Arama sonuçlarınız

1. RealSingle

Webcraft+ Profesyonel Web Scripti [Hub Sunucu Desteği, Forum Desteği vb...]

Scriptin henüz piyasaya sürülmesi için erken olduğunu gördüm, kararlı sürüm çıkartana kadar kapalı kalacaktır.
  2. RealSingle

Böyle bir koruması mevcut zaten, scripti kullanan tüm domainleri görebiliyor ve lisanssızları kapatabiliyorum.
  3. RealSingle

Buna nasıl bir çözüm getirmemi istiyorsunuz? Bunu satın alan herkesin (siz de dahil olmak üzere) internette dağıtma ihtimalin mevcut. Bunun önüne Türkiye'de geçmek mümkün değil.
  4. RealSingle

Ben free dağıtmam, dağıtırsam da ücretini iade ederim. Fakat biri benden satın alıp internete yüklerse bir şey yapamam, ama script güncellendikçe eskisinden daha gelişmiş olacağından internete düşmesi de sorun olmaz. Yeni versiyon her zaman daha değerlidir.
  5. RealSingle

Oyun çok lag yapmasın diye envanteri eklemedim, [email protected] adresinden mail atabilirsin. Forum hazır yazılım değil, scripte dahil mini bir sistem sadece. Üyelerin aldığı tüm ürünler, profilinde ki Ürünler sekmesinde listelenmektedir. Komutlar Websend ile değil RCON ile gönderiliyor...
  6. RealSingle

Gelişmiş Banka Plugini

Yok eleştiri konusunda size laf söylemedim zaten, genel olarak söyledim. Bende javadan çok anlamıyorum maalesef, sunucu ortağım yazmıştı bunu. Sonra satma kararı aldık. Yorumunuz için teşekkürler. Yazdıklarınıza katılıyorum, bu konuyu bu şekilde açmak bir hataydı. Keşke herkes bu kadar...
  7. RealSingle

Gelişmiş Banka Plugini

Plugini ben yazmadım zaten :) Bak arkadaşım çok uzatmak istemiyorum, son olarak şunları da yazıyorum, yanlış anlaşıldıysam affola. Bu zamana kadar YouTube'da onlarca plugin tanıtım videosu paylaştım, bu forumda ücretsiz script paylaştım. Bunları ücretsiz yaptım, karşılık beklemedim. Fakat iki...
  8. RealSingle

Gelişmiş Banka Plugini

Yorumunuz için teşekkür ederim, - Güncellemeler için para aldığımızı nereden çıkarttınız? - Daha performanslı olduğunu biliyoruz ve söylüyoruz, açık kaynak kodlarını görmek istiyorsanız satın alabilirsiniz. Konumuz zaman değil, siz kodlamanızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Fakat Banka...
  9. RealSingle

Gelişmiş Banka Plugini

Biz eklenti olarak yazdık, ve bu eklenti Skript'e göre daha performanslı demek istedik, yorumunuz için teşekkürler :)
  10. RealSingle

Gelişmiş Banka Plugini

Skript kullanmak iyi bir fikir değil, biz plugin olarak yazdık. Ama dilersen o skripti de kullanabilirsin. Yerli yazılımcılara destek veren kullanıcı bulmak zorlaşmış forumda, sırf eleştiri yapmak için eleştiri yapan arkadaşlar var. Yorumun için teşekkürler :)
  11. RealSingle

Gelişmiş Banka Plugini

Selamlar, Ben Davut, eski sunucumuz için hazırlamış olduğumuz plugini satışa çıkartıyoruz. Banka sistemimiz detaylı olduğundan özelliklerini aşağıdan okuyabilirsiniz. * Satın aldıktan sonra değiştirmek istediğiniz ufak özellikler olursa Skype'den iletişime geçmeniz yeterlidir. * Ekran...
  12. RealSingle

Öncelikle mesajınız için teşekkür ederim. İninal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer kurulumda bir sorun yaşarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, baktık olmuyor, son çare paranızı iade ederim. Anasayfada iki seçeneğiniz var, scriptin varsayılan halinde ziyaretçilerin ve...
  13. RealSingle

Öneriniz için teşekkürler. Fakat dediğiniz gibi yapsamda sunucularda ki plugin sayısı azalmayacak. Ama yine de iş yükünü hafifletmek amacıyla güzel fikir, notumu alıyorum. Teşekkür ederim :)
  14. RealSingle

Hala milletin cebinden bahsediyorsunuz, yazılarımı tekrar okumanızı öneriyorum. Sadece kaliteli sunucular alsın diye pahalı demiyorum. Scriptin kendisi kaliteli olduğundan fiyatını en uygun şekilde ayarlamaya çalıştım zaten. Eğer kişinin sunucusu kaliteliyse, güzel güzel parasını da kazanır. O...
  15. RealSingle

Kötü sunucular para kazanamazlar. Bahsettiğim sunucu gayet emek verilmiş ve kaliteli, dediğim gibi; Bu scripti, kendine güvenen kaliteli sunucuların almasını istiyorum.
  16. RealSingle

Öncelikle eleştiriniz için teşekkür ederim. Bakın, bu projede amacım para kazanmak değil, eğer öyle olsaydı 50 Türk Lirasından satışa çıkartır, yüzden fazla satış yapardım. Bu oyunun Türkiyede ki piyasasının düşük olduğunu biliyorum, ama bu emeğin karşılığının da düşük olduğu anlamına gelmez...
  17. RealSingle

Amaç o zaten, sadece kendine güvenen kaliteli sunucuların almasını istiyorum. Herkes kullanırsa bir kalitesi kalmaz :)
  18. RealSingle

Web developer aranıyor

Merhabalar, Bir web scripti hazırladım, incelemek isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://forum.gamer.com.tr/konu/webcraft-profesyonel-web-scripti-hub-sunucu-destegi-forum-destegi-vb.364582/
  19. RealSingle

SATIŞ DURDURULMUŞTUR. Selamlar, Konu tasarımı hazırlamaktan çok anlamam, scriptin kendisiyle ve özellikleriyle elimden geldiğince tanıtmaya çalışacağım. Müsaadenizle, hazırsanız tanıtıyorum. Webcraft+ isminde gelişmiş bir web scripti hazırladım. Kaliteli bir yazılımın sadeliği, tasarımı...
  20. RealSingle

LeaderOS Minecraft Site Scriptini Kendi Hosting'inde Kullanma

Bu bahsettiğim özellikler yeni script ile gelecek. Bir önceki script için ayarlamak biraz zor.
  21. RealSingle

Script'e Batıhost ya da PayWant ödeme yöntemini kolayca entegre edebilirsiniz. Ayrıca panelden kupon kodları oluşturup oyuncularınıza da dağıtabilirsiniz.
  22. RealSingle

Yorumlarınız için teşekkür ederim, script henüz bitmedi. Çok sade olduğunun bende farkındayım, anasayfayı biraz değiştirmeyi ve oyunla ilgili istatistikleri de eklemeyi düşünüyorum.
  23. RealSingle

Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

Yeni bir script hazırlıyorum, kurulumu bu kadar zor olmayacak. Onu beklemeni öneririm.
  24. RealSingle

Minecraft Gelişmiş Web Scripti [Tanıtım]

Sürekli dönüp durmasının Laravel ile bir ilgisi yok, o hatanın iki sebebi var. Ya MySQL bilgileri doğru olmadığından ya da mail bilgileri doğru olmadığından. Mantık olarak kayıt ol butonuna basıldığında MySQL 'e veri kaydedip mail adresine onaylama bağlantısı gönderiliyor. Bu ikisinden birinde...