Arama sonuçlarınız

1. ParvulaPX

Yeni açacağımız büyük sunucuya yetkili alımı

82 Kisilik olacak, parası nitrado hesabında hazır olan bir sunucu açacagız. Fakat bize builder ve pluginer lazım. 3 Kisi alım yapacagız 2 Builder 1 pluginer şeklinde. Bizim amacımız büyük, profesyonel bir sunucu açmak ve profesyonel bir sunucu açmak için de profesyonel bir kadro gerekiyor...
  2. ParvulaPX

[PvP] [QuestTurk Survival/Krallik] Klan/Lapis/WG/Meslek/McMMO/Gorev/Zindan/FullPvP/Tuccar/Takas

IP: mc.questturk.com Site: questturk.com TS3: ts3.questturk.com Sunucumuz Survival/Krallik sistemi uzerine kuruludur. Ve hic bir sunucuda olmuyan kendi yaptigimiz pluginler ile eglenceyi iki kat artiriyoruz. Sunucudaki amaç dünyayi kurup haritada bulunan köy,kale,şehirleri fethetmek ama ayni...
  3. ParvulaPX

Ben Parvula

Merhaba ben Parvula forumla pek ilgilenmesemde minecrafttaki sunucularla ilgileniyorum. Bazılarınız tanır. Adım : Mutlu ( Arkadaslarımın çogu başta akıllıminecraft olmak üzere bana pilav derler :D : nedenini hiç sormayın çünkü bende bilmiyorum ) Yaşım : 15 Boy : 170 gibi.. Kilo : 60,2
  4. ParvulaPX

ZooCraft | Profesyonel Mimar Alımları

ZooCraft adlı olan sunucumuza mimar(builder) alımları olmaktadır. Eger sende serverde bir yetkili olmak istiyorsan bu fırsatı kaçırma. Serverimiz 16GB Ram ile 4 ay boyunca acık duracaktır. Sunucumuzun IP'si zoocraft.nitrado.net 'dir. Basvuru Formu : Ad: Yaş: Eserinden Birkaç Fotoğraf: Skype...
  5. ParvulaPX

İlk Medieval Çalışmam - Ev

Benim ilk medieval calısmalarımdan biri olan medieval evimi sizlere sunmak istedim :) Yorumlarınızı bekliyorum. Buildimi gelistirmem icin bana yardım edebilecek birisi varsa bana ulaşsın lütfen. Resimler : - [ParvulaPixel]
  6. ParvulaPX

CloudCraft Builder Alımları

CloudCraft Factions Sunucusu Builder[Mimar-Insaatci] Alimlari basladi. Katilmak icin Yasinizin 14'ten yüksek olmasi gerekiyor ve mimarlıgınızın iyi olması gerekiyor. Sunucu icin 1 haftada süper bir harita hazirlayabilecek Bir build ekibi veya 2 Mimar ariyoruz. Sunucu 50 kisi 4GB Ram Özellikleri...
  7. ParvulaPX

Tekkitturkey Rezaleti

Eskiden Moderator oldugum TekkitTurkey sunucusunda ban yedim : nedeni : Tekkite girmemem. Böyle bır durumda ban atılmaz yetki alınır. Hatta onlarada söyledim alın yetkimi diye.. Ama skypeden cıkarıp Sınırsız Süreli Bir Ban yedim, Eger sizde bunları yasamak ıstermiyorsanız, Bu sunucuya...
  8. ParvulaPX

Schaffer79 adlı adminin rezilligi -AragonTekkit

Evet arkadaslar aragon tekkit serverinde oynuyordum ve event yapılıyordu. Blok kırmadan küpten cıkacaktık ve ben ender pearl ile ciktim. Bunu hile olarak gören adminimiz "Schaffer79" Beni cezalandırarak eventten attı.
  9. ParvulaPX

K.A.S.A Maden Sorunu

Arkadaslarımla beraber K.A.S.A Oynuyorum Fakat Copper Ve Tin Madenleri Yok. Çözümünü Bilen Arkadaslar Bana Ulaşsın.
  10. ParvulaPX

HarmonyTR Factions -[7/24]-

Uzun zamanların en beklenen Factions Wars serveri şimdi online ! Diğer serverlere oranla %95 daha az lapis ile kasılmayı zorlaştırıyoruz ! Meslek edinerek normal hammadde kasarak para kazanmanızı sağlıyoruz. Çeşitli pluginlerle Koruma 5 Set Keskinlik 8 Kılıç Verimlilik 6 Kazma gibi enchantları...
  11. ParvulaPX

Respect !

[★] Respect [★] Respect Nedir ? Respect Benim Kurdugum Bir Klandır. Bu Klanı 2 Ye Ayırmaya Düsünüyüyorum. Modlu Serverlerde - Factions Serverlerde Oynayan. Biz Respect Olarak Bir Server Belirleyip Serverin 1. Olana Kadar Oynayacak,Kapanana Kadar Mücadele Edecegiz Ve Eglenecegiz :) Tekkit, Bigdig...
  12. ParvulaPX

NEI Crafting Problem!

NEI Da "?" İşaretine basınca itemin otomatik olarak crafting tableye dizilmesi gerekiyor ama dizilmiyor.