Arama sonuçlarınız

1. AnlOzkn

Sefa Bi baksaana hacı !

Sefa Bi baksaana hacı !
  2. AnlOzkn

[1.7 - 1.8] SaklıKöy ! /Rütbeli Paintball/Yeni Sistemler/PvP/Emek/Boss/Açık Arttırma !

Server Aktif Her gün güncelleştirmler ile daha iyi oluyor yeni eklentiler eklencek !
  3. AnlOzkn

[1.7 - 1.8] SaklıKöy ! /Rütbeli Paintball/Yeni Sistemler/PvP/Emek/Boss/Açık Arttırma !

Ram yulseltme ile cokme sorununu ortadan kaldırmıs bulunmaktayız arkadslar !!!
  4. AnlOzkn

VIP CEKİLİSİ VAR 1 AYLIKK !!! kOŞŞŞ
  5. AnlOzkn

Argo derken benim ondan haberim yok ama setleri aldıktan sonra küfür ettiğini biliyorum o yüzden dinlemeden ban atıyoruz !
  6. AnlOzkn

Kardeşim ilk öncelik sana şöyle açıklim haklısın ama biz daha vip satmamışken senin minevip setini alman doğru olmazdı adminler setler üzerinde deneme yaparken güç testi ölüyor ve sen hemen sete konuyorsun yapacak birşeyimiz yok kusura bakma.
  7. AnlOzkn

Server Aktif ve Ciftcilik üzerine yoğunluk verilip emek server gibi ama zorlayıcı olmadan cifcilik üzerinden lapisten para kasarmış gibi para kasılabilirsiniz ! !
  8. AnlOzkn

Hort ne alaka yani :) bir dünya şey çıktı anlamadım :)

Hort ne alaka yani :) bir dünya şey çıktı anlamadım :)
  9. AnlOzkn

Kimsin ?

Kimsin ?
  10. AnlOzkn

? hort ne la

? hort ne la
  11. AnlOzkn

PixonTR | PaintBall | Oto Event | Yeni sistemler | Lapis / Emek | Rütbeler | BETA V2.1 | 1.7 / 1.8

Kardeşim Dediklerin sana göre mantıklı gelebilir bu kadar insana da mantıksız gelen şey demekki doğrusu buymuş biz senin dediklerini 4 ay önceden düşündük en uygunu budur 10 kişiden 1 beğenmediyse onun komple baştan aşağı değişmesi gerekmez demokrasi vs topluluk nederse o olur gibi düşün okey :)
  12. AnlOzkn

PixonTR | PaintBall | Oto Event | Yeni sistemler | Lapis / Emek | Rütbeler | BETA V2.1 | 1.7 / 1.8

Yorumlarınız İçin Teşekkürler Bu Yazılar Bizleri Büyütmek ve İlerlere Taşımakta Yardımcı Oluyor :)
  13. AnlOzkn

Server Güncel Su anda Beta Sürümdeyiz BetaV2.1 Beta Sürümlerimiz Yükseldikçe Bizde Gelişmeler Vardır! --Farkınızı Anladığınız Yerde Özentiler Çoğalmış Demektir--
  14. AnlOzkn

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Valla bende bi ara öyle olduydu burdan çözdüydüm aynı şey sende de olmuştur dedim ama paketini şuanda kullanmıyorum test ettim arkadaşın dediği şey çalışıyor yani sorun yok o yanlış bir şey yaptı herhalde :)
  15. AnlOzkn

>>TheLegend<< | v5.7 [3.8.1] Plugin Paketi | Hatasız - Sorunsuz - Açıksız - Güncel - Türkçe | 1.7.2

Kardeşim o zaman neden Plugin.yml içinde komut yok :) repair: description: Repairs the durability of one or all items. usage: /<command> [hand|all] aliases: [tamiret,tamir,duzelt,fix,efix,erepair] Kırmızı yerler kullanılabilen komutlar bunların arasına repair ekle çalışır ! hee...
  16. AnlOzkn

MineTR Factions-Boss-HG Para İçin MobArena ve Avci Exp İçin Hammadde !

Uyardığın için saol dikkate alacağım ! Kardeşim Arkadaş bilmiyordu mapın hazır olduğunu ben sölim hazır map ama üstünde çok emek harcanmıştır o map geçicidir !GÜncel !Güncelleme!Güncel !
  17. AnlOzkn

kardeşim pLugin.yml içinden repair kaldırmış arkadaş :) Sen tamir veya fix yaz hepsine atmak istersen Tamir all veya fix all yap !
  18. AnlOzkn

Hacı bana yardım etmen lazım nerdesin ya :/

Hacı bana yardım etmen lazım nerdesin ya :/
  19. AnlOzkn

Güncel !!Güncel !GÜncel !!Güncel !
  20. AnlOzkn

Güncelll !!!!Güncel !!! Gelin Gencler !Event Olcak 21:00'da !!!Güncel !!!!Güncel !!!Güncel Hala Aktif +25 Online !Güncel !Güncel !!Güncel !Güncel !!!
  21. AnlOzkn

Kardeşim bu tür şeylerde ben napabilirim o rehberin alçaklığı sen bi ss alsaydın çok iyi olurdu ve lapis ve kızıltaş yok sadece hammadde ise yakında kaldırılcak teşekkürler !Güncel !!!!
  22. AnlOzkn

Autorank eklentisi sayesinde oyuncular otomatik rütbe atlayacak!

Yaa olm senin netin hızı ne zamanda beri böyle :) Ocak diyor kim bilir ondan önce kaç ay daha :)
  23. AnlOzkn

Evet Kardeşim Yok ve Yapılmasıda kötü bir şey hani oyunun zevki kaçıyor bir yerden sonra :)Güncell !!!Güncell Buyrun Gelin ! MineTR Sunar !Güncel Bu Akşam 21:00'da maden eventi !