Arama sonuçlarınız

1. __NiqhtRide__

HORT (:

HORT (:
  2. __NiqhtRide__

Hey !

Hey !
  3. __NiqhtRide__

Nerede o eski günler?

Hi !
  4. __NiqhtRide__

Yıllar Olmuş..

Hoşgeldin :)
  5. __NiqhtRide__

2 Tane İsteğim (Konuyu nereyi açacağımı Bilemedim.)

2. için Citizens Sürümün Kaç ? Uygun Sürümü indirirsen Çalışır diye umut ediyorum :)
  6. __NiqhtRide__

Discord - Skript Topluluğu

• Gerçek İsminiz ve Soyisminiz: Furkan Parlak • Yaşınız (Yaş ayrımı yoktur): 18 • Skype Kullanıcı Adınız: Furkanprlk • Skript Bilginiz (10 üzerinden): 6-7 • Java Bilginiz (10 üzerinden): 4 • Günde Skript İle Uğraşıtığınız Zaman: 1-2 • Neden katılmak istiyorsunuz?: Ortam ve Yardımlaşmak :)
  7. __NiqhtRide__

[YARDIM LAZIM]EpicBoss bossdan düşen itemleri ayarlama

MythicMobs Daha İyi Bence Tek Sıkıntısı Fazla Ayrıntıyla Boğmuşlar Bence O Kadar Ayrıntı Fazla :p
  8. __NiqhtRide__

{yardım} essentials

tam emin değilim ama Hangi itemse Adını ve Loresini birebir al %90 Olması Lazımöyle ver
  10. __NiqhtRide__

bungeecord SOrunu

sen eklermisin furkanprlk
  11. __NiqhtRide__

[Sk] Yardım Boyle Bir Event Varmıdır Acaba?

equip player with diamond helmet equip player with all diamond armour equip the clicked horse with diamond horse armour and a saddle make the last spawned pig wear a saddle Şunlarımı diyorsun anlamadım http://njol.ch/projects/skript/doc/effects/#EffEquip
  12. __NiqhtRide__

Eğlence

Biraz eski konu ama iş görür :) Tıkla
  13. __NiqhtRide__

Duyuru Çekilişlerle Hoşgeldin 2016!

Yeni Yılınız kutlu olsun. Sağlık ve Bol Mutluluklar dilerim...
  14. __NiqhtRide__

Eğlence

Gemi Plugini
  15. __NiqhtRide__

[Skript]İstek (AntiSpam)

On join: {konustu.%player%} is not set set {konustu.%player%} to false on chat: wait 1 ticks set {konustu.%player%} to true wait 3 seconds set {konustu.%player%} to false on chat: {konustu.%player%} is true player doesn't have permission "bypass.spam" cancel...
  16. __NiqhtRide__

Yardım Ederseniz Seviniriz Konuya Bakın İsterseniz :)

forumda vardı öyle bir şey biraz araştırırsan bulabilirsin bide ban bakıyım bulursam atarım on login: send "<GOLD>[<RED>Lig<GOLD>]<GREEN><BOLD>/ligegir ile bir lige girip heyecani yasamayi unutmayin!" command /ligegir: trigger: if {lig.%player%} isn't set: set...
  17. __NiqhtRide__

Acil yardım lütfen

Faction pluginin içindeki conf da bulunan "chatTagReplaceString": "[KLAN]", yeri böyle yap sonra sendeki {FACTION} yazan yere [KLAN] yaz düzelir
  18. __NiqhtRide__

İstek Plugin

chest shopta var sadece /iteminfo yaz çıkan kodu item id yerine yaz şöyle bir şey yazdacak Örnek 310#1
  19. __NiqhtRide__

Tabelada ve Tabloda Renkli Yazı

Dynamic Sign Plugini Olması Lazım Fakat Ücretli Bi Plugin