Arama sonuçlarınız

1. X

Minecraft Forge Modları Okumuyor 1.6.4 Crash Veriyor

Merhaba Arkadaşlar Şimdi 100 Mod Filan Ekledim Forgeya [965 ve 953 sürümüne] Bu Crashı Verdi Nasıl Çözücem Bu Sorunu ? ---- Minecraft Crash Report ---- // Uh... Did I do that? Time: 8/19/14 12:12 PM Description: Initializing game java.lang.NoClassDefFoundError...
  2. X

İstek Seed -FTB Unleashed Recommonded -NO BoP World Generation

Evet Arkadaşlar Mineshaft ve Stronghold ve Köy Olan Bir Seed İstiyorum.Bilen Varsa Konunun Altına Yazsın Şimdiden Teşekkürler :)
  3. X

3-4 Chunk Arasında Sıkıştım Chunklar Yüklenmiyor

FTB Unleashed Oynuyordum Bi kaç Mod filan Ekleyip.Ondan Sonra Dünyama Girince Chunklar Yüklenmiyordu. O Dünya İçin Çok Uğraştım Emeğimin Boşa Gitmesini İstemiyorum :(
  4. X

Minecraft Modlu Oynarken Kasıyor

Merhaba arkadaşlar modlu survivalda fps'm düşüyor. Modsuz oynarken; (Optifinesız)(En düşük ayarlar){1 GB Ram Verilince} -Düz alanda:30-35 arası fps -Ormanda:25-30 arası fps -Madende:18-24 arası fps Modlu oynarken;(Optifinelı)(En düşük ayarlar)(66 mod var){1 GB Ram Verilince} -Düz alanda:22...
  5. X

Crafting Dead "You must be Online ... " Hatası [Yardım]

Beyler bu sorunu nasıl çözücem İnternetle Girdim Premium değilim Korsanım Oyunun dosyalarını filan hiç ellemedim ......
  6. X

Crafting Dead Mod Paketine Giremiyorum

Beyler Nasıl Çözücez Bu Sorunu ? Technic Launcherdan indirdim (Premium değilim) Yardımcı olan birileri varsa Yardım edebilirlermi
  7. X

Hack / Mine Coin ne işe yarıyor [Yardım istiyorum]

Hack/Mine mod paketini çok beğendim ve bazı moblardan copper coin düşüyor sonra copper coin 100 olunca 1 tane silver coin veriyor sol alttada gösteriyor ne kadar paramızın olduğunu.Ama sormak istediğim bu paralarla ne yapıyoruz ?
  8. X

Çok oyunculu 5. Servere girme sorunu.

Çok Oyunculu Kısmına Giriyorum 5. sıradaki yada 6. 7. 8. ... Sıradaki Serverlere 2 Kez Tıkılıyorum. Tıkladığımda Bazen 10 salise sonra çok oyunculu kısmına atıyor.Bazen de Bağlantı Sonu Diyor.
  9. X

Çok Oyunculuda 4 yada 5 ten server ...

Çok oyunculuda 4 yada 5ten server eklediğimde son servere girerken servere girmeye çalışırken girmiyor.
  10. X

Mmorpg Server Açcam Plugin Lazım

Mmorpg server açmak istiyorum.Zombileri filan kaldırıp kendim mob filan yapcam.Mobların Canını Ayarlıyacam.[O Plugini İstiyorum].Level atlamak olcak[O Plugini İstiyorum].Class seçicem [O Plugini İstiyorum.].Zindan Olcak[O Plugimi İstiyorum].Belirli bir yerde shop açcam[O Plugini...
  11. X

Hub Serverde Serverlerde Aynı Para Miktarı Olması [Yardım]

2 Serverim var ve bu serverleri bungeecord ile bağladım Bir Survival serveri kurucam birde eğlence/sohbet serveri.Peki asıl sorum nedir ; Survivalda kazandığım parayı fun serverdede gözükmesini istiyorum. Ne Yapıcam Peki Bununla ; Simple Region Market ten Fun Serverde Market Açcam Ev İçin...
  12. X

Çok Oyunculu Kısmını Nasıl Düzenleyecem

Şimdi Çok Oyunculu Kısmında Server Ekliyom Giriyorum Serverime Server Siliniyor.Silerkende Silinmiyor Ne yapmam Lazım ? Bu Arada TeamExtreme Launcher Kullanıyorum