Arama sonuçlarınız

1. ChromTR

Yardım

benim bir hub sunucum var ve skyblock bölümünde oyuna girmeyenlerin adalarının silinmesinin istiyorum atıyorum adam oyuna 5 gün girmezse adası silins,n bunu nasil yapabilirim askyblock pluginini kullanıyorum bu arada
  2. ChromTR

Technic Launcher

Merhaba arkadaşlar sizlere bu gün birçok kişinin sorunu olan Minecraft Technic launcher a ram vermeyi göstereceğim. Öncelikle bilgisayarınızdaki javayı silmenizi öneririm çünkü sizlerden başka bir java indirmenizi isticem. Öncelikle buraya tıklayıp buradan bilgisayarınızı 64 bitse 64 bit...
  3. ChromTR

Sunucumda aldığım hata

java.util.ConcurrentModificationException at java.util.HashMap$HashIterator.nextNode(Unknown Source) at java.util.HashMap$KeyIterator.next(Unknown Source) at net.minecraft.server.v1_7_R2.EntityTracker.updatePlayers(EntityTracker.java:152) at...
  4. ChromTR

Profesyonel Derecede Plugin Kodlayanlar Girsin Lütfen

Merhaba öncelikle, dediğim her plugini skript veya plugin şeklinde kodliyacak profesyonel pluginciler arıyorum para ile karşılığıda verilecektir hangi sunucuda kullanılacağını merak eden olursada yazsın ipsini atarım.
  5. ChromTR

Summer Craft Yeni Nesil Emek Server

konu kapandı
  6. ChromTR

AntiMulti 1.7.2 Kendi Yapımım IRFN Kodlamasi

Merhaba arkadaşlar bu gun sizlere yaptığım plugini tanıtımını yapacağım Öncellikle plugin @IRFN kodlaması Plugin Multu hesapların aynı anda oyuna girmesini engelliyor Pluginde birkaç hata olabilir su an beta aşamasında :( Pluginin indirme linki...
  7. ChromTR

Team Fortress Sunucu Kurma

TeamFortress2 Plugini ve Basitçe map kurulumu Bukkit Sayfası: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/team-fortress-2/ Plugini bukkit sayfası aracılığıyla indikten sonra pluginin sorunsuz çalışması için birde TagAPI ve WorldEdit indirmelisiniz. İndirdiğiniz pluginleri “plugins” klasörünüze atın...
  8. ChromTR

Konu Kilit.

Yeni Server İçin Tıkla.
  9. ChromTR

Anlamadımda...

Yanlış anlamayın medidrug yetkili falan olduda tagımı yok merak ettimde ? @aradabir007 @Ercan @craft_man @Bkunkcu
  10. ChromTR

Sponsor

Bence sponsorlara kotude olsa bir tag rengi verilmeli ornek gri ve orda obsidyen avcisi v.s yerini editleme hakları olmalı çok fazla şey istemediğimi dusunuyorum @Ercan @aradabir007 @craft_man
  11. ChromTR

Siyah Ekran Hatası

Genellikle oyuna ilae mod yükleyerek daha fazla eğlenmek isteyenlerin karşılaştığı hatalardan biridir. Modu yükledikten sonra minecraft.jar dosyasının içine girip, META-INF isimli dosyayı silerek, bu hatadan kurtulabilirsiniz.
  12. ChromTR

MineCraft Hataları Ve Nedenleri.

“Oturum Açılamadı Bad Login” Hatası Bu hata, oynamak için sunucu arayan oyuncuların sık sık karşısına çıkan bir hatadır. Premium üyeliğe sahip birisinin nickini kullanarak, premium sunuculardan herhangi bir tanesine girmeye çalışmanız durumunda karşınıza çıkar. Başka bir sunucuya girerek ya da...
  13. ChromTR

“Bad Video Card Drivers” Hatası

Ekran kartı uyumsuzluğu sonrasında çıkan bir hatadır. Ekran kartının desteklememesi ile de yaşanabilir, ekran kartının sürümünün güncel olmamasından da kaynaklanabilir. İlk olarak ekran kartı sürücüsünü güncelleyerek, sorunun devam etmesi durumunda başka bir ekran kartı satın alarak bu sorundan...
  14. ChromTR

“Out of Memory” Hatası

Bilgisayarınızın raminin yeterli olmaması durumunda yaşanan bir sorundur. Force Update ile çözülebileceği gibi, yeni bir ram almanızı da gerektirebilir. EDİT: @Muhde "ayni zamanda minecraft a verilen ram ile ilgilidir ve Dusuk ramli makinalarin vps-vds-fiziksel sunucularda ben daha fazla...
  15. ChromTR

MOJANG Logosundan Sonra Oyunun Donması

Force Update yaparak çözebileceğiniz bu sorun, birden fazla yüklediğiniz modların birbiri ile uyumsuzluğu ile birlikte yaşanır. Force Update ile çözüm yoluna gidebilirsiniz.
  16. ChromTR

“Zaman Aşımı” Hatası

Her sunucunun, kendine has güvenlik yöntemleri vardır. Minecraft sunucularının bir çoğunda, aktif olmayan yani bilgisayar başında olmadığı anlaşılan her oyuncu, otomatik olarak sunucudan atılır. Çoklu oyuncu moduna girdikten sonra “/register” ya da “/kayit” komutu ile sunucuya kayıt olup...
  17. ChromTR

“Internal Exception: java.net.SocketException: Connection Reset” Hatası [Çözümü]

Çoklu oyuncu modunda oynayanların arada sırada karşılarına çıkan bir sorun. Sunucuda anlık bir kasılma sorunu ya da kapanma durumunda karşınıza çıkar. Sorun sizden kaynaklanmaz, bir süre sonra tekrar aynı sunucuya girerek oyuna devam edebilirsiniz. (sorun genelde sizden kaynaklanmaz fakat bazen...
  18. ChromTR

Yarışma

Yarışmamıza Katılımlarınızı bekliyorum :) http://cubeworld.gen.tr/threads/merhaba.370/
  19. ChromTR

Java Hatasi

Merhaba, ben uzun suredir minecraft oynuyorum ve bu gun oyuna girdiğimde bu tur bir hata aldım bu hatadan dolayı oyun acılmıyo sonra bunun neyden sonra oldugunu dusunup java update 45 yaptığımı hatırladım sorunda tamam tusuna basinca beni java 7 45 e yonlendiriyor ve ben 45 versiyonunu...