Arama sonuçlarınız

1. hasque32

Youtubede Hangisi Daha Çok İlgi Görür?

Hepinize Merhaba Bugün sizden yardım isteyeceğim bu konuyu en yakın zamanda silecem...Arkadaşlar benim kanalım var ama hangi videoyu çeksem diye kararsızım beim aklımda 2 adet minecraft serisi var hangisi daha çok tutar ? 1-Modlarla Survival (Teknik Modlar İle Olacak Ve Modlardan Çok İyi Anlarım...
  2. hasque32

Minecraft Pixel-Art #1 Squidward

Hepinize Selam Millet MinecraftTV Ekranlarına Hoşgeldiniz Bugün Size Pixel Art Yaptım Umarım Hoşunuza Gitmiştir Birdahaki Pixel Art İle Görüşmek Üzere... Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın...
  3. hasque32

Minecraft Shulkerlar Hakkında 7 Bilgi!!!

Hepinize Selam Millet MCTV-Yunus Ekranlarına Hoşgeldiniz Bugün Size Minecraft Shulkerlar Hakkında 7 Bilgiyi Anlattım Umarım Birşeyler Öğretebilmişimdir... Videoyu Beğendiyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın...Teşekkürler...
  4. hasque32

Minecraftta 3 Farklı Heykel Tasarımı!

Hepinize Selam Millet MinecraftTV'ye Hoşgeldiniz Umarım Videoyu Beğenmişsinizdir Bugün Size Minecraftta 3 Farklı Heykel Yapımını Gösterdik Umarım Hoşunuza Gitmiştir Eğer Hoşunuza Gittiyse Kanalımıza Abone Olmayı Ve Videoları Beğenmeyi Unutmayın... Videodaki Heykel Çeşitleri: Kılıç Ustası Balta...
  5. hasque32

1.9 İçin 7 Muhteşem Dekorasyon.

Hepinize Selam Millet...Bugün MinecraftTV Ekranlarında 1.9 İçin 7 Muhteşem Dekorasyonu Gösterdim Umarım Beğenmişsinizdir :) Eğer Video Hoşunuza Gittiyse 2 Dknızı Ayırıp Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. :)
  6. hasque32

Hangisi Daha Çok Tutar ?

Arkadaşlar Benim Kanalım Var Ve Sizden Yardım İstiyorum.Hangi Seriyi Çekeyim Youtube İÇin.Hangisi Daha Çok Tutar? 1-Teknik Modlarla Survival (Modlardan Çok Anlarım) 2-Vanilla (Minigame,Hardcore,Redstone,Bligiler)
  7. hasque32

Crafting İdea #1 [Türk Yapımı]

Arkadaşlar Bunu Yapan İlk Türk Benim Galiba...Bu Serideki Amacım Yabancıların Yaptığı Crafting İdea Serilerinden Yapmak İlk Türk Olmak.İlk Türk Müyüm Bilmiyorum :D.Arkadaşlar İlk Defa Kendi Çizimlerimi Yaptım Umarım Yargılamazsınız... Videoyu İzleğiniz İçin Teşekkürler...Kanalımıza Abone Olmayı...
  8. hasque32

Minecraftta Işın Kılıcı Yapımı! (1.9 Snapshot+)

Evet Arkadaşlar Bugün Size Basit Ama Cidden Harita Yapımcılarının İşine Yarayacak Bir Dekorasyon Gösterdim (Işın Kılıcı) Bu Dekorasyon Sadece 1.9 Snapshot Ve Üstünde Çalışır! (Star Wars Hayranlarını Görelim :D ) Video:
  9. hasque32

3x3 Modern Pistonlu Kapı Yapımı !

Evet Arkadaşlar Bugün Size 3x3 Kapı Yapımı Anlatacağım Cidden Basit Ve Modern Yani Havalı Ortasındaki Bloğu İstediğiniz Gibi Değiştirebilirsiniz.Umarım Videoyu Beğenmişsinizdir...
  10. hasque32

Benimle Hertürlü ModPaketi Oyniyacak Var mı ?

Merhaba Arkadaşlar Benimle Hertürlü(Genellikle Teknik ve Büyü) Modpaketleri oyniayacak Varmı ? Modlar Hakkında Bilgisi iyi olmalı onunla birlikte video çekicez(200 Abonem Var).Pcsi İyi Olmalı Hiçbir modpaketinde yarı yolda bırakmamalı Serverı Ben açıcam.Skype Cangamers4 ekleyin
  11. hasque32

Survival Games Bölüm 1 Kanala Reset Attım

Merhaba Arkadaşlar Ben Can Kanalımıza Reset attım.İnşallah İyi bir başlangıç yaparım.Bugün Kanala Neden Reset attığım hakkında Konuştum.
  12. hasque32

Euro Truck Simulator 2 Bölüm 1|Geçen Yine Yollardayım

Merhaba Arkadaşlar Küçük bir youtube kanalım var.Sizi eğlendirmeye çalışıyorum.İnşallah beğenirsiniz.Yorumlarınızı eksik etmeyin.Eleştiriye açığım.Ses sorunu için özür dilerim.
  13. hasque32

Rehber #1 Minecraft Yükleme Ve Skin ile oyuna girme

Merhaba Arkadaşlar Ben Can Bugün Sizlere nasıl minecraft yükliyeceğinizi ve oyuna nasıl skin ile gireceğinizi göstereceğim(Bilmeyenler için)
  14. hasque32

Benimle Video Çekmek İsteyen ?

Merhaba arkadaşlar benimle video çekmek isteyen skype:cangamers4 ekleyebilir.Küfür etmeyen,Çevresi Olan,en az 12 yaşında olan,sistemi iyi olan,hergün en az 1 saat online olan,modlardan ve minecrafttan çok fazla anlayan eklesin.