Arama sonuçlarınız

1. Elvden

İnori.Online | RustZ | Özel Craft Sistemi | 3D Silahlar | Uykusuzluk,Susuzluk 1.9.X - BETA [AÇILDI]

Merhaba millet! Bugün sizlere Türkiye'de ilklere imza atacak ve tam gaz bir şekilde gelişmeye devam edecek olan İnori.Online'ı sunuyoruz. Bu sunucu o kadar şaşırtıcı ki serüvene katıldığınız an "Vay canına!", "İnanılmaz.!" demekten buz keseceksiniz. Türkiye'de bu zamana kadar istenilenler belki...
  2. Elvden

MineStand / Yetkili Alımı... / Artık Alım Yoktur.

Merhaba değerli forum üyeleri MineStand adlı sunucumuz için yetkili alımlarını başlatıyoruz yetkili alım şartları ve başvuru formu alt tarafta belirtilmiştir. Alım yapılacak olan yetkiler : - Skripter'lık - Mimarlık Yetkili olacak kişilerde aradığımız özellikler: - 16 yaş ve üzeri olmak -...
  3. Elvden

|-<MineCold>-| Macera - Aksiyon - Zorluk | 1.8 / 1.11 | Yeni Hub Sunucu!

Merhaba millet! Bugün sizlere Türkiye'de ilklere imza atacak ve tam gaz bir şekilde gelişmeye devam edecek olan MineCold'u sunuyoruz. Bu sunucu o kadar şaşırtıcı ki serüvene katıldığınız an "Vay canına!", "İnanılmaz.!" demekten buz keseceksiniz. Türkiye'de bu zamana kadar istenilenler belki de...
  4. Elvden

MineCold / Yeni Hub Sunucu Yetkili Alımları...

Merhaba arkadaşlar! Sunucumuz için skripter alımı yapılmakta başvuru için: # Skripter (Deneyimli) # * Ad; Premium Ad (Varsa); Yaş; * Skype; * Katıldığınız Projeler; Kendiniz hakkında bilgi; [NOT: "*" ile başlayanlar kesinlikle doldurulması zorunlu alanlardır.]
  5. Elvden

Nitrado'da 1200 TL Kredi / 1 Yıllık Pro Webspace / 500 TL ye Bırakıyorum. <---

Merhaba Arkadaşlar Elimde Kullanmadığım 1146 Tl lik Kredi li + 1 Yıllık Pro Webspace Hesabı 500 Tl ye Vereceğim Almak isteyenler için Adres : Hesaptan Görüntü :
  6. Elvden

Yeni Kurulacak Olan Profesyonel Sunucuya Yetkili Alımı...

Selamın Aleyküm Arkadaşlar, Ben yeni bir sunucu kurmaktayım ve bu sunucuya katkısı olacak adamlar aramaktayım Sunucunun Özellikleri Şöyle ; Sunucu Nitrado Aracılığı ile Açılmıştır 64 Slot 16 Gb RAM ve 1 Aylık Parası Ödenmiştir (Gerekirse Uzatılacaktır.) Yapılan Alımlar; Pluginer,Builder...
  7. Elvden

LiveOrDie - MineZ - 16 GB RAM - 70 SLOT - 1 YILLIK SURE - Aylakların Salgını...

Selamın Aleyküm Arkadaşlar, Uzatmayacağım Kısaca Tanımlayayım Serveri Serverimizin Hikayesi; Dünyaya bir virüs bulaşır,ölünce yaratığa(aylağa,zombiye) dönüşme virüsü herkesde vardır bu virüs bir nevi kıyamet yaşanır.Şehirler,evler zarar görür ve insanlar ölür sizde o kıyametten sağ kalan...
  8. Elvden

/ BETA Olarak Açıldık \ Live Or Die / Zombili Yaşam / Konuya Bakın...

Öncelikle Selamın Aleyküm, Ben Şuanda Kurmuş Olduğum The Walking Dead serverine herkesi beklerim :) --------------------------------------------------------------------------------------------------- Serverimizin Hikayesi; Dünyaya bir virüs bulaşır,ölünce yaratığa(aylağa,zombiye) dönüşme virüsü...
  9. Elvden

SkyblockMC / SkyBlock Server / 0 Lag / Keyifli Oyun / Haydi Sende Gel / SkyBlockMC.nitrado.net

Server IP Adresi : SkyBlockMC.nitrado.net Versiyon : 1.8.X 34 Kişilik Slot(Arttırılacak) 3 Gb RAM(Arttırılacak) Türkiye Lokasyonu Crackli Oynayan Arkadaşlarımızda Giriş Yapabilirler. Nitrado Kalitesi ile Lagsız Oyun Tamamen Türkçe Komutlar İlgili Adminler Ada Komutlarina Bakmak İçin...
  10. Elvden

