Arama sonuçlarınız

1. Fake_Mert

DellyCraft.nitrado.net<<< %100 Survival Server << Warpsız << Bossuz << 42 Kisilik Oldu !

Bu Nasıl Server ; Başka Serverlerden Adam Çekme Var, Ip ban-ban war hemde durduk yere Admin milleti kesiyo gm1 de Viplerin itemeri verilmiyo Haksılık Var Vip Alıyoz vipimizi vrmyo İstemediğimiz halde foto çekme fln war Sakın Girmeyin [Ban Yersiniz ...]
  2. Fake_Mert

Knk naber bi skype girsene

Knk naber bi skype girsene
  3. Fake_Mert

NorthCrow 1.7.2 / 14 GB RAM / İP: northcrow.com *Survival**Hunger Games*

Arikaix şu ardatr bana laf edip duruyo ws attık öldüm itemimi wer diyo
  4. Fake_Mert

Arikaix Benim Zengin Tagım Niye Gelmiyo En Zengin Benim _ - _ - _ - _ Fake_Mertgelmiş tamam
  5. Fake_Mert

Abi Ben Fake_Mert At yarışına katılmak istiyorum ... Bu arada benim zengin tagım war bir sorun olurmu değiştirsem falan?
  6. Fake_Mert

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

Nick: Eqiunox Yaş: 15 Neden Oynamak İstiyorum [AmAç]:Tekkiti öğrenmek
  7. Fake_Mert

p8 ve p4 set'in özellikleri nedir?

Teşekkür ederim kaç level basınca geliyor
  8. Fake_Mert

p8 ve p4 set'in özellikleri nedir?

Arkadaşlar bir faction sw de oynuyorum ve p8 set özeliklerini bilmiyorum p4 protection4 ama protection8 yokki :S Bi cevap yazarmısınız ?
  9. Fake_Mert

Bilgisayar Masam[%100]

Güzel Ama World Edit
  10. Fake_Mert

MutluAdam MC / 7 l 24 / İlgili Adminler / 1.6.4 / Lapis / Sürekli Event / Çıkamayacağınız Server

Builder Veya Rehber Alıyormusunuz Alıyorsanız __ Ad: Mehmet Mert TEMEL Nick:Eqiunox Yaş:16 Tecrübe: 4 Builder -- 2 Admin -- 3 Rehber Oldum Neden Builder Veya Rehber olmak istiyorum : Server Güzel Ama Benle Daha Güzel Olacak :)
  11. Fake_Mert

MagicCraft SkyBlock 7/24 1.7.2 Nitrado

Bu ne biçim iş be !
  12. Fake_Mert

MagicCraft SkyBlock 7/24 1.7.2 Nitrado

Skyblock server bu survivala koymuşsunuz be !
  13. Fake_Mert

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

Adı: Mehmet Mert TEMEL Forum Adı: Fake_Mert Neden almak istiyorum: Dünyaya bir meteor düşüp insanlar ölmesin diye allahım ya niemiş premiumu herkes ister :D Hangi oyun: Minecraft Premium Account
  14. Fake_Mert

JustPvp | Pvp Server | Cracked 54 Kişilik | Kimse Yok | ZOR | %0 ORANINDA LAG!

Ben şu an sw yapıyorum adıda Fake_Craft Olacak stn geldiğinde görürsün Sınırsız kişilik olacak fln :D
  15. Fake_Mert

Hector Craft [AÇILDI][FATION][HUNGER GAMES][PVP][1.6.4]

Hepsi warSürümlerin 1.0 dan 1.7.2 ye kadar hepsi :D
  16. Fake_Mert

Hector Craft [AÇILDI][FATION][HUNGER GAMES][PVP][1.6.4]

Ben builder olucam deneyimim war
  17. Fake_Mert

Olum düzgün sor la :D

Olum düzgün sor la :D
  18. Fake_Mert

Samayolu'nun merkezi Büyük bir teleskopla, açık bir gökyüzünde gözlem yaptığınızda evrendeki en...

Samayolu'nun merkezi Büyük bir teleskopla, açık bir gökyüzünde gözlem yaptığınızda evrendeki en büyük yapı taşlarını, muhteşem galaksileri görebilirsiniz. Eliptik, spiral ya da karma yapıda i
  19. Fake_Mert

Boşum sorularınızı cevaplayabilirim.

Boşum sorularınızı cevaplayabilirim.
  20. Fake_Mert

JustPvp | Pvp Server | Cracked 54 Kişilik | Kimse Yok | ZOR | %0 ORANINDA LAG!

Server Kapalı ! Konu Kilit :kgül:Beyler server güzel ama çok az kişi var hadi doluşun :)