Arama sonuçlarınız

1. temuralay

ÇÖZÜLDÜ

merhabaa command blocker e yazdigim bazi kodlar gene çalışıyor mesela bukkit:me , bukkit:help , logout sonra bazi kişiler item kopyalıyor buna engel olamıyorum yardım edin :(
  2. temuralay

Ormanda Superjumpu kapama? [ ÇÖZÜLDÜ ]

Merhaba serverımdekı ultravıpler sureklı ormanda superjump la kaçıyor wsden ormanda nasıl kapatıcam yardimci olursanız sevınırım.
  3. temuralay

+50 Oyunculu serverimi satıyorum.

İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı.
  4. temuralay

Arsalara fly ekleme ve yere duşunce ölmeme nasıl ekliycem?

Merhaba serverimdekı oyuncular arsalara fly ve yere düşünce ölmeyi kapatmami ıstıyoalr bazıları tuzak yaptıgı ıçın 2 Sınıda nasıl yapıcagımı bilen varmi ?
  5. temuralay

Komut bloguna duyuru ekleme (Çözüldü)

Merhaba serverimde komut bloguyla duyuru yapmak ıstıyorum fakat ne yazıcagımı bılmıyorum Bana bi örnek hazirlayip 30 dakıkada 1 aşagıdan herkeze yazmasını saglıyabılırmısınız*?
  6. temuralay

authme plugini çalışmıyor .. servere kayıt olamıyorlar

merhaba benım kendi kurdugum bukkkit serverim vardi orda plugınler sapasaglam çalışıyordu sonra nitradoya geçtim fakat bazi plugınler çalışmıyor bazilari tam çalışıyor ve authmede bunun kurbanı mıllet uye olamıyor yardım pls
  7. temuralay

/warp yazınca kutucuk cıkmıyor..

Merhaba sorunum şu pl felan yuklu test amaçlı açtıgım bukkıt serverda kutucukla beraber butun warplar gozukuyor ( koydugum ) fakat asıl sunucumda gozukmuyor .. sebebı nedır*
  8. temuralay

/warp yazınca kutucuk acılmıyor..

Merhaba sorunum şu pl felan yuklu test amaçlı açtıgım bukkıt serverda kutucukla beraber butun warplar gozukuyor ( koydugum ) fakat asıl sunucumda gozukmuyor .. sebebı nedır*
  9. temuralay

ChestCommands Plugini yardim pls. [ ÇÖZÜLDÜ ]

Merhaba sorunum şoyle , ben .kit yazınca mıllet ordan mega ultra kıtını alıyor fakat benım eklemek ıstedıgım mesela bir altın gozukucek .kitte adamlar ona tıkladıgı zaman gunluk olarak 500 tane elmas alabılmesı bu kodu hazır bır şekılde yazıp , nereye koyıcagımı yazarmısınız ? ..
  10. temuralay

ChestCommands Plugini yardim pls.

Merhaba sorunum şoyle , ben .kit yazınca mıllet ordan mega ultra kıtını alıyor fakat benım eklemek ıstedıgım mesela bir altın gozukucek .kitte adamlar ona tıkladıgı zaman gunluk olarak 500 tane elmas alabılmesı bu kodu hazır bır şekılde yazıp , nereye koyıcagımı yazarmısınız ? ..
  11. temuralay

ChestCommands Plugini yardim pls.

12. temuralay

ChestCommands Plugini yardim pls. [ ÇÖZÜLDÜ ]

13. temuralay

Serverimde banladıgım 1 kışı bırdaha yetkı almıyor ..

Merhaba sorunum bu , Bir arkadaşimi oylesine banladım sonra açtim yetki vericektim bende yetkı verıldı gozukuyor fakat arkadaşim haylen oyuncu . ban atmadan once yetkısını verebılıyordum çözümü nedir?
  14. temuralay

Merhaba minecraft serverimde bütün yetkilileri gorme..

Merhaba serverimdeki rehberler , adminler , moderatorler , builderler , oplar, kurucuları bakabılıcegım bı kod varmı?
  15. temuralay

Minecraft serverim var fakat ben girebılıyorum 2. bilgisayardan gıremıyoruz

Merhaba Minecraft serverim var fakat ben girebılıyorum 2. bilgisayardan gıremıyoruz 192.168 .. felan olanı yazıyoruz oyun sunucusu çok geç gelıyor bazen hiç gelmıyor
  16. temuralay

ReelCraft 8 GB RAM - ReelCraft.nitrado.net - 0 LAG GARANTISI! 7/24 KESINTISIZ SUNUCU ! YARDIM YOK !

ReelCraft 8 GB RAM 7/24 KESINTISIZ SUNUCU ! YARDIM YOK ! 0 LAG GARANTISI ! KLANINI TOPLA GEL HER HAFTA PAZAR GÜNÜ KLAN SAVAŞİ EVENTİ !! HER HAFTA PAZAR GÜNÜ VİPLİK ÇEKILIŞI !! EVENTLER , SPLEEF , PARKUR , LABİRENT , EVENT , HAMMADDE EVENTİ VE BİR ÇOK EVENT ! HEPSİ BU SWDE KESINTISIZ...