Arama sonuçlarınız

1. EnderKaanII

PREMİUM ÇEKİLİŞİ/ [bİTMİŞTİR]KAZANANLAR:ColdFireTR , EndermanSteve , cbg2002

Çekilişe katılan tüm arkadaşlarımıza bol şans... Benim hesabım olduğu için izlemekle yetiniyorum :lol:
  2. EnderKaanII

İstisnai durumlar hariç bıraktım...

İstisnai durumlar hariç bıraktım...
  3. EnderKaanII

Canlı Yayın - Robocraft oynuyorum

Tek izleyen şu an benim. Ayrıca takip ediyorum, kanalın şimdiden hayırlı uğurlu olsun!
  4. EnderKaanII

Profil sayfamı hortlatma lütfen

Profil sayfamı hortlatma lütfen
  5. EnderKaanII

Minecraft premium hesap kiralamak

Premium = VIP *facepalm* İngiliz sunucularda oynarsan ne demek istediğimi farkedersin.
  6. EnderKaanII

Minecraft premium hesap kiralamak

Mojang'ın yeni Kullanıcı Sözleşmesini gözden geçirmeni tavsiye ederim. Oyundan para kazanamazsın (sunucu sahibi olup sadece kozmetikten ibaret olan Premium satmadığın sürece) yoksa hesabın Bay Tahtalı tarafından Tahtalıköy'e gönderilir. En iyi yapabileceğin şey hesabını öylece bırakmaktır.
  7. EnderKaanII

S'o Network Creative Bölümü: +18, Küfürler, Rezil Laf Yarışmları

Bunun için sadece iyinin en iyisini almakta fayda var. Yoksa yöneticiler yüzünden sunucu batar.
  8. EnderKaanII

Minecraft 1.7.10 ve 1.8 EULA'sı Sunucularda VIP'nin Sonu Mu Olacak?

Olmuyor. 1.7.10+ sunucularda hala VIP satışı yapılabilir, ama hiç özellik vermemek kaydıyla. VIP üyelikler içinde kozmetik ürünler bulundurmak amacıyla ve hiçbir ayrıcalık vermemesi şartıyla satılmaya devam edilebilir. Adını vermeyeceğim bir sunucu Oyun-İçi-Para satışlarını yarın itibariyle...
  9. EnderKaanII

+14 filtresini koyduğunuz anda hepsi birden kabak gibi kalır. +14 genelde ergenliğe tam geçiş dönemidir, o sürelerde en olgun kişileri bulma ihtimali yüksektir. 9-12 yaş arası yönetici olmayacağı gibi sunucuyu batırmak için çok genç yöneticiler almak en iyi yoldur. (@MrUnioDex) Kaç başvuru iyiydi?
  10. EnderKaanII

Yönetici alımları olabilir. Tüm sunucularda var. Ben çoğu EU sunucusunda görüyorum, ya moderatör ya da admin oluyor. Eğer bu kişiler chati ve oyunu düzenleyebilecek kişilerse, deneme mod olarak alımları başlatmakta fayda var :) @IRFN @DonduranAtes @Speaw @ByNovem @VitesMahmut yönetici alımlarını...
  11. EnderKaanII

Arion Online Rezaleti :) [Küfür İçerir]

Çok beklenen bir tepki, eğer birine haritanın alıntı olduğunu söylersen, başına %40 ihtimalle yaşadığın olay gelir. Diğer %60'da haritayı değiştirirler ve yine alıntı olur. %0 ihtimalle yaptıklarını kabul ederler ve haritayı kendileri yaparlar. Bu tür sunucuların kökünü kurutmak için o...
  12. EnderKaanII

TrinityCraft Eğlencenin Yeni Adresi

Geliştirilebilir. Sunucu tanıtımının detaylarını arttırın, bize bilgi verin, böylece oyuncu bulma şansınız %10 ila %45 arası artar.
  13. EnderKaanII

SonOyuncu pre oldu sanırım :(

Nerde. Premium olursa Türk oyuncuların %99'u başka sunuculara göç eder. Premium oyuncu kitlesinin sadece %1 olduğunu düşünürseniz, bu şaşılacak bir durum değil. Bu durumda hesap sahibi sen isen hesap sıfırlama talep edebilmen lazım. Websitesinde destek bölümü varsa irtibata geç. Yoksa...
  14. EnderKaanII

Kendinizi Öldürün

Aynı cevap, daha oynamadan kalp krizi geçirdim (ve Hakk'ın rahmetine kavuştum) Alttakine aşı veriyorum.
  15. EnderKaanII

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

Beni banladığın için Notch'a seni banlatıyorum.
  16. EnderKaanII

Avatarında köylü olduğu için: *bançekici resmini buraya yerleştirin*
  17. EnderKaanII

Annihilation Çok Uzarsa.

Sunucu premium. Premium isen özelden atabilirim belki.
  18. EnderKaanII

Annihilation Çok Uzarsa.

İsmini vermeyeceğim yabancı sunucuda Annihilation oynarken işte görüntülenenler. Ayrıca bu yapılan iyice saçmalık derecesine çıkmış. (NOT: İlk fotoğrafta 'debug' bilgileri açık kalmış.) (Yapımcı: #CFF) Annihilation o kadar uzadı ki 1 tam fener yapmaya süre bayağı yetti. Ancak daha sonra fener...
  19. EnderKaanII

BU SURATI SEVMEYEN ÖLSÜN :D

Cennettekileri hayata döndürmek için ritüel yapacaktım ama vazgeçtim. Çünkü o surati kimse sevmiyor. *ölür ama anında dirilir*
  20. EnderKaanII

Premium Factions Server

Taşıma. Eğer taşınmıyorsa arşive alınır.
  21. EnderKaanII

Premium Factions Server

Daha fazla oyuncu çekmek için değiştirme kararı almış. Saygı duyman şart. Bir yönetici bu konuyu 'Factions Serverlar' bölümüne taşıyabilir mi?
  22. EnderKaanII

Factions+ Eklenti Eklentisi

Duymaman normaldir. Çünkü kimse bilmiyor. ;)Yukarıya taşınmıştır ve günlük güncellenecektir.
  23. EnderKaanII

Domuzadamları bahane ettiğin için ban atıyorum.
  24. EnderKaanII

Kendinizi Öldürün

Turabinin turbosu bozulur ve kafama turbo isabet eder. (Anında nakavt) Alttakine 'Fil Diş Macunu' veriyorum. (NOT: Fil diş macunu nedir bilmeyenler youtube'da 'Elephant Toothpaste' diye aratsınlar.)
  25. EnderKaanII

BU SURATI SEVMEYEN ÖLSÜN :D

Konuyu hortlaklar bastı. Ben kaçar.