Arama sonuçlarınız

1. Reizord21

[YARDIM]Spigot 1.8'de "groupmanager" çalışmıyor!!!

Evet Yardımın İçin Teşekkürler
  2. Reizord21

@YusufTepe Kardeş boşuna arama buldum ekledim genede yol gösterdiğin için sağol
  3. Reizord21

Onlarca hatanın düzeltilmesine gerek yok tek istediğim şu taglar düzeltilsin başka sorunum yok benim
  4. Reizord21

[14:11:43] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.8 [14:11:43] [Server thread/INFO]: Loading properties [14:11:43] [Server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL [14:11:44] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-550ebac-7019900 (MC: 1.8)...
  5. Reizord21

Çok sağol işe yaradı.Konu kapanabilir cidden çok sağol ya :D Kardeş şimdide "groupmanager" çalışmıyor klasörü hala duruyor silmedim ama groupmanager ile ilgili hiçbir komutu algılamıyor /plugins yazıncada gözükmüyor sebebi nedir ?
  6. Reizord21

Herkese merhabalar Arkadaşla bir server açtık pluginleri felan ayarladık ama en başta 1.7.x ve 1.8.x olduğuna dikkat etmemişiz bizde "balçık bloğu","zırh askısı" ve "barrier" kullanmak istiyoruz diye 1.8.x'e yükselttik .Plugins yazdığımız zaman sohbete "essentials","essentialschat" ve...
  7. Reizord21

Bunları Biliyormuydunuz ? [Konuya Gir ]

Yararlı konu olmuş
  8. Reizord21

Multiplayer (Çoklu Oyuncu) Püf Noktalar ve Buglar [Arsaya Uçakla Girmek !]

Plotme Li serverlerda bunu yapamıyosun Çok denedim yapmayı fakat ben aynı sistemle olan arabamla girmeye denedim tabela ile satılan arsalarda oluyor