Arama sonuçlarınız

1. 1Minecraft Delisi1

Kale Savaşları Oynuyoruz Hadi Sizde Gelin

Süper tavsiye ederim! :)
  2. 1Minecraft Delisi1

Bende Naruto hayranıyım!

Bende Naruto hayranıyım!
  3. 1Minecraft Delisi1

Castle Destroyer 1.8.8

Arkadaşlar Castle Destroyer Map Kurdum. KURALLAR: Skype kesinlikle olmalıdır. Ağa katılan kişilere skype ID paylaşıyoruz ve konuşuyoruz... ONLİNE: ONLİNE! Gelmek isteyen: HAMACHİ ID: Kale Savaşları Oynuyoruz Şifre: 123
  4. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar 2

Teşekkür ederim :) Hayır Bunlar Farklı Hikayeler.. Çünkü 1. de farklı olaylar var 2. de de farklı olaylar var yani farklılar :D (Ne farklı yazdım yaw :D)
  5. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar 2

Aaaa üzüldüm:(
  6. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar 2

Yine editleyecek misin peki?
  7. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar 2

Naber? Önceki haritama da cevap vermiştin .D
  8. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar 2

Eveeet!! Sonunda Kardeşini Kurtar 2. haritası geldiii!! 1. Harita link: https://forum.gamer.com.tr/konu/kardesini-kurtar.272103/#post-1534684 Sözümün üstünde durdum ve muhteşem bir harita oldu. O kadar çok uğraştım ki kızıltaş manyağı oldum XDD Kısa gelebilir fakat bana çok uzun geldi neyse...
  9. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

Çekebilirsin kanalının linkini at :)
  10. 1Minecraft Delisi1

Aynen XDS

Aynen XDS
  11. 1Minecraft Delisi1

gönderdim. :)

gönderdim. :)
  12. 1Minecraft Delisi1

Yardımına ihtiyacım var. (kızıltaş gücü vermeden komut bloğuyla bir yerden geçtiğinde sol altta...

Yardımına ihtiyacım var. (kızıltaş gücü vermeden komut bloğuyla bir yerden geçtiğinde sol altta konuşma yeri nasıl çıkartılır? ZİNDAN haritasındaki gibi...)
  13. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

:D maalesef :(
  14. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

1.8.7 farketmez aslında...
  15. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

Dur deneme haritayı yeniledim bir çeşit sorunlar olduğu için Teşekkür ederim :)
  16. 1Minecraft Delisi1

Zindan - Minecraft 1.8.7 - Acaba buradan kurtulabilecek misin ?

adam redstone dehası bizede biraz bir şeyler öğretirsin artık :D süper olmuş tebrik ederim fakat çok kısa gm 1 e alıp haritanın dışına baktımda ne çok komut bloğu varmış :D 5 dk lık olaya 50 tane komut bloğu koymuşsun :D (hataların çok var tabi :() Peki şeyi nasıl yaptın geçerken yazı çıkmasını...
  17. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

Sen anlatmadan ben araştırıp işleme başlamıştım bile :D (kusura bakmayın acemiyim işte :D)
  18. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

virus total ne ki? tamam 2 resim daha koyuyorum 3 dk bekleyin :D
  19. 1Minecraft Delisi1

Selaam :)

Selaam :)
  20. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

Ya maalesef kasamadım :D
  21. 1Minecraft Delisi1

Kardeşini Kurtar

Komut blokları üzerine yapılmış bir harita. Üzüntü dolu bir hikaye. Eğleneceğizi umuyorum. İyi eğlenceler... :) (Emeğe saygı gençler :D) https://www.dropbox.com/s/rtdu6c1nwfgimkd/Kardeşini Kurtar.zip?dl=0 1.8.7 Sürümüyle Yapılmıştır Youtuber'lar: Eğer haritanın videosunu çekmeyi istiyorsanız...
  22. 1Minecraft Delisi1

Kale Savaşları 3 Kişi Gelebilir Dolmadan Doluşun

Dediğim gibi arkadaşlar hamachi server. HAMACHİ AĞ İSMİ : Musluğu Açtım Tıpasını Taktım HAMACHİ ŞİFRE : 123 Musluğu Açtım Tıpasını Taktım Server'ı dolu maalesef ben istedimki bunu arttıralım. 2. HAMACHİ AĞI İSMİ: Kale Savaşları Oynuyoruz HAMACHİ ŞİFRE: 123
  23. 1Minecraft Delisi1

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Kaç gün kaldı çok güzele benziyor :) Kesin ben bu server a her gün girerim :D
  24. 1Minecraft Delisi1

Youtube Channel Minecraft Kardeş Aranıyor

AD:Fatih SOYAD:Darılmaz YAŞ: 13 Skype:fatih12984
  25. 1Minecraft Delisi1

Youtube Chanel , Bizimle Oynamak İsteyen ?

Yaşınız :13 İsim :Fatih Minecraft Deneyim :2 yıldır oynuyorum Skype :fatih12984