Arama sonuçlarınız

1. Translucent26

Minecraft'ı Kasanlar Toplanın!

Herkese Merhaba Minecraft Ailesi. Eğer Minecraft oyununuz kasıyorsa adımlarımı dikkatle izleyin. 1.Adım Ben Windows 8 kullandığım için böyle siz başlangıç menüsüne 'Control Panel' yazın ve javayı açın. SONRA JAVA'YI AÇIYORUZ BÖYLE BİR ŞEY ÇIKIYOR BURADAN DA JAVA'YI SEÇİYORUZ. SONRA...
  2. Translucent26

Video çekmek için harita

ARKADAŞLAR BEN VİDEO ÇEKİCEM DE MÜMKÜNSE TÜRKÇE OLAN ADVENTURE PARKUR TARZI MAP LİNKLERİ ATAR MISINIZ?
  3. Translucent26

TÜRKİYEM İÇİN[BİR ASKERLİK SİMÜLASYANU]

MERHABA ARKADAŞLAR; ŞİMDİ SİZLERE 1 HAFTADA YAPTIĞIM MAPI TANITICAM.MAPIN HİKAYESİ; SEN BİR ASKERSİN.KOMUTANIN SENİ BİR SINAVA SOKUYOR VE BAŞARILI OLDUĞUNDA RÜTBE ATLIYORSUN.KOLAY GELSİN... İNDİR:https://www.mediafire.com/?1dhctbndnnw2q18 Texture Pack...
  4. Translucent26

Minecraft Level İle Süre Tutma?YARDIM!

Merhaba arkadaşlar; Minecraft haritamda bir parkur hazırlıyorum.Süreli olmasını istiyorum.Birçok kişi level ile süre tutabilceğimi söyledi.Nasıl yapılacağını bilen varsa acil olarak yardım edebilir mi?Öğrenip yaptığım anda haritamı forumda bulabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler...
  5. Translucent26

Command Block yazısı nasıl gözükmez? Yardım...

ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR COMMAND BLOCKLARIN YAPTIĞI ŞEYLERİN NASIL CHATTE ÇIKMAYACAĞINI BİLMiYORUM. EĞER BİR YOLU VARSA SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM.
  6. Translucent26

Single Player'da Kar Yağdıramıyorum!

MERHABA ARKADAŞLAR; BEN BİR MAP HAZIRLIYORUM AMA KAR YAĞDIRMAYI BAŞARAMIYORUM.EĞER KAR YAĞDIRMANIN BİR KODU FALAN VARSA SÖYLERSENİZ.MAPIM HARİKA BİR ŞEYE DÖNÜŞÜR.TEŞEKKÜRLER...
  7. Translucent26

Yardım Edin.Elime skin kafası alamıyorum.

MERHABA ARKADAŞLAR. BEN BİR MAP HAZIRLIYORUM AMA ELİME HERHANGİ BİR SKİN KAFASI ALAMIYORUM.YANİ UNUTTUM.HATIRLADIĞIM ŞEY İSE /give [oyuncu adı] [kod : skin adı] bu kadar ama kodu unuttum YARDIM LÜTFEN!
  8. Translucent26

Kurtulmam Lazım (Türkçe Adventure + Parkur Haritası)

MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SİZLERE SİZDEN ALDIĞIM TAVSİYELERLE YAPTIĞIM VE BUİLDERLİĞİMİ GELİŞTİRDİĞİM BİR MAPI GÖSTERECEĞİM.SADECE PARKURDAN OLUŞMAMAKTADIR. MAPI TEK BAŞIMA YAPTIM. BÜTÜN OLAY MAPIN İÇİNDE VAR. LİNK: https://www.mediafire.com/?ryjc6scbxes96l3...
  9. Translucent26

Kurtulmam Lazım(adventure haritası)

MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SİZLERE SİZDEN ALDIĞIM TAVSİYELERLE YAPTIĞIM VE BUİLDERLİĞİMİ GELİŞTİRDİĞİM BİR MAPI GÖSTERECEĞİM. SADECE PARKURDAN OLUŞMAMAKTADIR. MAPI TEK BAŞIMA YAPTIM. BÜTÜN OLAY MAPIN İÇİNDE VAR. LİNK: https://www.mediafire.com/?ryjc6scbxes96l3...
  10. Translucent26

Single Player'da Creeper Patladığında Çevreye Zarar Vermemesi

MERHABA ARKADAŞLAR, BUGÜN BİRÇOĞUNUZ BİLDİĞİ BİR KONUYA DEĞİNİCEM. BAZILARI SİNGLE PLAYERDE CREEPERİN ETRAFA NASIL ZARAR VERMEDİĞİNİ BİLMİYOR. /gamerule mobGriefing false komutunu yazarak başarabilirsiniz. /gamerule keepInventory true yazınca da öldüğünüzde eşyalarınız gitmez.
  11. Translucent26

Çoklu Minecraft (Türkçe Minecraft Haritası)

MERHABA ARKADAŞLAR SİZE 2.MAPIMI SUNUYORUM. BÜTÜN OLAY HARİTADA VAR ZATEN. SADECE ADVENTURE VEYA PARKUR DEĞİLDİR. İÇİNDEKİLER: ADVENTURE PARKUR(2) LABİRENT PUZZLE BONUS HİÇBİRİ KISA DEĞİLDİR.AYRICA EĞLENCELİDİR. LİNK:http://www.mediafire.com/download/08u4z0b2i47m1zn/%C3%87oklu+Minecraft.rar...
  12. Translucent26

Chest'e eşya konulduğunda nasıl komut bloğu çalıştırılır?İçeri gir...

Merhaba arkadaşlar ben adventure map yapıyorum ve kişiden bir eşyayı cheste koymasını istiyorum.Doğru eşyayı yı koyduğunda nasıl bir yere ışınlanacak?Yardımınız için şimdiden teşekkürler...
  13. Translucent26

Moblardan Nasıl İstenilen Eşya Düşürülür?

Merhaba arkadaşlar ben bir adventure map hazırlıyorum ve yaptığım bir yerde zombi veya herhangi bir mob dan istediğim bir item düşmesini istiyorum.Mobdan düşmesini istediğim item ise lever. Eğer bunun bir yolu varsa bana yardım eder misiniz? Size daha güzel adventure maplar hazırlayabilirim...
  14. Translucent26

Adventure Map Yapıyorum.Fakat... İçeri gir

Merhaba arkadaşlar ben 2. haritamı hazırlıyorum fakat benim haritalarım pek tutmuyor size birkaç şey soracağım. 1-Harita yapımında yardım edebilecek birini arıyorum. 2-Resimlerden yola çıkarak haritayı yapmaya devam edip etmeyeceğimi siz belirleyin. 3-Eğer devam edin derseniz önerileriniz...
  15. Translucent26

KURTAR ONU (türkçe adventure haritası)

Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Mapı Birçok Youtube Kanalına Gönderdim ve Olumlu Yorumlar Aldım. Onun için sizin de oynayıp canınızın sıkılmasını almak için geldi. Hikaye: Bir çocuk sabah uyanır ve evde hiç kimseyi göremez.Çünkü ailesi evde değilmiş.Çocuk hemen ailesini bulmaya çalışır.Önce...
  16. Translucent26

Minecraft Türkçe Adventure + Parkur ve Sürprizler

Herkese Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Mapı Birçok Youtube Kanalına Gönderdim ve Olumlu Yorumlar Aldım. Onun için sizin de oynayıp canınızın sıkılmasını almak için geldi. Hikaye: Bir çocuk sabah uyanır ve evde hiç kimseyi göremez.Çünkü ailesi evde değilmiş.Çocuk hemen ailesini bulmaya çalışır.Önce...