Arama sonuçlarınız

1. keremmertzww

Facebook Sayfamıza Destek Olursanız Seviniriz. Bilgi,Sorun,Soru vb.her şey cevaplanır.

ÖNCELİKLE MERHABA MİNECRAFT USTALARI ! :D SİZİN İÇİN SAYFA OLUŞTURDUM VE 4 ADET ÇEVRESİ SAĞLAM +14 ADMİN ARIYORUM ! SAYFANIN AMACI : SAYFAMIZDA OYUN İÇİ SORUNU OLAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAKTIR. İLERİKİ ZAMANLARDA EĞER SAYFA +500 OLURSA 16 ADET GİFT CODE ÇEKİLİŞİ YAPACAĞIZ. ADMİNLİĞE...
  2. keremmertzww

Survival Games,Creative,Skyblock,Survival Vipleri ve permleri ayarlı group manager arıyorum help !

rica ediyorum böyle bir şey lazım server kurucam ama bulamadım
  3. keremmertzww

Quest Plugini İstek

Acil plz
  4. keremmertzww

Survival Map Yapmanın Ustasıyım Diyenler Doluş 2 ADET YER VAR !!!

4 KRALİYETLİ VE CLASS LI BİR SURVİVAL SERVER AÇACAĞIM BANA SURVİVAL SPAWN'I WARPLARI FELAN MAPINI TASARLAYACAK SAĞLAM İŞİNİN EHL-İ BUİLDER LAZIM HEMEN FORUM ALTTA DOLDURUN GELİN ! AD : SOYAD : YAŞ : SKYPE : KAÇ YILDIR MC OYNUYORSUN : BUİLDİN İYİMİ MAP YAPTINMI : GÜNDE ONLİNE SÜREN KAÇ SAAT ...
  5. keremmertzww

Web Sitesi Tasarlamama Yardım Edicek Varmı Domain-Host benden

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA İYİ GÜNLER DİLERİM. - Takımıma Güzel Bir Designer Arıyorum Yaşı Farketmez Olgun Olsun Yeter. - SKYPE OLURSA MÜKEMMEL OLUR. - Eğer Bize Uyum Sağlarsa Takımımızda Yeri Her Zaman Vardır. İLETİŞİM Skype : Tequilasever
  6. keremmertzww

TAKIMIMIZA WEB SİTESİ TASARLAYACAK ARKADAŞ ARANIYOR

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE MERHABA İYİ GÜNLER DİLERİM. - Takımıma Güzel Bir Designer Arıyorum Yaşı Farketmez Olgun Olsun Yeter. - SKYPE OLURSA MÜKEMMEL OLUR. - Eğer Bize Uyum Sağlarsa Takımımızda Yeri Her Zaman Vardır. İLETİŞİM Skype : Tequilasever
  7. keremmertzww

Takımımıza Web Sitesi Tasarlayacak Arkadaş Aranıyor.

8. keremmertzww

Jaeger Gaming / %100 FACTİON / 2 AYDIR AÇIK /Boss Sistemi / 1.6.4 / 70/70 FULL REKORU/ TS3 Destek

Merhabalar Bugün sizlere JaegerGamingFactionPVP Sunucu'muzu tanıtacağım. İlk öncelikler Serverimizin Yönetim Kadrosunu Sizlere Tanıtayım. TEAMSPEAK 3 İPMİZ ts52.nitrado.net:19050 < > SERVERİN 70/70 ÇEKTİĞİ KANITI > Kurucular < JGRedBoy JGDarkless05 < Adminler > < Server Özellikleri > • 6...
  9. keremmertzww

[★]JaegerGaming[★]+100 ABONELİ YOUTUBER[★]PB-LOL-MC-MTA-LEFT4DEAD2[★]ALIMLAR VAR[★]BUYURUN KONUYA[★]

MERHABA ARKADAŞLAR BEN NEREDEYSE MÜKEMMEL ÖZELLİKTE BİR TAKIM OLUŞTURMAK İSTİYORUM VE SİZİN GİBİ ARKADAŞLARA İHTİYACIM VAR :))) ALIMLAR SKYPE ÜZERİNDEN OLUCAKTIR ŞARTLAR !!1 1)+14 YAŞ 2)MİKROFON ŞART 3)BU OYUNLARDAN EN AZ 2 SİNİ OYNAMASI ŞART 4)TAKIM KURUCUSU RedBoy'dur. 5)Jaeger 'in Anlamı...
  10. keremmertzww