WarTime Silahlı Survival Server Pek Eğlenceli 7/24 42 Kişilik 4 GB Ram

Eğlenceli Silahli Survival Server Ip:WarTime.nitrado.net Vip Almak İçin İletişim Skype:joh9ko 42 Kişilik 4 Gb Ram Ve Nitrado Kalitesi Vıp:5 TLMegaVIP:10 TLUltraVIP:20 TL En IyI VIP UltraVIP'Dir. VIP Özellikleri VIP: 30 K Oyun Parası VIP Evi Vipjmp Ve Vipspd vs. Vip Kılıc : Kes 3 Alev 2 Set ...
  11. Elvden

Pro Eleman Arayan İçeri Her Tür İş Yapılır Admin , Pluginer , Builder VS.

Burada Bulabilirsiniz Her Tür İş yapılır Minecraft ı 3 Yıl Oynadım 15 Server Kurdum Faction Mapı Ve Pluginleri hazır Elimde Vardır. Survival , Silahlı Server , Hub Biraz Uğraştırır ama onuda yaparız
  12. Elvden

WarTime Geri Döndü Silahlı Survival Server IP:WarTime.nitrado.net

Alım Yokturr IP:WarTime.nitrado.net Daha Muhteşem Bir Şekille Geri Döndük 42 Kişilik Kapasite Serverimize Crackli Kullanan Arkadaslarımızda Girebilir Silahlı Survival Server İstiyorsan WarTime Tam Sana Gore ;) VIP Özellikleri VIP: Kit VIP VIP Evi VipJmp VipSpd 15000 TL Oyun Parası 7 TL MegaVIP...
  13. Elvden

EmekCraft %100 Klasik Survival Server Kan Efekti / Sanal Market / Küfürsüz Oyun / Timber

EmekCraft %100 Klasik Survival Server IP : EmekCraft.nitrado.net Kan Efekti / Mob Öldür Para Kazan / Sanal Market / Timber Plugini ChestShop NİTRADO KALİTESİ İLE Türkçe Pluginler Örnek : Birine tpa atmak için ./uç <nick> Gelen tpa isteğini kabul yada redetmek için: ./gel yada ./gelme Warplara...
  14. Elvden

X r a y Engelleyıcı Lütfen Bakın Acill Lazım

Ben serverim de X r a y engelleyici kullandım orebfuscator Denedim Server de Kasma Yaptı herkes de ben de Kaldırdım Bir plugin görmüştüm Elmaslar ya da madenleri belirli süre aralıklarıyla kırılmasına izin veriyordu Bilen varsa söyleyebilir mi ? Ya da Kasma veya lag yapmayacak x r a y...
  15. Elvden

UniversalCraft %100 Survival Lag Yok Donma Yok Türkçe Pluginler / Gelişmiş takas !!!!

%100 Survival Lag yok Donma yok Türkçe pluginler ve gelişmiş takas sistemi Özenle yapılmış Spawn Hiç dokunulmamış Orman 100 Kişilik Kapasite VIP Çekilişi Vardır Türkiye de yeni yeni uygulanmaya başlayan server Çeşidi İLK 1 Hafta Vip = 5 TL MegaVip =10 TL UltraVip=15 TL IP:93.186.115.34...
  16. Elvden

Ghost Craft %100 Emek Server Koylu Ticareti/Sanal Market HADİ KOŞŞ Sende Katıl!!

%100 Survival 30 kişilik arttırılacak Lag yok Donma yok Türkçe pluginler ve gelişmiş takas sistemi Özenle yapılmış Spawn Hiç dokunulmamış Orman Aynı Zamanda VIP Çekişi Yapılacaktır!! IP: promc.cbyte.co Sayısal IP: 199.241.138.226:25585 İP: promc.cbyte.co
  17. Elvden

TEAM PLUGİNİ VE GLOBAL MARKET PLUGİNİ GROUP MANAGERE EKLEME

Arkadaşlar ben serverime team plugini ve global market plugini ekledim bunun group manager ayarlarını bilen varsa bana yollayabilir mi??
  18. Elvden

Profesyönel Pluginer ARANIYOR!!! <<<<<

Elimde 30 Kişilik bir server var. Survival Yapmayı planlıyorum Bana survival Plugin paketi ayarlayacak pluginer arıyorum SKYPE: Overlord018 Buradan iletişime geçiniz..