Arama sonuçlarınız

1. lTRlWolf

Modlu Servera Builder Alımları

Gemi modülü bir server kurmayı planlıyorum oyuncular kendi gemilerini yapıcak veya mürettebat olarak Gemilere katılıcaklar ana geçim kaynağı ticaret olucak bir adadan ucuza barutu ipeği vb şeyleri gemilere depolıyıp başka adalara satıcaklar . Görevleri yapıcaklar . bunun yanında korsanlıkta...
  2. lTRlWolf

Buglar Cözüldü Adada Fly Geldi Bir Sen Yoksun

* Server Bugları Çözüldü * Adada fly kalıcı olarak eklendi * Zümrüt Sansı %0.002 ye cıkarıldı * Zümrüt Düsünce Spawnera Takas Edebilir veya 500 k ya satabilirsiniz * Tas kırınca 2 kırık taş envanterinize gider * Alımlar Bitti * 1.7.9 * 50 SLOT * 2 GB RAM * 4 CORE CPU * Yüksek İnternet...
  3. lTRlWolf

Kitli Hunger Games ayarlıyabilecek Admin Aranıyıor !!!

Kitli Hunger Game Servera kurabilecek coin sistemi vb admin aranıyor Skype : asdhamzaerkan
  4. lTRlWolf

Efsane craft ip:mc01.serveromat.net:18840 Adaletli Sw

Efsane Crafta Hoşgeldiniz Emeğinizin karşılığını verebilmek için 3 ayı peşin ödenmiştir 2 gb ram 50 kişiliktir (ihtiyaca göre artırılabilir Adaletli Adminler Savaştan Kaçış Engellenmiştir yani Emek Sw dir Küfürsüz bir oyun Rehber alımımız olucaktır mc01.serveromat.net:18840 Panelimiz...
  5. lTRlWolf

Yeni Servera Pluginer

3 aylık serverlar indirimdeyken alıyım dedim ve 50 kişi 3 ay 2 gb rami 4 dolara aldım her sey guzeldi taki pluginler birbirine karısana kadar bunun icin pluginlerden anlayan bir ortak arıyorum server suanda acık skype : hackerhack53 LUTFEN internetten indirip yaptım dicekseniz eklemeyin
  6. lTRlWolf

1.6.4 GTA MOD PACK

Oynamaktan zevk aldığım bir mod pack yabancı siteden alıntıdır. Mods Flans mod (WW2, Manus_Civil, Modern, Ye-Oldi,Nerf) Mo' Creatures (not on the Server) Zans Minimap BattleGear 2 playerApi Shader + packs PortalGun + IChun SkateboardMod CaptersBlocks NotEnougerItems ToolsBelt AdventureHUD...
  7. lTRlWolf

E MAİL KULLANICI ADI DAHİL DEGİŞEN PREMİUM HESAP 25 TL

EVET HER ŞEYİ DEGİŞEN PREMİUM HESAP 25 TL YE SATIYORUM . CİDDİ OLAN VARSA E POSTAM [email protected] . PARAYI PAYPAL ÜZERİNDEN ALICAM .
  8. lTRlWolf

Bi vps aldım server kuramıyorum yardımmmmm

kurana bi vps vercem skype : hackerhack53 minecraft server