Arama sonuçlarınız

1. Nikeman16

Program Files İçindeki Gizem ... [Yardım]

Bunlar ne? Ben bundan 2 gün önce bilgisayarı Advanced System Care 8 ile tarattım,temizledim.Gözle görülür bir performans artışı sağladı.Sonra HDD(Harddisk)'i temizlerken bi baktım en aşağıda bunlar var.Gerçekten merak ediyorum zararlı bı şey mi ? Teşekkürler.
  2. Nikeman16

#HDGamerespawn#Minecraft Survival Multiplayer#

Selam millet,ben Ömer.Kanalımızda tekrardan başlayan ''Minecraft Survival Multiplayer'' serimiz ile karşınızdayız.şu an 2.bölüm render işlemindedir.Beklemede kalın.Videolarımızdan haberdar olmak için kanalımıza abone olabilir,bize destek vermek için videoları beğenip paylaşabilir,düşünce,öneri ve...
  3. Nikeman16

Nasıl Yapılır ? - Online Şarkı Kesme [1080p]

Nasıl Yapılır ? - Online Şarkı Kesme videom ile karşınızdayım.İyi Seyirler. Skype : nikeman1195 Site Link : http://mp3cut.net/tr/
  4. Nikeman16

Nasıl Yapılır ? - Online Fotoğraf Düzenleme [Fotor]

İyi seyirler. Skype : nikeman1195
  5. Nikeman16

.

.
  6. Nikeman16

Nasıl Yapılır ? - Mediafire'a Girme | Sesli Anlatım

Nasıl Yapılır ? - Mediafire'a Girme videom ile karşınızdayım.Videolardan haberdar olabilmek için abone olabilir,bana destek çıkmak için beğenip paylaşabilirsiniz,iyi seyirler. Video: Not:Tasarımı en yakın zamanda yaptıracağım.
  7. Nikeman16

Nasıl Yapılır ? | Benim Yeni Kanalım

Selam millet.Bugün sadece size bir şey öğretmek ve denemek amacıyla bir video çektim.Artıları ve eksileri söylerseniz sevinirim^^ Not:Tasarım daha yapılmadı. Video: Skype:nikeman1195
  8. Nikeman16

-- Photospace ile Editlediğim Fotoğraf --

Photospace ile editlediğim fotoğraf : Skype:nikeman1195 İsterseniz ekleyebilirsiniz. Not:NovaSkin'den alıntıdır.Skin kendi skinimdir.İlk editimdir. İyi Forumlar! -Nikeman16
  9. Nikeman16

Yeni Bir Apartman -Nikeman- İndirme Linki Eklendi !

Yeni bir apartmana başladım.Fikirlerinizi saygı çerçevesinde belirtebilirsiniz. Texture Pack : http://www.flowshd.com/downloads.html Skype:nikeman1195 -Update-...
  10. Nikeman16

T-Rap Dinleyenler...

T-Rap dinleyenler en az bir tane şarkı atsın. Edit:
  11. Nikeman16

Son Oyuncu'da İlginç Mekan

Ben bu mekanı Son Oyuncu'da HungerGames lobisinde buldum.Arkadaşı beklerken öylesine parkur yapayım dedim ve sonuç :
  12. Nikeman16

1.8.1 İçin Bukkit Varmı ?

Evet,1.8.1 için Bukkit varmı dostlar ?
  13. Nikeman16

# HDGamerespawn Youtube Kanalı Tanıtımı #

Herkese Merhaba Arkadaşlar ; Bizim 10 Kasım 2013 tarihinde açtığımız bir oyun kanalımız bulunmaktadır.Bu kanalın 5 aydır üzerinde çalışmaktayız.Kanalımızda çeşitli oyunlar bulunmaktadır,bunun yanı sıra işimizi kaliteyle,emek vererek ve takipçilerimize güzel bir hizmet sunarak yapmaktayız bizim...
  14. Nikeman16

Mount&Blade"Warband"1"Kılıcımız Göklerde Şahlanacak"

