Arama sonuçlarınız

1. Ugr32111

Sancak Online 0.8 | Factionda Yeni Adres | 1.8.x

Sunucu başarılı. Böyle başarılar daimi olmalıdır.
  2. Ugr32111

SancakCraft | BETA BİTTİ | Rütbe Sistemi | Otomatik Eventler | 1.8.x

Sunucu başarılı. Bu başarıların devamını dilerim. Sunucunun tekrar aktif olması güzel olmuş.
  3. Ugr32111

Acil Crash !

Beyler Servera Girmeden Önce Kicked whilst connecting to lobby: You are already connected to this server. diyor bungercord açık olmadıgı zaman sw hiç açılmıyor bungecord acık olduug zaman sw açılıyor ama bu sefer su hata veriyor Kicked whilst connecting to lobby: You are already connected to...
  4. Ugr32111

**Server Açacağım Çok Sağlam Adamlar Lazım**

resim ne vardı ? Yada ben vereyimsiz ekleyin skype : hell.craftmc
  5. Ugr32111

**Server Açacağım Çok Sağlam Adamlar Lazım**

ekledim kabul edersen sevinirim
  6. Ugr32111

İşinde Usta Pluginer Alımı...

Ad:Daha Sonra Yaş:18 Ne Kadar Online: (hafta içi-hafta sonu) gunde 3 4 saat arası Ne Kadar Süredir Bu İşle Uğraşıyor:3 yıldır (kendi serverimda ogrendim) Tecrübeleri:4 Yerde Pluginer Oldum Hal Oldugum Yer Var Neden Pluginer Olmak İstiyor:İnsanlara Yardım Etmek Bir Plugin Paketi İstersek Ne Kadar...
  7. Ugr32111

[1.7.2]RealyMC Factions / PvP / 5GB Ram / RealyMC.Nitrado.Net

KONU KADIRLISIN SERVER KAPANDI
  8. Ugr32111

TürkCraft / %100 Factions & Minigames / İlgili Yetkililer / TürkCraft.nitrado.net

bende yazdım dedim birader burada konusmayalım skype ver mesaj kasıyormus gibi olacak
  9. Ugr32111

TürkCraft / %100 Factions & Minigames / İlgili Yetkililer / TürkCraft.nitrado.net

Kardes Nick Söle 59 dakika önce attımda ben ole bir ayrıcalık yazmadım yani ?
  10. Ugr32111

Kardesim Sabahları ben Acık Deilim Kimi Görmussen Bi Nick Sölermisin Ben Daha Yeni Geldim
  11. Ugr32111

Birader Biz Parayla İşim Olmaz Aslında Tek Nitradoya Para sıkıntısı Oldugu İcin Birde Bunu Söleyim Özel Ayrıcalıklar Lafın gelişi Kim Görmus Viplere Edit İtem Flan Verildigi En Azından Emek Server Beyler Kac Ksinin Gördum Her Sey Alıntı Ben Edit ve Kolay Para Kasılmasına KARŞIYIM Birader Nasıl...
  12. Ugr32111

| Factions & Minigames & HungerGames | 1.7.x | turkcraft.nitrado.net | Server IP : TurkCraft.nitrado.net (online) Server IP2 : 5.62.126.23:10400 (online)...
  13. Ugr32111

[HellCraftMC] Alımlar Başladı ----Yetkili----

Arkadaslar Konuda Belliettigim Gibi Alımlar Başladı Acıklıklar (En Cok Pluginer Alınacaktır ! ) 1/3 Builder 0/1 Moderator 0/1 Rehber 3/3 Admin (Doldu) 0/2 Pluginer Forumları Skype: HellCraft.MC Adresinden Alımlar Alınacaktır ! Ad Soyad: Yaş: Skype: Hafta içi online olabilme saatleriniz : Oyunu...
  14. Ugr32111

Pluginer ve Buildir Bilenler İceri Girsin

Kardes Teste Sokulacaksın Ona Göre Üstte Skype Verdim Ekle
  15. Ugr32111

Pluginer ve Buildir Bilenler İceri Girsin

ARKADASLAR KONUDA BİLİRTTİGİM GİBİ Bİ PLUGİNER VE BUİLDER İHTİYACIM VAR SKYPE: Hell.CraftMC Server Bilgisi: 6gb Ram , 90 Gunluk , 32 Slottur !
  16. Ugr32111

SAVAŞ BAŞLIYOR! BattleShipler Uçak Gemisi Çalışan Silahlar Savaş Uçakları Battleship v4

tamam kardeşim sorun değil :D bir dahakine olmasın :D
  17. Ugr32111

Beyler PLUGİNER / REKLAMCI ARANIR !!!!!!

:D güzel laf soktun aynı ben kardeş iyi yapıyorsan skype tan ekle
  18. Ugr32111

Beyler PLUGİNER / REKLAMCI ARANIR !!!!!!

BEYLER YANIMDA ÇALIŞACAK TAKIM ARKADDAŞLARI İSTİYORUM. OLACAKLAR SKYPE:Ugr3211
  19. Ugr32111

Beyler Yardım !!!!!

beyler size çok teşşekür ederim hata plugin deymiş plugini değiştirdeim oldu :D
  20. Ugr32111

Beyler Yardım !!!!!

Olmuyor beyler her şeyi denedin güvenlik duvarını kapattım olmadı nasıl düzelcem ya
  21. Ugr32111

Beyler Yardım !!!!!

premium değilim maks player 20 olmuyor yani gözükmüyor
  22. Ugr32111

Beyler Yardım !!!!!

Beyler şimdi ben server açtım işte server properties den maks player ı 20 yaptım ama serverda tek 1 kişilik oyuncu girebiliyor nasıl düzeltebilirim
  23. Ugr32111

BattleShip V.3

onlarla başladık onlarla gideceğim alış artık :)
  24. Ugr32111

BattleShip V.3

yoo kordinant aynen bu