Arama sonuçlarınız

1. ahmett201

MineTR / Faction / Boss / Lapis Ve daha fazlası yakında

Server Kesinikler Güzel İlgili Yetkililer İsteklerimizi Yerine Getiriyorlar Hep Online Tavsiye Ederim
  2. ahmett201

İnternetten minecraft server kurmak

Kardeşim Güvenilir Sitelerden Yap Bence 1 Server 3 Gün 2 tl Yapıyolar Sana Önerim Mobil Odeme ile Server Satın Al Boyle Oyunlar yap VİP Sat Ve Gittikçe Uzat süresini İyi Para Var
  3. ahmett201

Acil yardım içeri lütfen :(((

Hmm.Mojang Çekilişi Yazdığını Görmedim Kb dediğin doğru Mojang Ne zaman çekiliş yapmışki :S
  4. ahmett201

Acil yardım içeri lütfen :(((

Kardeşim o hesap ya premium serverde banlı yada çakma premium dur buglu yani cok yapan var çekiliş yapıyorum vb
  5. ahmett201

Minecraft Premium Alma

Duyduğuma göre Minecraft sitesi bakıma alınmış yakın zamanda denersin.
  6. ahmett201

Premium Serverlere Giremiyorum :/

Kardeş Gerçek Minecraft Sitesinden Almadıysan Boşuna Uğraşma Banlı Gereksiz buglu hesap veriyorlar cok var ucuz diyip kakalayanlar
  7. ahmett201

OyuncuCraft.nitrado.net 1.7.2 Sürümünde Sınırsız Eğlence

Konu GuncelKonumuz GuncelKonumuz GuncelKonu GuncelKonumuz guncel event yaklasıyor event saatleri 19:00Konu Guncel
  8. ahmett201

Yeni Serverimiz İçin Pluginer Aranıyor ACİL!!!

skype ekle ordan konusun skype ekle ordan konusun
  9. ahmett201

Yeni Serverimiz İçin Pluginer Aranıyor ACİL!!!

Yeni Server Kuracağız Ve Plugin Paketimiz Alıntı Olmasın Diye Bize Pluginer Paketi Yapacak Pluginer Aranıyor İletişim Skype:batuhan3045 EN YAKIN ZAMANDA İLETİŞİME GEÇMENİZİ İSTERİZ
  10. ahmett201

Serverimiz İçin Pluginer Aranır

Arkadaşlar Birisini Bulduk Gerek yok suanlık
  11. ahmett201

Hort Derken

Hort Derken
  12. ahmett201

Skype Adresimizden Konuşabiliriz ama her türlü plugin bilmekle pluginer olamassınki kardeşim plugin paketi yapıp türkçeleştircek biri
  13. ahmett201

Server Açıcağız ve onun için bize pluginer lazım dır varsa skype:batuhan3045 eklesin Skype:batuhan3045 BİRİSİNİ BULDUK GEREK YOK
  14. ahmett201

Kardeşim Tamam yeni spawna başladık bitti sayılır sen pluginersin galiba o kadar konusuyorsun bilmiş bilmiş ee pluginersen gel plugin paketi yap bize sana adminlik verelim :) Biraz anlasan cozuceksinde neyse sabır çekiyorum sizin gibilere ağzımı bozmuyorum hadi kolay gelsin
  15. ahmett201

O Oyuncu Dediğin Clan ismi canım :) onu biz kurduk ve rehber gelmek istedi adı ustunde oyuncucraft sığmadığı için oyuncu yaptık rehberde ban yetkisi kim dedi ?
  16. ahmett201

Alıntı kotu bir şey Dğildir Kardeşim Suan Burdan 1 Server Seç Mutlaka 1 Şeyi Alıntıdır Emin Ol ;)
  17. ahmett201

Konu GuncelKonu guncel
  18. ahmett201

Serverimiz suanlık 22 kişi olabilir ama biz baya full çekersek 32 kişi olacakArkadaşlar event sayımız değişmiştir 15 kişide rain 22 kişide madenKonumuz GuncelSorularınızı Bekliyorum
  19. ahmett201

OyuncuCraft 1.7.2 sürümündeyiz.

UnarmedSniper Oyun Nick Oğrenebilirmiyiz ? OyuncuCraft Kurucusu MariusKa01-Ahmett
  20. ahmett201

Arkadaşlar Vip fiyatlarında ani duşuş yaptık kaçırmayınTitanVip:20tl ultravip:10tl megavip:7.5tl vip 5 tl satışlar için skype:ahmet.blgc17Haydi bekliyoruz Tek sen eksiksin TitanVip:20tl ultravip:10tl megavip:7.5tl vip 5 tl satışlar için skype:ahmet.blgc17Seni bekliyoruzKonumuz guncel korhanz...
  21. ahmett201

OyuncuCraft Faction Server 1.7.2/1.7.4

Süper
  22. ahmett201

oyyşşş meme :D

oyyşşş meme :D
  23. ahmett201

whooowowowoow :D aşka kapıldım

whooowowowoow :D aşka kapıldım