Arama sonuçlarınız

1. S

ShadowCraft / FullSurvival / Gorev Sistemli / Emek Server / İpeksi Spawner / İÇERİYE -->

ShadowCraft Survivala hazirmisin? Hemen aramıza katıl ve survival zevkinizi burada yaşa! En Eğlenceli sistemler, en eğlenceli survival. Ilgili adminler ve dahası sunucumuzda! Kaliteli bir yönetim ile sizlere hizmet veriyoruz! Site; - Sunucu Durum; Açık Sunucu Adresi; 46.20.1.66:1178 Facebook...
  2. S

RaveCraft / Ipeksi Spawner / Rutbe Sistemi / Acık Arttırma / Sat / VB.

O kadar iğençki hayatımda böyle b*ktan bir server görmedim. Survival konusuna açmış fakat faction server spawnı bile havada o derece. sakın gitmeyin.. 22 yaşındayım diyor ama aslında 10 yaşında bir şey. Zaman kaybı başka bir şey deil. hemen herşeye banlıyor. boşuna vaktinizi harcamayın gidin başka...
  3. S

CraftBrain Survival / 1.7.x / mc.craftbrain.net / Özel Seed

Gözünüzü Seveyim Açın artık şu serveri yaw. sabahtan beri bekle allah bekle öldüm. :D :D Bugün Açın Lütfen. Okullar 2 gün tatilken oynuyalım yaw :D :D
  4. S

Yardım Acil !! Shader-Hack ile ilgili

Öncelikle merhaba arkadaşlar.. Minecraft Default sıktığı için Shader Mod ve texture packler yükledim. Fakat huzuni olan hilemi nasil calistircam. Shaderi Forge ile kurdum. Huzuni ve shader aynı anda nasil çalışır? Mesajlarınızı 12:00 gibi cevap vericem. Teşekkürler..
  5. S

Kingdom Empire / Factions-PvP / 1.7.2-1.7.5 / Ts3 / Bol Event / BossEvent / Play.mckingdomempire.net

Arkadaşım Server Ne Zaman Açılır Ona Göre Başlıcaz ! Bu Arada 8-10 Kişiyiz Biz. -Sheydoz
  6. S

Voicecraft %100 Survival IP:voicecraft.nitroda.net

Sakın girmeyin çok sahtekar. vip alana gift codu veriyoruz dedi aldık vermediler. Lütfen Oynamayın <----
  7. S

MCTR Krallık Savaşları 5 Yeni Class 1.7.2 2.Sezon Başladı

hardcore kardeş adım iKevvy geliyorum.
  8. S

Bu Arada Oyunda Korsan Olacak Varsa Beraber Takım Oluruz. Adım: iKevvy bekiyorum sizi. :)
  9. S

Kardeş Server İp Yazarmsın 2 saattir bekliyorum :)

Kardeş Server İp Yazarmsın 2 saattir bekliyorum :)
  10. S

Hadi be Kardeşim Lütfenn Bizde girelimmm.