Arama sonuçlarınız

1. Canyo

Agane Medieval Village

Başarılı olmuş. Surlar biraz daha geliştirilse gayet iyi olabilir.
  2. Canyo

Jason Statham Arka Sokaklardaki Mesut'a benzemiyor mu ? :/

Jason Statham Arka Sokaklardaki Mesut'a benzemiyor mu ? :/
  3. Canyo

MedievalTÜRK - Ortaçağda Yaşam Mücadelesi Verin [1.7.2]

Doğru bize yazık hep. Siz zaten hep haklıydınız. Bu konuya bakarsan multi hesabın sınırsız yasaklanma sebebi olduğunu anlarsın. Benim sınırsız yasaklanma yetkim olmadığından en fazla 30 günlük yasaklanma verebiliyorum buda 10 puan demektir. Benim multi hesap açtığım doğrudur fakat üst...
  4. Canyo

Dırıııı dırııııı. Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgi. Dırıııı dırıııııı...

Dırıııı dırııııı. Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgi. Dırıııı dırıııııı...
  5. Canyo

Ben seni çok sevdim sen neden bana böyle yaptın ? Lanet olsun bu hayat.

Ben seni çok sevdim sen neden bana böyle yaptın ? Lanet olsun bu hayat.
  6. Canyo

Aldın sanırım dalını :)
  7. Canyo

ArcheAge Time Baby!!!!!!!!!!!!

ArcheAge Time Baby!!!!!!!!!!!!
  8. Canyo

Yetkili olduğum için farklı bir üyelikten açmam gerekti. Uyarıyı biraz önce aldım.
  9. Canyo

Sunucuda herhangi bir sorun yok. Muhtemelen IP yi yanlış girdiniz. medievalturk.minecraft.to[DOUBLEPOST=1409516423]
  10. Canyo

Kardeşim ben tekrar yanıldım. İnsanları lapisli, kolay factions sunuculardan kurtarmak adına böyle bir sunucu açtığımı düşündüm fakat 10-11 yaşındaki çocukların o 2 dakikalık sunucuları ve ettikleri küfürlerle bu sunucuda daha az kişi oynuyor. Neredeyse tamamen emek harcayarak bir şeylerin elde...
  11. Canyo

Sırf ortam için bile girenler var :)
  12. Canyo

Kardeşim bende yöneticilerden öğrendim. Sunucı hub olmaması şartı ile factions ve survival aynı sunucu iki bölümde paylaşılabilir. Bende yeni öğreniyorum.
  13. Canyo

Farklı bir üyelik ile aynı konu açılmıştır. Canyo
  14. Canyo

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun!

Şu sıralar sunucunun işleriyle uğraşmaktan forumla pek ilgilenemedim. Normalde özel günlerin konularını açıp anasayfada yayınlamayı çok isteyen birisiyimdir. Taşlayın beyler !!
  15. Canyo

Yeni resimler eklenerek konu güncellenmiştir. Sunucuda gerçekleşen yenikleri öğrenmek için facebook grubunu yada forum grubumuzu takip edin. İyi oyunlar.Güncel
  16. Canyo

Kış yaklaşıyor. Son 2 hafta... :,(

Kış yaklaşıyor. Son 2 hafta... :,(
  17. Canyo

Konu güncel. Sunucuda geçici sorunlar vardır o yüzden hala VIP satışlarına ve LORD alımlarına başlayamadık. Bu sorunlar çözüldüğünde ve yakın zamanda gelecek harika özelliklerle beraber duyurular yapılacaktır. Sunucu grubu ve facebook sayfasından takip edebilirsiniz.
  18. Canyo

Naber deli yürek ?

Naber deli yürek ?
  19. Canyo

Sunucu şu aralar 1-2 sorun var. Onların çözümüne kadar bakımda durabilir fakat bu sorunlar sunucunun kapatılmasına yok açmamaktadır. En kısa zamanda tekrar açılacak. Zaten bizim sunucuda direk VIP satmadığımızı bu yönden anlayabilirsiniz. İlk bir kaç gün bu gibi hataları görüp düzelttikten sonra...
  20. Canyo

Öncelikle tf2 hakkındaki yorumlarla birlikte tf2 tamamen kaldırıldı. Builderlik konusunda kötü olduğunu söylemişsiniz peki ama detaylıca bilgi verir misiniz ? Nerede ? Hangi yapı kötü ? Detaylıca bilgi verirseniz attığınız yorumu bilinçli söylediğinize inanırım ve düzeltmek için elimden geleni...
  21. Canyo

Kaldırıldı.

Beyler sizin niyetiniz burada tartışmak değil. Gelip burada konunun güncel kalmasını sağlamak. Ben burada size çok güzel durumu izah ettim. Eğer hala karşı çıkacaksanız bir konuşma açın orada devam edelim. Bu yorumumdan sonra buraya atılan yorumları konuyu güncel olarak atılan yorum olarak...
  22. Canyo

Kaldırıldı.

Şikayetçiyim olarak belirtmemiş, Arkadaşlar eğer bu servere girerseniz şunları kesin görürsünüz : Yazıdan anlaşıldığı gibi bu bir öneri mesajıdır.
  23. Canyo

Kaldırıldı.

Bu üyenin buraya attığı yorum şikayet niteliğinde değildir. Kendisi de bunu bizzat belirtmiş. Öneri tarzında bir yorumda bulunmuş Arkadaşlar eğer bu servere girerseniz şunları kesin görürsünüz : - Özentilik - Hainlik - İb*** - Küfür - Çalıntı Maplar VS. - İlgisizlik
  24. Canyo

SkyGame 2 ADET REHBER ALIMI 1 ADET REKLAMCI ALIMI VARDIR...!!!

Evet evet. Zaten forumdaki tek denetim yetkisi bende. Tüm denetlenen konularda benim sorumluluğumda. Böyle onaylanan konularda aman diğer yetkilileri eleştirmeyin sadece Canyo yu eleştirin.