Arama sonuçlarınız

1. P

Minecraft video

Arkadaşlar Minecraftla Video çekçemde OBS la çekçem bi sorun yaşıyom oyun çekerken hiç kasmıyor ama videoda çok kasıyor gibi gözüküyor takılıyor bazı yerlerde bilgisayarımın özelliği ne olmalı ?
  2. P

+13 Skypelı İng serveri

+13 yaşında olan skype olan KİŞİLER ARIYORUZ ŞU ANDA 2 KİŞİYİZ 5 KİŞİ ARIYOZ İLGİLENEN EKLESİN SKYPE Doğuhan Sert
  3. P

BattleBow.Nitrado.Net 7/24 Survival {Güncellendi} #WhiteList Kalktı# !

arkadaşlar sw çok güzel girdim baktım ama spanını patlatmışlar wg komutlarından anlayan iyi bil yetkili alırsanız çok seviniriz ve reklamcı lazım swyebiri şu sorunla çabuk ilgilensin swdeki insanlar çıkıyor
  4. P

sunucuma pluginer-moderatör-rehber arıyorum

reddedildi
  5. P

Admin|Moderator|Builder|Pluginer Arayan Kardeşler İçeri

ekledim yalnız bende mikrofon yok
  6. P

Admin|Moderator|Builder|Pluginer Arayan Kardeşler İçeri

kardeşim ben arıyorum
  7. P

sunucuma pluginer-moderatör-rehber arıyorum

başlıtta belirttiğim gibi yetkililer alcam isminiz yaşınız minecraft deneyiminiz ne olmak istiyorsunuz ve skype adrewsiniz
  8. P

Yetkili Alımları

adım: Doğuhan yaşım: 15 Minecraft Deneyimim: 2 yıldır bilidğiniz pluginler: survival plugin paketini biliom hayal ettiiğiniz minecraft serveri: x ray engelli survival serveri kendinizden bahsedin: şaka amaçlı küfür edenlere bişe demem bende bazen ederim ama adaletliyimdir Ne olmak istiyorsunuz...
  9. P

Yardım!!!!!!!

bulamadım senin skype varmı
  10. P

Yardım!!!!!!!

şimdi denicem inş olur güvenlik duvarını nasıl kapatçam ?
  11. P

Yardım!!!!!!!

Minecraftta hamachili bukkit server kurdum kimse giremiyor bi yardım edin bi tek ben girebiliyom