Arama sonuçlarınız

1. CreepyCansu

MCedit ve Worldedit Commands

single player için olan modu vardı o lazım servere kurmayı biliyorum :)
  2. CreepyCansu

MCedit ve Worldedit Commands

ben kendimce amatör bir adventure map yapmaya başlamak istiyorum fakat MCedit,Worldedit ve command block hakkında biraz yardıma ihtiyacım var bu konularda bilgili ve soru cevap yapabileceğim birileri bana ulaşabilirse çok sevinirim worldediti 1.8.7ye uyumlu bir sekilde nasıl kurabilirim?
  3. CreepyCansu

Minecraft premium hata

gift code ile başka bir yerden aldıysan referans kodlarından olabilir 1-2 sene sürüyo diye biliyorum sonra hesabın premiumlugu gidiyo mojangın sitesinden aldıysan nedenini bende bilmiyorum
  4. CreepyCansu

1.7.9da oynuyacak 2 kişi

merhaba ben arkadaşımla 3 aylık VDS server kiraladım 4 kişilik server için 2 kişi daha arıyorum 16 yaş üstü premium hesabı olan varsa özelden mesaj atsın ona İPyi veriyim
  5. CreepyCansu

1.8

1.8 daha çıkmadı şu an en güncel versyon 14w05b snapshotu
  6. CreepyCansu

Minecraft Seed Arşivi (Girmeyen 1001 Pişman)

2. seeddeki köyün kordinatlarını verirmisin bulamadımda
  7. CreepyCansu

benimle oynayacak birileri varmı?

snapshotta açarsan olur ^^
  8. CreepyCansu

benimle oynayacak birileri varmı?

merhaba arkadaşlar ben ve bikaç arkadaşım minecraftı tamamen vanilla oynayacak birilerini arıyoruz gelicek varsa özelden söylesin PREMİUM ŞART
  9. CreepyCansu

güzel bir skin istiyorum

merhaba arkadaşlar ben skinimden sıkıldım fakat hiçbi sitede istediğim gibi bi skin bulamadım aranızda "gerçekten" güzel skin yapabilenler varsa istediğim kriterler şunlar: sarışın (canlı olsun açık sarı değil) güzel bi giysi mavi gözler ön saçında küçük bi kurdele yapabilicek varsa şimdiden...
  10. CreepyCansu

tecnich launcher download failed hatası

tecnich launcherin son versyonunu kullanmama rağmen hack/mine harici hiçbir modpack çalışmıyor Hexxit yüklemek istiyorum bir şey indiriyor %100 olunca download failed diyip tekrar başlıyo bu konuda yardım edebilicek varsa sevinirim (premiumum crack launcher değil yani)
  11. CreepyCansu

1.7.4 için bir texture pack

1.7.4 için bi texture pack önerebilirmisiniz 128x128 veya 64x64 tercihimdir
  12. CreepyCansu

Güncelleme Minecraft 1.7 Güncellemesi

gravelden sahiller alphadada vardı geri getirmişler anılarım depreşti :( :(
  13. CreepyCansu

Snapshot SNAPSHOT 13W47 ve ÖNEMLİ BİR DUYURU

oyunun cd-key istemesi lazım değil zaten herhangi bi yerden cd şeklinde aldığın bi oyunu steamda aktifleştirmek için cd-keyini kullanman yeterli onu diyorum
  14. CreepyCansu

Snapshot SNAPSHOT 13W47 ve ÖNEMLİ BİR DUYURU

steamda 100 oyunmu o.O o biraz fazla değilmi ya steamda ürün etkinleştir kısmına cd-keyi girersen o oyun steamdan almış sayılıyosun zaten
  15. CreepyCansu

survival oynayan?

yaşım 18 minecraftı alphada satın almıştım oyunu daha çok survivalda ve vanilla şekilde oynamayı severim faction serverleri hiç sevmem ^_^hamachi:hamachiagı6 şifre:1 dediğim gibi 15 yaşın üstünde olanlar gelsin serveri şimdi kurucam
  16. CreepyCansu

survival oynayan?

kendimden bahsetmek derken?
  17. CreepyCansu

survival oynayan?

minecraft 1.7.2-1.7.4 versionlarında oynayacak 15 yaş üstü birilerini arıyorum serveri ben kurarım hamachi olsa yeter