Arama sonuçlarınız

1. alpsivas

Sıradaki ? | 1.8.x

Teşekkürler
  2. alpsivas

Sıradaki ? | 1.8.x

Öncelikle biz mapi test ettik ve hiçbir sıkıntı olmadı ve bu bizim ilk mapimiz ayrıca sürümün neydi? Yorumun için teşekkürler (Karpuz Blok şeklinde olacak)
  3. alpsivas

Sıradaki ? | 1.8.x

Sürüm: 1.8.X Yanlış yerde doğarsanız koordinatlar: -1071 6 102 Resimler Linkler https://yadi.sk/d/mxgmmJCXtZ3F8 http://www.mediafire.com/download/77ahiycwcafh8ph/S%C4%B1radaki_.rar VirüsTotal...
  4. alpsivas

[İstek] Minecraft Map İsmi Değiştirme

NBTExplorer programı ile değiştirdim
  5. alpsivas

[İstek] Minecraft Map İsmi Değiştirme

Mapin ismi spawn bölgesi nasıl değiştirilir yani maplerin herhangi bir config dosyası var mı Yardım lütfen
  6. alpsivas

[İstek]Huni ile eşya nasıl algılanır

1.8.8 Sürümüm
  7. alpsivas

[İstek]Huni ile eşya nasıl algılanır

Mesela ben demir atınca bir komut bloğu çalışacak ama elmasla çalışmayacak nasıl yapabilirim
  8. alpsivas

yakıyosun kardeş

yakıyosun kardeş
  9. alpsivas

|Yapım Aşaması| (İsim Aranıyor)

Herhangi bir amacı yok , parkurları yapıyorsun , soruları cevaplıyorsun , survivalı oynuyorsun Arkadaşa ileteceğim Konu GÜNCEL Oylamaya katılmayı unutmayın
  10. alpsivas

Düşüneceğiz , teşekkürler
  11. alpsivas

(İlk Mapimiz) Mapimizde Parkur,Sorular ve Survival vardır.Mapin ismi büyük ihtimalle "Sıradaki ?" olacaktır.Bu isim için @bikkik e teşekkür ederiz. SPAWN: Bölüm Seçme Yeri: Parkurlar Sorular
  12. alpsivas

Pluginsiz Asit Adası Map

Pluginsiz Asit Adası Map Yapsam Tutar mı?Fikirler falan her şey aklımda.Uzun sürmez yapımı.
  13. alpsivas

Beraber Map yapmak İsteyen?.

Herşeyini ayarlayabiliriz.Zaten bende yapacakdım.Command Blockdan anlarım.Kaliteli map yaparızı.
  14. alpsivas

-Yeni Harita Yapım Aşamasında- -Yardımlarınız Gerekiyor-

Eğer yardıma ihtiyacın olursa söyle komut bloklardan çok olmasada anlarım bilmediklerimi araştırırım
  15. alpsivas

Map Yapıcam Fikir Arıyorum

olabilir ama texture packle uğraşmayı sevmiyorum en iyisi command block
  16. alpsivas

Dünya Savaşları Minecraft'a Geliyor !

Bak yeni bi map yapıyorum.Irk savaşları.Eğer bu projeye zaman çok ayırmıyıcaksan ve istersen yardım eder misin?
  17. alpsivas

Tamamdır Irk Savaşlrı tarzı bir map yapıcam.Texture pack yapabilirim.Irk olarak 5 Irk olacak.Elfler Oklar Büyücüler Cüceler Numenor(İnsanlar).Çalışmalar olarak spawnı yaptım şuanlık.Galiba haftasonu devam edicem.Neyse ben konuyu açınca burdan link atarım.
  18. alpsivas

korku türü biraz sıkmadı mı
  19. alpsivas

Beyler map yapıcam.Güzel fikirler arıyorum.Daha önce yapılmamış bir tür olursa güzel olur.Command Block ile uğraşmayı severim.Çabuk olun bugün başlayacağım.
  20. alpsivas

Dünya Savaşları Minecraft'a Geliyor !

Ben serverı kurarım ama belli sürelerde giderim ( beleşe :D ) istersen 6 tlye server satıyolar 4 kişilikti galiba 4 kişilik sıkıntı
  21. alpsivas

Proje Başlatacağım Fikir İstiyorum

@asi_turk kardeş beleşcilik nerede ve ben burda sizlerin eğlenebileceği istediğniz projeyi yapacam @Mr.Papyon kardeşim harita yapıcam sıkıntı çıkarsa yardım alacam @ErenBeyazkurt kardeş öyle şeyler yapmıyıcam harita yapıcam @ProOyuncu12 güzel fikirler veriyorsun son olarak fikrini anlat şöyle...
  22. alpsivas

senin fikrin güzel ırk seçerek ırk savaşları falan filan ama harita yapacağım onun için daha değişik olsun savaşlardan sıkıldık bence hep aynı savaşlar
  23. alpsivas

ozaman bizde harita yapak bütçe sıkıntısı çekmeden :D ama korku olmasın Texture falan uğraştırıcı ama daha değişik şeyler olabilir 2kişilik oynanılabilen kale savaşı ?
  24. alpsivas

Bak sana bir proje anlatayım.Pluginden iyi anlıyorsan yaparız.Kale Savaşları. Şimdi aynı Survival Gamesdeki gibi odalar olucak.Bu odalarda çeşitli mapler olacak.2 takım olacak.2 takımda her oyuncunun kendine ait sandığı olacak (bu biraz zor olur ama).Amaç: karşı takımın bayrağını kırmak. Kaleler...
  25. alpsivas

Proje ney söyle bakam :D Arkadaşlar projede serverı belli bir süre açıcam.Sonra kapatıcam beğenilirsen server alıcam.Vip kesinlikle olucak yoksa parayı çıkartamam.Projede plugin ya çok az yada hiç kullanılmıyıcak.Comand Block ağıırlıklı olucak.Oyunu kasabilecek kodlar için yapacam...