Arama sonuçlarınız

1. MineKing07

Aleyna Tilki - Sen Olsan Bari Şarkı Sözleri ve Yorum

Çaldığın o kalbi yerine koy lütfen Eğer hislerinden pek emin değilsen Aradığın aşksa en güzelinden O zaman başka açarım kapıları hazırım dünden O sen olsan bari sen olsan bari O sen olsan bari sen olsan bari Hazırım diyorum dünden düşmüyorsun dilimden Olan olmuş zaten o sen olsan bari Bendeki...
  2. MineKing07

şu an da dinlediğiniz şarkı

Merhaba forum üyeleri! Herkes buraya şu an dinlediği şarkıyı yazsın bakalım ortaya ne çıkacak :) Benim ki:
  3. MineKing07

Sonunda Geri döndüm!

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir forumda yoktum beni unutmuş olabilirsiniz ama ben geri döndüm! Not: Geçiçi hesabım şuydu(Sezy) ama şimdi bu hesabı kullanıyorum
  4. MineKing07

Moderatörün yaptığı anlamsız yasaklama!

Nano_Sensei konuyu baltaladığım için uyarı vermiş(!)Ancak ben ne konuyu baltaladım ne konu sahibine sebepsiz yere ithamda bulundum yaptığım şey şu: Ben o resimde ne bir kişiye yada bir gruba ithamda bulundum ne de konunun gidişatına aykırı bir paylaşım yaptım.Ben sadece konu alımlarının olduğu...
  5. MineKing07

Pluginer aranıyor(Ücretli)

Java dilini iyi bilen Pluginer aranıyor! Yapacağı bazı görevler şunlardır: 1-)Plugin yapıp sunucuya göre hazırlamak. 2-)Plugini sunucuya göre düzenlemek. 3-)Pluginlerle ilgili veya kaynaklı problemleri çözmesi. Şartlar: 1-)Yaş sınırı 14'dür. 2-)Skype gerekli. 3-)En az bu forumda 50 mesajı...
  6. MineKing07

İstek YETENEKLİ BUİLDER ARANIYOR!

Açacağım faction sunucu için tüm warplarını yapacak(Spawn,lapis,hammadde,arena vb.)yetenekli builder aranıyor! Builder olmak için şartlar: 1-)Forma doğru bilgiler girmek 2-)En az 2015 kayıtlı olmak 3-)En az 50 mesajı bulunmalı 4-)Skype mutlaka bulunmalı 5-)Skype'tan yaptığı eserleri ve kendine...
  7. MineKing07

/tree komutunu açtım kapatamıyorum!

Arkadaşlar minecraft sunucumda /tree yazdım ve elimle sağ tıklayarak ağac yapıyordum.Ancak bir şeyler ters gitti ne yapsamda /tree kapatamadım lütfen yardım edin şimdiden teşşekürler.
  8. MineKing07

Uyanıklar ses verin :)

Hala bu saate uyanık olan varsa komik gifler müzikler paylaşalımda biraz eğlenelim hadi!
  9. MineKing07

Dev Hosting Oylaması

buraya açtım:https://forum.gamer.com.tr/konu/dev-hosting-oylamasi.266616/
  10. MineKing07

Geri döndüm!

Beni bilen bilir geri döndüm!
  11. MineKing07

SlimeCraft/1.7.2/Faction/PvP/En Kanlı Klan Savaşları!/Alım Var!

Merhaba arkadaşlar, Bugün size yeni sunucumuzu tanıtacağım amacımız size güzel ve kaliteli bir ortam sunmaktır.Şimdi sunucumuzun tanıtımına geçelim 20 Kişide eventt!!! İlk olarak yetkililerden başlayalım...
  12. MineKing07

minecraft pe sınırsız item yardım!

Arkadaşlar öncelikle sınıf arkadaşlarım pe(pocket edition)'da bir hile yapıyorlar ancak tooManyItems değil.Örneğin survivalda craft kısmını açıyorlar mesala diamond blok alıcaklar ama 9 diamondları yok ancak yaratma yerine tıkladıklarına yani yan tarafa olmadığı halde geliyor bu modun adı ne?
  13. MineKing07

Dev Hosting Oylaması!!

Merhaba Arkadaşlar! Şimdi size Dev hosting oylamasını sunuyorum.Ayrıca Diğer hosting oylamasında olan hostingleri buraya eklediğim için gelipte hostinglerin buraya ad yazdırmasına gerek yok ayrıca zaten ben 4 aylık bir sunucu alıcaktım ve en çok oylanandan alıcam. Soru:Neden geçen hosting...
  14. MineKing07

Zaman makinanız olsaydı 2 dakikada ne yapardınız

Zaman makinesi buluyorsun ve "geçmişe git" tuşuna bakıyorsun. Ama yalnızca 2 Dakika var! Siz ilk hayatınızda hangi olayı değişiklik yaparsınız? Yazın, mesela ben hayatımdan örnek veriyorum!Örnek: Bir kere ben IPod'umu cebimde unutmuş "Çamaşır Makinesi'ne" annem atmıştı. Daha sonra IPod gitti...
  15. MineKing07

Wg ve We Yapımı.

Arkadaşlar son günlerde birçok server açıldı.Fakat çoğu Worldguard ve WorldEdit komutlarını bilmiyor.Bende bununla ilgili rehber bi konu açmaya karar verdim. Mesela bir warp yaptınız.Ama üyelerin kırmamasını istiyorsunuz.Bunun için öncelikle t tuşuna basıp ''//wand'' yazarsınız.Ya da tahta...
  16. MineKing07

lütfen buna bakın sonra hangi hostingten alcağınıza dikkat edin.

kendim çektim. batıhostun ping sayısı 40(resimler aşağıda) nitradonun serveri ise 90 ping!!(resimler aşağıda) axitr ye gelince o cevap bile vermiyor.Ayrıca lütfen reklam gibi anlamayın neden işte server ip sini veriyorsun felan diyeceksiniz. vermesem inanmıyacaksınız o yüzden verdim biraz...
  17. MineKing07

40tl bütçem var Hangi Hosting?

Hosting arıyorum server kuracağım.Ancak server 40 kişiden az olmamalı ve 40 tl den yüksek fiyatı olmamalı batıhost dedim 40 kişiliği ancak 2gb yazıyor sonra alında özellikler kısmındada 1gb yazıyor acaba bu dolandırıcılıkmı diye düşündüm fikri olan. Edit:1gb yi hata yazmışlar ama hangi hosting...