Arama sonuçlarınız

1. ™HarabyCraft

GTA V oyun arkadaşı arıyorum

gta v oyun arkadaşı arıyorum yeni aldım oyunu çok bilmiyorum ama ilgilenen varsa mesaj yazsın
  2. ™HarabyCraft

Faction Server ve Pulginleri Hakkında Bir Kaç Sorum Var

1.sorum Arkadaşlar Servere girdiğimiz zaman elimizdeki kitap veya nether yıldızı gibi alletler e bastığımızda menü açılıyor ya o hangi pulgin ve nasıl yapılıyor 2.sorumServerde wg lediğim yerde sadece belirli komut kullanılmasını nasıl ayarlarım örnek parkurda warp yazamasınlar ama tp yazsınlar...
  3. ™HarabyCraft

Pre minecraftı olanlar benimle oynarmısınız ?

premium hasabı olanlar mcsg gibi serverlerda oynamak isteyenler eklesin Skype:haner78
  4. ™HarabyCraft

pre launcherden giremiyorum [çözüldü]

premium um fakat pre launcherden giremiyorum şöyle bir hata veriyor java.net.SocketException: Unrecognized Windows Sockets error: 10106: create diye bir şey önceden girebiliyordum şimdi giremiyorum java sildim tekrar yükledim mc yi sildim tekrar yükledim olmuyor hep aynı hata başka launcherden...
  5. ™HarabyCraft

buildi güzel olan mikrafonlu video çekeceğimiz arkadas aranıyor

buildi güzel olan mikrafonlu video çekeceğimiz arkadas aranıyor sanki pazardan arkadaşarıyom QSDSFSDFSDFS :Dskype haner78
  6. ™HarabyCraft

Group manager yetkiler

Group manager yetkileri hazır groups dosyası olan varmı
  7. ™HarabyCraft

minecraft arkadaşı arıyorum 14 yaşındayım 8.sınıfım (premium)

minecraft arkadaşı arıyorum 14 yaşındayım 8.sınıfım 10-16 yaşları arasında minecraft arkadaşı arıyorum satmıyacak 2 miz oynayabilicez serverim var bazen orda bazen mcsg de mikrafonu olan Skype:haner78server kurdum beraber film çekebilceğiz
  8. ™HarabyCraft

premium gerektiren modlar varmı

premium gerektiren modlar varmı varsa hangileri isim lerini ve ne olduklarını veya güzel modları yazarmısınız
  9. ™HarabyCraft

Left4Dead2 kuramadım çooooooook bilgili kimse varmı ?

Left4Dead2 kuramadım çooooooook bilgili kimse varmı ?teamviever var
  10. ™HarabyCraft

serverimda blok kıramıyorum

serverimda blok kıramıyorum kendim kurucuyum block kıramıyorumeşya konuyor kırılmıyor bende w.eden ayarlıyorum//set 0 la zooluyor yadım
  11. ™HarabyCraft

1.8*pulgin pack istek pls

1.8.x pulginpaketi arıyorum f vendaata kullanıyorum sağolsun yapan kişi başka pulgin pack varmı 4gb server
  12. ™HarabyCraft

server kuramıyorum

server dosyasınıındırdım jar olarak rund da sorun yok önceden çalışıyodu fakat şimdi tekrar server dosyası açtım içine jar ve runu koydum çalıştıdım dosyada pulgin wold çıkmadı server pro. ve eluo gibi bir şey var
  13. ™HarabyCraft

hata veriyor yardım

http://i.hizliresim.com/ORpjEn.png
  14. ™HarabyCraft

serverime internet olmadan nasıl girerim

Int olmayınca ip olmuyor ve açılmıyor Hamachi ile oluyor ama indiremem başka bir yolu varmı yardim
  15. ™HarabyCraft

.bat yardım

önceden serverim vardı fomt atılınca tüm dosyalarım gitti .bat içersin ne yazılıyor baktım olmadi hiçbiri 64 bit windows 7 ve başka ne gerekliydi craft bukkitten başka
  16. ™HarabyCraft

premium aldim nasıl pelerin yaparım

ve baska takı aksesuarlar
  17. ™HarabyCraft

Minecraft için bir .tk site kurma

minecraftla iglgili .tk lı bir site kkurmak istiyorum bildiğiniz link varsa özelden atabilirsiniz ama işe yarıyor olsun gezdim baya site bulamadım çalışmıyoryardım edebilirseniz skype ve teamviever da var
  18. ™HarabyCraft

Hub serveri %100 türkçe pulgin paketi

Arkadaşlar lütfen Ramazan Günde Sevap işlersiniz %50 de olablir farketmez yeterki Bi Pulgin paketi varsa yardım edin lütfenn
  19. ™HarabyCraft

Video Çekimi Ve Kanala Alım +11 -14

11-13 yaşlarında güvenilir arkadas arıyorum videolar çekecez minecraft ağırlıklı yalan söylerse atılır konşmalarda mici ve kamerayı açması lazım yoksa alamam Skype Haner78
  20. ™HarabyCraft

Video Çekimi Ve Kanala Alım (bir kişi)

Yaşını (büyütme sakın kendi yaşını yaz araştırıyoruz kanalımız için önemli) Adını Soy Adını Nerelisin Nerede Yaşıyorsun En Sevdiğin Dizi,Film,Animasyon,AnimasyonDizi,Oyuncu,YoutubeKanalı Deneyimlerin Kısa Bir Yorum Neden Kanalımızın Bir Üyesi Olmak Ve Oynamak İstiyorsun Yaşım:13 (Kimlik...
  21. ™HarabyCraft

Sadece Admin Ve her kodu bilecek biri

Sadece Admin Ve her kodu bilecek biri dememin nedeni admin diye geliyor olmaz diyince build olayım diyor ve herkodu bilecek dememin nedeni her kodu biliyorum diyor servere gelince bi pırt yok daha wg yi we yi bilmiyor ve arkadaşımıda admin yaparmısın diyor evet Özellikler 11-13 yaş arası...
  22. ™HarabyCraft

Multiverse-core pulgini server içine map ekleme ?

multiverse-core pulgini kullanıyorum server dosyasına map atıyorum örnk denk adlı oyunu açıp giriyorum /mv tp denk yada /mvtp denk yazınca gitmiyor şunuda denedim /mv create ada normal t-flat sonra denk mapının adını ada diye değiştirdim oluşturduğum ada adlı multiverse mapını silip mapı...
  23. ™HarabyCraft

filim için eleman aranıyor knkmız olacak bizi satmayacak biri sadece 11 13 yaş arası

filim için eleman aranıyor knkmız olacak bizi satmayacak biri sadece 11 13 yaş arası hep online olan 2 kişiyiz ama toplamda 3 kişiyiz skype haner78SON 2 KİŞİ
  24. ™HarabyCraft

yetki verme ?

ben serverde oyuncula basınç plakalarına basma yetkisini nasıl vericeğim
  25. ™HarabyCraft

minecraft zindan serveri nasıl kurulur

minecraft zindan serveri nasıl kurulur hani /maden a yazınca ilk bölüme gidiyor sonra /rutbeatla yazınca b rütbesine geçiş yapılıyor sonra /maden b yazarak gidiyoruz maden b rütbesindeyken /maden d ye gidemiyoruz falan hangi pulginler ve neler gerek