Arama sonuçlarınız

1. Bilalhh

AresMena Türk Towny Sunucusu Play.AresMena.com

Haritada neredeyse hiç pasif mob doğmuyor yeni başlayanların çoğu açlıktan vs ölüyor. İlk önce bunun halledilmesi lazım
  2. Bilalhh

Minecraft "Sunucuya bağlanılamıyor" hatası

Yokmuş sıkıntı nerede acaba
  3. Bilalhh

Denedim Hayır sunucu açık Evin internetinden girmiyor ama kendi hattımın internetini açınca giriyor servera modemde mi sıkıntı var nasıl düzeltebilirim bunu ?
  4. Bilalhh

Çekiliş Minecraft Sunucu Çekilişi & Karne Çekilişi

Sunucu çekilişine katılmak istiyorum bütün kardeşlerime ilerideki okul hayatında başarılar dilerim.
  5. Bilalhh

Serverda sıkıntı yok internetimde de yok diğer sunuculara rahatlıkla girebiliyorum
  6. Bilalhh

Bir tane RP sunucusu buldum fakat sunucu ekle yapınca sunucu gözükmüyor sunucuya bağlanılamıyor hatası alıyorum bunun bi çözümü var mı ?
  7. Bilalhh

Sorun düzeldi

Kaldırabilirsiniz sorun düzeldi.
  8. Bilalhh

| ŞehirCraft | 1.12.2 , 1.11.2 | Şehirde Hayatta Kalmaya Çalış | Araçlar , Silahlar , Meslekler , Banka ... | Alpha 1.0 | ConconCraft

Yalnız illegal yasal değildir, yasal olmayanlar illegaldir. Düzeltmenizi öneririm.
  9. Bilalhh

Üstteki Kullanıcının Avatarını Yorumla.

Çizgifilm :)
  10. Bilalhh

Istek Logo gibi bir şey

Öncelikle hepinizi selam. Başlıkta gördüğünüz gibi istek logo yapabilecek varsa sevinirim. Çizimini yaptım sadece photoshopla üstünden geçme kaldı onuda ben yapamıyorum yapıncada çirkin oluyo yapabilecek varsa fotoğrafı atarım ona Şimdiden teşekkürler
  11. Bilalhh

Üstteki Üyeyi Saçma Sebeple Banlama

Özel üye olduğun için ban
  12. Bilalhh

kpanel v1 Skript

Aynen kıpanel çok itici olmuş ka panel yada key panel diye okuyabilirsin bence Bu arada güzel script olmuş eline sağlık
  13. Bilalhh

İstek [ÜCRETLİ] CrafterMT2 Sunucusu için Build?

Server açılırsa gelicem .d
  14. Bilalhh

Clash Of Clans Hesabım

Ben canım sıkılnca giriy Oyuna para vermedim .d
  15. Bilalhh

Clash Of Clans Hesabım

Helal :D .......
  16. Bilalhh

Clash Of Clans Hesabım

Evet Beyler Sizce Iyı mi ? 56 levelim Ejder 2 Yıldırım 4 diğer her şey 3 havanlar full 5 2 tane hava savunması 5 bütün okçu küleleri 8 büyün toplar 8 ?
  17. Bilalhh

Cinema 4D Problem

Gençler Cinema 4d ' de move da bi nesneyi hareket ettirmeye çalışıyom ama Rotate gibi etrafında dönüyo bi türlü düzeltemedim :// Var mı nasıl düzeltilceni bilen ?
  18. Bilalhh

After Effects Error : A sapphire internal error has occurred.

sorunu çözdüm introdaki twich 'i sildim düzeldi twich de sorun varmış yinede eyvAllah :d
  19. Bilalhh

After Effects Error : A sapphire internal error has occurred.

Yardım eder misiniz 2 kez bu hatayı aldım aynı yerde sonra bu hatayı vermeden aynı yerde renderi bitirdi 4-5 kez anlamadım napmam lazım ? Error : A sapphire internal error has occurred.
  20. Bilalhh

StilPVP - %100 PVP - İlgili Adminler - %100 Kendi Yapımımız Olan Map - 1.7.X

Çakmak ve olta pvp'de en önemli şeylerden biridir tabikide var :d
  21. Bilalhh

StilPVP - %100 PVP - İlgili Adminler - %100 Kendi Yapımımız Olan Map - 1.7.X

Sürüm: .1.7.X StilPVP.nitrado.net Nitrado Kalitesi 34 Kişilik Kapasite İlgili Yetkililer Adalet Mapin Yapimi %100 Bize Aiittir (Arenalar Dahil) %100 Pvp Server Skype : reonaktif Steam : bilalylmaz