003

[Rehber]Minecraft Mod Paketi Yapma Rehberi

Merhaba Arkadaşlar Bugün Bir Rehber Konusuyla Karşınızdayım:Mod Paketi Yapmak. Size Basit Gelebilir Ama Aslında Mod Paketi Yapmak Orta Derecede Olsa Zordur. Adım Adım Size Nasıl Yapılıcağını Anlatacağım. 1.Adım:Yaratıcılık Ilk Olarak Mod Paketinin Türünü Seçin 1.Teknik 2.Büyü 3.Eğlence 4.Teknik...
  9. bugrakagan2003

Yaptığım Program Hakkında

Arkadaşlar Ben Bir Program Yaptım Fakat İnsanlar Kaynak Kodunu Değiştirip Kendilerinin Gibi Göstermesin Diye Bat to Exe Converter Adındaki Programı Kullandım Fakat MediaFire ve VirusTotal En Azından 14 Tanesi Virüslü Dedi Fakat Ben Programı Kendi Bilgisayarımda Kullandım Bir Şey Olmayınca...
  10. bugrakagan2003

[Hata]Hamachili Tekkit Lite Read Time Error ve Blocklarının Arayüzüne Erişememek

Evet Arkadaşlar Bilen Varsa Sorunun Çözümü Bilen Yazsın.Hiç Kimse Bilmiyormu Çözüm
  11. bugrakagan2003

Konu Kapansın

Konu Kapasın.
  12. bugrakagan2003

[Yardım]Skriptte Durdurulabilen Resetlenebilen Sayaç Yapımı

Başlıktada Belirttiğim gibi Skriptte Durdurulabilen Resetlenebilen Sayaç nasıl yapılır@Helter @Schaffer79 @sergun26 @Secret_wither
  13. bugrakagan2003

[Yardım]Skriptte Chest gibi menü açımı ve seçme işlemi

Arkadaşlar Başlıktada Dediğim gibi bunun bir yolu varmı?@Helter @Schaffer79 @sergun26 @Secret_wither
  14. bugrakagan2003

[Yardım]Ölüm Mesajlarını Gizlemek

Başlıktada belirttiğim gibi skriptte ölüm mesajlarını gizlemek yada kapatmanın yolu varmı@Helter @Schaffer79 @sergun26 @Secret_wither
  15. bugrakagan2003

[Yardım]Skriptte Rastgele Birini Seçmek

Başlıktadaa Görebileceğiniz gibi skriptte her seferinde bir yada birden çok kişi yi rastgele nasıl seçebilirim@Helter @Schaffer79 @sergun26 @Secret_wither
  16. bugrakagan2003

[Grup]Programlama Dilleri

Arkadaşlar Bir Grup Kurdum Programa Dili Bilsenizde Bilmesenizde Katılabileceğiniz Bir Gruphttps://forum.gamer.com.tr/grup/programlama-dilleri.827/group-detail
  17. bugrakagan2003

Grup Açsam Kimler Gelir?

Grup Açsam Kimler Gelir Isimleri AlayimHiç Kimse Gelmezmi
  18. bugrakagan2003

AntiHack | Artık Hileye Yer Yok

Merhaba Arkadaşlar Bu ikinci Skriptim Kodları Gelecek olursak on join: set {hack.%player%} to 1 send "<red>Lutfen hile kullanmadiginizi kanitlayin. Chate .123 yazin." to player on chat: if {hack.%player%} is 1: cancel event if chat message contains ".123": set...
  19. bugrakagan2003

MadGamingTR Youtube Kanalı! Lütfen 1 Dakikanızı Ayırın.

Kanal Şimdilik Kapalı.