Arama sonuçlarınız

1. Bilalhh

Minecraft "Sunucuya bağlanılamıyor" hatası

Bir tane RP sunucusu buldum fakat sunucu ekle yapınca sunucu gözükmüyor sunucuya bağlanılamıyor hatası alıyorum bunun bi çözümü var mı ?
  2. Bilalhh

Sorun düzeldi

Kaldırabilirsiniz sorun düzeldi.
  3. Bilalhh

Istek Logo gibi bir şey

Öncelikle hepinizi selam. Başlıkta gördüğünüz gibi istek logo yapabilecek varsa sevinirim. Çizimini yaptım sadece photoshopla üstünden geçme kaldı onuda ben yapamıyorum yapıncada çirkin oluyo yapabilecek varsa fotoğrafı atarım ona Şimdiden teşekkürler
  4. Bilalhh

İstek [ÜCRETLİ] CrafterMT2 Sunucusu için Build?

Server açılırsa gelicem .d
  5. Bilalhh

Clash Of Clans Hesabım

Evet Beyler Sizce Iyı mi ? 56 levelim Ejder 2 Yıldırım 4 diğer her şey 3 havanlar full 5 2 tane hava savunması 5 bütün okçu küleleri 8 büyün toplar 8 ?
  6. Bilalhh

Cinema 4D Problem

Gençler Cinema 4d ' de move da bi nesneyi hareket ettirmeye çalışıyom ama Rotate gibi etrafında dönüyo bi türlü düzeltemedim :// Var mı nasıl düzeltilceni bilen ?
  7. Bilalhh

After Effects Error : A sapphire internal error has occurred.

Yardım eder misiniz 2 kez bu hatayı aldım aynı yerde sonra bu hatayı vermeden aynı yerde renderi bitirdi 4-5 kez anlamadım napmam lazım ? Error : A sapphire internal error has occurred.
  8. Bilalhh

StilPVP - %100 PVP - İlgili Adminler - %100 Kendi Yapımımız Olan Map - 1.7.X

Sürüm: .1.7.X StilPVP.nitrado.net Nitrado Kalitesi 34 Kişilik Kapasite İlgili Yetkililer Adalet Mapin Yapimi %100 Bize Aiittir (Arenalar Dahil) %100 Pvp Server Skype : reonaktif Steam : bilalylmaz
  9. Bilalhh

Minecraft Old Graphics Card Hatası

Evet tekrardan ben :( Ama şu an laptopta mc açmaya çalıştığımda SinglePlayer ekranında yani anamenünün üstünde şu yazıyor : Old Graphics Card Detected ; this may prevent you from playing in the far future as OpenGL 2.1 will be required . Yazıyor ve map , server vs. yerlere girince minecraft...
  10. Bilalhh

İnternet Gelmiyor

Win 10' a geçmiştim sonra beğenmedim sorunlar çıktı vs sonra win 10'un eski sürüme geri dön şeysini yaptım win 7 ye geri döndüm ama şimdide internet gelmiyor farklı kablolar taktım gelmiyor ama kabloyu taktığım yerde ışık yanıyor ama pcye int gelmiyor bunun çözümü nedir acaba ?
  11. Bilalhh

Windows 10'a Geçmez Olaydım

Windows 10'a geçtim MC Crash vermeye başladı :( Ekran kartı driverını yükledim dxdiagda gözükmüyo aygıt yöneticisindende güncellemeye çalıştım güncelleme yok diyo Yardım :( Ekran Kartım : AMD Radeon HD 7700 Series Crash: ---- Minecraft Crash Report ---- // Ooh. Shiny. Time: 12.08.2015 13:38...
  12. Bilalhh

Paint Tool Sai Hata

Arkadaşlar Paint Tool Sai'yi Açıyorum Ve Şu Hatayı Alıyorum Lütfen Yardım :)
  13. Bilalhh

Istek Skript Al Kırdın Kırdın

İstediğim skript Mesela adamın elinde Kazma Vs. bişi var o kırılınca chatte Al Kırdın Kırdın Yazsın Olabilir mi acep :DGüncel
  14. Bilalhh

/stats Komutu

Başlıktada yazdığı gibi /stats yazınca Oldürme Ve Ölmesi Yazsın tabii ki Oluyorsa Pls :) Şimdiden Teşekkürler :)
  15. Bilalhh

Crack Shot Sınırsız Mermi Sorunu

Başlıktada yazdığı gibi crack shot plugininde silahlarda sınırsız mermi oluyor bunu nasıl düzeltebilirim ??
  16. Bilalhh

RedWayPvp - %100 PVP - İlgili Yetkililer - RedWaypvp.nitrado.net

2GB RAm 26 Kişilik Kapasite İlgili Adminler %100 PVP Adalet Ucuz Vipler Macro Kullanmak Yasak ! Hack Açmak Yasak ! Küfür Etmek Yasak ! Irkçılık Ve Siyaset Yapmak Yasak ! Team Olmak Yasak ! Yetki İstemek Yasak !
  17. Bilalhh

Hayal mi Görüyorum ?

Dosya indirirken 2.2MB/sn Oldu ve böle devam ediyor :o
  18. Bilalhh

Windows başlatılıyor ardından pc restartlanıyor

Arkadaşlar başalıkta dediğim gibi windows başlatiliyor diyor logo geliyor sonra pc resleniyor yardim pls Windows 7 ultimate kullaniyorum.
  19. Bilalhh

Oyun Önerir misiniz :D [Korku Oyunu]

Selamun Aleyküm Mümün kardeşlerim Sizden arkadaşımla oynayabileceğim bi korku oyunu istiyorum çok ağır bi şey olmasın yeter :D
  20. Bilalhh

After Effects CC Sorunu

Ben intro yaptım o introyu full png olarak kaydettim en başte .aec dosyası var onu açarken şu hatayı veriyor Failed to connect to Adobe Premier Pro Dynamic Link
  21. Bilalhh

ReoPVP [%100 PVP] - AntiHack - İlgili Adminler - ReoPVP.Nitrado.Net

Sürüm: .1.7.2 Nitrado Kalitesi 22 Kişilik Kapasite İlgili Yetkililer Adalet Mapin Yapimi %100 Bize Aiittir (Arenalar Dahil) %100 Pvp Server Map Yapimcısı (Builderimiz) OBT (Osmanlı BT) Macro Kullanmak Yasak ! Hack Açmak Yasak ! Küfür Etmek Yasak ! Irkçılık Ve Siyaset Yapmak Yasak ! Team...
  22. Bilalhh

Banner Yükleyemiyorum

Kanalıma banner yükleyemiyorum daha doğrusu yüklüyorum kaydediliyor diyor sonra kaydedildi diyor banner yeri beyaz oluyor sayfayı yenileyince eski banner geliyor help me :( üst üste baya denedim düzelmiyor :(
  23. Bilalhh

Intro Yapacak Var Mı ?

Arkadaslar kanalim icin intro yapacak birisi var mi daha ayrintili olarak skype : reonaktif 3D yapabilenler lutfen iletisime gecsin :D
  24. Bilalhh

Crash Report

Ekran kartının güncel olduğu halde crash veriyor drive de yükledim ? Bi yardım eder misiniz ? Crash Report : ---- Minecraft Crash Report ---- // Hey, that tickles! Hehehe! Time: 21.02.2015 21:57 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at...
  25. Bilalhh

En zor sarki

Bunu soyleyebilenler alttan lycris ini atsin merak ettim bakalim .d @MUHDE @Zurinqun Hentaü culer bitek bunlar aklima geldi :D