Arama sonuçlarınız

1. hasque32

Youtubede Hangisi Daha Çok İlgi Görür?

Hepinize Merhaba Bugün sizden yardım isteyeceğim bu konuyu en yakın zamanda silecem...Arkadaşlar benim kanalım var ama hangi videoyu çeksem diye kararsızım beim aklımda 2 adet minecraft serisi var hangisi daha çok tutar ? 1-Modlarla Survival (Teknik Modlar İle Olacak Ve Modlardan Çok İyi Anlarım...
  2. hasque32

Minecraft Pixel-Art #1 Squidward

Hepinize Selam Millet MinecraftTV Ekranlarına Hoşgeldiniz Bugün Size Pixel Art Yaptım Umarım Hoşunuza Gitmiştir Birdahaki Pixel Art İle Görüşmek Üzere... Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın...
  3. hasque32

Minecraft Shulkerlar Hakkında 7 Bilgi!!!

Hepinize Selam Millet MCTV-Yunus Ekranlarına Hoşgeldiniz Bugün Size Minecraft Shulkerlar Hakkında 7 Bilgiyi Anlattım Umarım Birşeyler Öğretebilmişimdir... Videoyu Beğendiyseniz Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın...Teşekkürler...
  4. hasque32

Minecraftta 3 Farklı Heykel Tasarımı!

Hepinize Selam Millet MinecraftTV'ye Hoşgeldiniz Umarım Videoyu Beğenmişsinizdir Bugün Size Minecraftta 3 Farklı Heykel Yapımını Gösterdik Umarım Hoşunuza Gitmiştir Eğer Hoşunuza Gittiyse Kanalımıza Abone Olmayı Ve Videoları Beğenmeyi Unutmayın... Videodaki Heykel Çeşitleri: Kılıç Ustası Balta...
  5. hasque32

1.9 İçin 7 Muhteşem Dekorasyon.

Çok Teşekkürler Bencede Muhteşem Özellikler Ama Bunları Sadece Yabancılar Tanıttı Maalesef Yanlış Çoğu 1.9 da Geldi (tuzak kapılarını böyle koyamazsın)
  6. hasque32

1.9 İçin 7 Muhteşem Dekorasyon.

Hepinize Selam Millet...Bugün MinecraftTV Ekranlarında 1.9 İçin 7 Muhteşem Dekorasyonu Gösterdim Umarım Beğenmişsinizdir :) Eğer Video Hoşunuza Gittiyse 2 Dknızı Ayırıp Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. :)
  7. hasque32

Hangisi Daha Çok Tutar ?

Arkadaşlar Benim Kanalım Var Ve Sizden Yardım İstiyorum.Hangi Seriyi Çekeyim Youtube İÇin.Hangisi Daha Çok Tutar? 1-Teknik Modlarla Survival (Modlardan Çok Anlarım) 2-Vanilla (Minigame,Hardcore,Redstone,Bligiler)
  8. hasque32

Crafting İdea #1 [Türk Yapımı]

Arkadaşlar Bunu Yapan İlk Türk Benim Galiba...Bu Serideki Amacım Yabancıların Yaptığı Crafting İdea Serilerinden Yapmak İlk Türk Olmak.İlk Türk Müyüm Bilmiyorum :D.Arkadaşlar İlk Defa Kendi Çizimlerimi Yaptım Umarım Yargılamazsınız... Videoyu İzleğiniz İçin Teşekkürler...Kanalımıza Abone Olmayı...
  9. hasque32

Minecraftta Işın Kılıcı Yapımı! (1.9 Snapshot+)

Çok Sağol :) Elimden Geldiğince... Sadece Anlatmak İstedim :D
  10. hasque32

Redstone Haklısın Ama 1.9 Ve Optifine Çıkınca Yaparsın :DASD:asD:Ad:AS AdemÇLK Benim Amacım İnsanların PC'lerini En Az Şekilde Yormak Ama Yorumun İÇin Sağol D:saD:asD:AS
  11. hasque32

Daha İlk Defa Minecraftın Textureleri İle Oynadım Ve Bazılarını Sadece Ben Çizdim :D İlk Denemem Olacak :D
  12. hasque32

Çok Sağolun Birde Yakında Yabancı Kanalların Yaptığı Ama Türklerin Yapmadığı Bir Seriye Başlıyacam Crafting İdea :D Nasıl ?
  13. hasque32

Evet Arkadaşlar Bugün Size Basit Ama Cidden Harita Yapımcılarının İşine Yarayacak Bir Dekorasyon Gösterdim (Işın Kılıcı) Bu Dekorasyon Sadece 1.9 Snapshot Ve Üstünde Çalışır! (Star Wars Hayranlarını Görelim :D ) Video:
  14. hasque32

3x3 Modern Pistonlu Kapı Yapımı !

Teşekkürler! :D Kanal adı=WiederDude
  15. hasque32

3x3 Modern Pistonlu Kapı Yapımı !

Evet Arkadaşlar Bugün Size 3x3 Kapı Yapımı Anlatacağım Cidden Basit Ve Modern Yani Havalı Ortasındaki Bloğu İstediğiniz Gibi Değiştirebilirsiniz.Umarım Videoyu Beğenmişsinizdir...
  16. hasque32

Minecraft | Hakkında ilginç bilgiler

Bilgiler Acayip :D
  17. hasque32

Minecraft Hakkında Bilinmeyenler (Bölüm 1)

1-2 hata dışında çok muhteşem
  18. hasque32

Minecraftta Farm Çeşitleri.

cidden gerekli ve güzel konu
  19. hasque32

Benimle Hertürlü ModPaketi Oyniyacak Var mı ?

Sen istersen seninle çekmem Boş zamanlarımda oynarız.Sen ekle Cangamers4
  20. hasque32

Benimle Hertürlü ModPaketi Oyniyacak Var mı ?

Merhaba Arkadaşlar Benimle Hertürlü(Genellikle Teknik ve Büyü) Modpaketleri oyniayacak Varmı ? Modlar Hakkında Bilgisi iyi olmalı onunla birlikte video çekicez(200 Abonem Var).Pcsi İyi Olmalı Hiçbir modpaketinde yarı yolda bırakmamalı Serverı Ben açıcam.Skype Cangamers4 ekleyin
  21. hasque32

Survival Games Bölüm 1 Kanala Reset Attım

Merhaba Arkadaşlar Ben Can Kanalımıza Reset attım.İnşallah İyi bir başlangıç yaparım.Bugün Kanala Neden Reset attığım hakkında Konuştum.
  22. hasque32

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: Hasque32 *Sadece gerçek adınız:Can *Yaşınız:14 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:2010'un Sonlarında(yani 3 veya 3,5 yıl) *Sunulan oyunlara sahip misiniz :Hayır ikisinede sahip değilim. *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip...
  23. hasque32

YouTube Kanalı Olanlar İçeri Doluşun

Bana Yaparmısın Skype=cangamers4
  24. hasque32

Euro Truck Simulator 2 Bölüm 1|Geçen Yine Yollardayım

Merhaba Arkadaşlar Küçük bir youtube kanalım var.Sizi eğlendirmeye çalışıyorum.İnşallah beğenirsiniz.Yorumlarınızı eksik etmeyin.Eleştiriye açığım.Ses sorunu için özür dilerim.