Herkese merhaba.Benim adım Ömer.Bu kanal bizim,arkadaşımınla benim daha doğrusu.Ben video çekemiyorum çünkü bilgisayarım kötü olduğundan dolayı kasmalar çok yaşanıyor.Bunun yüzünden ben video çekmiyorum,arkadaşım Serdar çekiyor videoları.Kanalımıza yepyeni bir seri kattık. Seri ise:Mount&Blade...
  15. Nikeman16

|HD|Gamerespawn

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere bir kanaldan bahsedeceğim.Bizim kanalımız. Link:www.youtube.com/HDGamerespawn Evet bazı videolarımızda sıkıntı oldu,olmadı değil.Mesela Minecraft Survival Serisinde Cızırtı problemimiz vardı 1-2 bölüm dü o problem.Onu çözdük. ŞUANLIK SPONSORLARIMIZ YOK AMA...
  16. Nikeman16

[YARDIM]Çok İyi İngilizce Bilen Biri Lazım.Skype'den Görüşecez.

Arkadaşlar Youtube ile ilgili bir resmi belge var.Çok iyi İngilizce bilen biri lazım. SKYPE:nikeman1195
  17. Nikeman16

Maskot Yardımı

Beyler,Bayanlar Ben maskot örnekleri arıyorum.Neler olabilir ? Örnek: PintiPandaTV gibi olabilirse iyi olur.
  18. Nikeman16

Herkes en sevdiği şarkıları yazıcak.

Ben: Sagopa Kajmer-Aylak Bakkal <3 Sagopa Kajmer-Baş <3 Sagopa Kajmer-Galiba <3 Sagopa Kajmer-Ahmak Islatan <3 Ve birçok şarkısı.Kısaca SAGOPA KAJMER <3 Not:HER TÜR OLABİLİR.POP,RAP GİBİ.
  19. Nikeman16

Beyler dünyayı zombiler bassa ne yaparsınız?

Ben bir kulenin tepesine çıkıp awp ile kafalarına vurudum :D @ZorinTR @SARI_BUCUR @McLorens @ProfeniX @Helter @enescrafter @Crafted
  20. Nikeman16

En sevdiğiniz meyve ?

Başlıktaki gibi edit:Erik+tuz <3
  21. Nikeman16

Oyun oynarken sağlığımızdan olmayalım!

Arkadaşlar bilgisayar başında 4 saatten fazla duranlarda beyin tümörü çıkma şansı yüksekmiş.Dikkat edelim. BİZ İNTERNETTE DEĞİL,İNTERNET BİZİM HAYATIMIZDA OLSUN!
  22. Nikeman16

Open to Lan Oynama - Detaylı Anlatım

Merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere Open to Lan (Yerel ağda Paylaş) oynamayı göstereceğim.Çok basit bir yoldur.Eğer uzak yerlerdeseniz LogMeİn Hamachi gerekmektedir.Ama eğer aynı internete bağlı iseniz hemen Escape (ESC) tuşuna basıp Open to Lan (Yerel ağda Paylaş) yapmanız yeterli olacaktır...
  23. Nikeman16

SoartexFanver Sorunu !

Arkadaşlar ben Minecraft 1.7.2'de SoartexFanver kullanmak istiyorum,fakat resource packs yerine gelip SoartexFanver'i seçtiğimde oyun crash veriyor.Çözümü nedir?Ne olabilir?Şimdiden sağolun,İyi Forumlar!
  24. Nikeman16

Kanalımıza Destek

Herkese Merhaba!İyi forumlar! Arkadaşlar yeni kanalımızı oluşturduk.Aslında kanalı çok önceden kurmuştuk ama videolara yeni başladık.Videolar FullHD kalite (1080p).Bir kanala bakmanızı tavsiye ederim.Mutlaka uğrayınız. Şimdiki Seriler: -Minecraft -DayZ -TotalWarRomeII Gelecek Seriler: -Farming...