JaegerGaming [Faction/PvP] [32 GB RAM] [Vip Çekilişi] [Plotme VDS] [KAPANMA İHTİMALİ 0]

MERHABA ARKADAŞLAR MÜKEMMEL BİR FACTİON PVP DENEYİMİYLE KARŞINIZDAYIZ !!! İLK OLARAK SERVERİMİZİN ÖZELLİKLERİNİ SÖYLÜYORUM 1) AMERİKA LOKASYON 2) 4 GBİT UPLİNK 3) RedBoy ÖZEL PLUGİN PAKETİ 4)0 LAG 5)HER HAFTASONU FACTİON WARS 6)YETERİ KADAR EVENT 7)%100 ŞEMATİKSİZ MAP 8)HATASIZ PLUGİN VE GÜNCEL...
  11. keremmertzww

SERVER AÇACAĞIM ORTAK ARIYORUM

EVET ARKADAŞLAR KENDİ FACTİON SERVERİMİ KURMAK İSTİYORUM AMA PCMDE KEYLOGGER VARDI VE NİTRADO HESABIM SOYULDU.FORMAT ATTIM DÜZELDİ VE YENİ BİR BAŞLANGIÇ İSTİYORUM BU AY EN FAZLA 10 TL GÖNDEREBİLİRİM HANGİ BİLİŞİM OLURSA OLSUN AÇICAM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN PLUGİNLER FELAN AYARLI HEPSİ...
  12. keremmertzww

SERVER AÇICAM ORTAK ARIYORUM

EVET ARKADAŞLAR KENDİ FACTİON SERVERİMİ KURMAK İSTİYORUM AMA PCMDE KEYLOGGER VARDI VE NİTRADO HESABIM SOYULDU.FORMAT ATTIM DÜZELDİ VE YENİ BİR BAŞLANGIÇ İSTİYORUM BU AY EN FAZLA 10 TL GÖNDEREBİLİRİM HANGİ BİLİŞİM OLURSA OLSUN AÇICAM LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN PLUGİNLER FELAN AYARLI HEPSİ...
  13. keremmertzww

HUNGER GAMES SERVER AÇICAM 50 KİŞİLİK AYARLAMAYI BİLEN (KİTLER,PERMLER,VİPLER VB.) ACİL ADMİN YAPICM

MERHABA ARKADAŞLAR NİTRADODAN 50 KİŞİLİK SERVER ALDIM VE HUNGERGAMES YAPMAK İSTİYORUM 4 AYRI MAPLİ LOBİLİ KİTLERİ AYRI VİPLERİ AYRI PERMLERİ AYRI HAZIRLAYACAK VARMI SKYPE : Tequilasever Yaşım : 17 ÖDÜL : OP LU ADMİNLİK !! VEYA BAŞKA BİRŞEY
  14. keremmertzww

EpicBoss Pluginini ayarlamayı bilen varmı

gençler lütfen yardım edin emek faction server kurdum ama onu kurmayı başaramadım ne olur yardım edin skype : Tequilasever
  15. keremmertzww

RedBoy'un Kanalına Abone Olmayı Unutmayın Sakın Beraber Video Çekeriz

http://www.youtube.com/user/lRedBoyl BERABER VİDEO ÇEKMEK İSTEYENLER İLK ÖNCE TAKİP EDİCEK SONRA SKYPE : Tequilasever
  16. keremmertzww

CrewOnline'ye 5 adet sağlam reklamcı aranıyor

iletişim skype : Tequilasever
  17. keremmertzww

Ucuz ve güvenilir bir hosting arıyorum !!!

evet arkadaşlar ucuz ve lagsız bi hosting arıyorum isteyen burdan yazsın isteyen skype den : Tequilasever
  18. keremmertzww

[★]BlazeGaminG[★]FACTİONUNU KUR SAVAŞA KATIL[★]1.6.4[★]NİTRADO[★]

Merhaba Arkadaşlar Size Yeni Kurduğum Faction/PvP Serverimi Tanıtacağım ip : BlazeGaming.nitrado.net ip : BlazeGaming.nitrado.net ip : BlazeGaming.nitrado.net ip : BlazeGaming.nitrado.net 1)UZMAN KADRO 2)3 GB RAM (KİŞİ SAYISINA GÖRE ARTTIRILACAKTIR) 3)42 KİŞİ KAPASİTE (+35 KİŞİDE 50-64 KİŞİLİK...