Arama sonuçlarınız

1. F

Factionsuz adama dalma

Arkadaşlar serverimde factionsuz adama dalınmıyor nasıl açabilirim onu ?
  2. F

EDİTLİ KİT

ARKADAŞLAR KİTLERİ EDİT YAPMAK İSTİYORUM FAKAT AYARLADIKTAN SONRA DİREK P4 E DÜŞÜYOR ONUN PLUGİNİ NEDİR ACİL YARDIM.
  3. F

Edit Plugini

Arkadaşlar enchant all ile edit yapabiliyorum fakat benim istediğim kitleri mesela kes 9 yapıyorum kes 5'e düşüyor serveri açınca onun pluginini bilen varsa acil yazmasını rica ediyorum.
  4. F

ClickWarp

Arkadaşlar clikwarpı falan kurdum ayarladım herneyse /invwarp yazınca liste açılıyor onu normal /warp yapınca açılmasını nasıl yapabilirim
  5. F

World problemi

Arkadaşlar hiçbir worldde adamlara ne moblar ne ben vurabiliyorum kurucu olduğum halde sorunun cevabını bilen varsa acil söyleyebilrmi
  6. F

Pluginer

Arkadaşlar nitradodan ultimate server açıcam.Ama tek sorun pluginlerden pek fazla anlamıyorum . Plugin konusunda usta olan arkadaşları abileri bekliyorum . Bu işi hayrına yapacak kişiiler için skype : felixlinee.
  7. F

Kit problemi

Arkadaşlar kiti ayarlıyorum vip megavip hernesyse reload attıktan sonra bir bakıyorum kitler notch firework falan olmuş neden oluyor yanlışmı yazıyorum ?
  8. F

Builder Aranıyor

Arkadaşlar acil serverime builder arıyorum wg+world edit komutlarını bilmesi yeterli. Eğer öyle warpları yaptıktan sonra atılacağını düşünüyorsa öyle bir şey olmucaktır. Serverimizin builderi olarak kalıcaktır.İletişim : Skype : felixlinee
  9. F

Sell Hand

ARKADAŞLAR SERVERİMDEN SELL HAND PLUGİNİNİ NASIL YOK EDEBİLİRİM ?
  10. F

Server World - Yetki

Arkadaşlar serverimde warp ormandan super flat olan worlde gidince yetkiler gidiyor ne op yapıyorsunuz nede başka bir şey ve Oyuncu - Kurucu gibi taglar olmuyor