Arama sonuçlarınız

1. C

Builder Aranır ...

kabul edermisiniz
  2. C

Builder Aranır ...

Kabul et yolladm
  3. C

Film Çekmeme Yardımcı Olacak Arkadaşlar Lazım... Mapı Yapacak Builder Lazım

* Ad :caner Soyad : * Yaş :13 Fikir :fikrim suan yok ama hepimiz karar veririz düsüncemi de o zaman açıklarım * Skype :caner.artuc2411
  4. C

SonSurvivalCRAFT serverime builder, rehber, admin ve reklamcı alınacaktır.

BAŞVURU FORMU: Adın:Caner Soyadın:ARTUÇ Yaşın:13 Başvurduğun Konum:admin admin olmassa builder Minecraftı ne kadar süredir oynuyorsun?:4 Yaptığın bazı yapıların resmi:skaypeden atabilirim WG atımını biliyor musun Tabikide wg atmayı bilmeyen nie yetkili olsun Günde kaç saatini servere...
  5. C

SPLashCraft // Faction // Orta Çağ // Lapissiz Server'a Acil Pro Builder Alımı Vardır !!!

haha ben en fazla 20dk da yaparım ama iste zamanım yok
  6. C

SPLashCraft // Faction // Orta Çağ // Lapissiz Server'a Acil Pro Builder Alımı Vardır !!!

Ad :caner Yaş :14 Skype :caner.artuc2411 Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz :4 Tecrübeleriniz :5kurucu 13admin 10builder 5mod 3rehber 2 reklamcı Yaptığınız Yapıtların Resimleri [Resim Koymayanlar Alınmayacak] :
  7. C

Serverimize Deneyimli Puliginden anlayan Bir Arkadaş Alınacaktır.

haklısın kardesim sana katılıyorum
  8. C

Server kuracam maplar ve pluginler hazır sadece Kurucu arkadaş ariyorum bağiş yapa bilecek !!!

beyler sankın bağıs yapmayın yalan atiyo bu serefsiz benide öle kandırdı kurucu oldum serverin herseyini tamamladım sonra ban attı sildi küfür etti
  9. C

Builder Alımı

kafanmı güzel senin ben öle bisi demedim ben bukkit serverlere gitmiyorum bazen açık bazen kapalı lar İnternetten mesela Nitrado dan alsan vds olur sen kapasan bile bilgisayarını o server açık oluyo benim bilgilerimle yarısamassın Bende biliyorum bukkit server açmayı gereksiz gereksiz laflar...
  10. C

Server Mimarisi

ben gelirim bilgim çok
  11. C

Builder Alımı

gelmiyorum
  12. C

Axbilişim minecraft sunucusunda çalışmaya ne dersin ?

Buyilder deil Builder bilgim çok die istek gönderiyolar admin kadroları hep doluyomus
  13. C

yani bazı Serverlerde Mimar tagı vardı bazı serverlerde builder neyini sallıcam kardesim
  14. C

Survirar dio yani Portalla ısınlancaklar markete fln olmassa warp market gibi yaparız. tabi alınırsak
  15. C

[Başvuru Formu] Ad-Soyad :Caner ARTUÇ Yaş :13 Kaç yıllık minecraft tecrüben var :4 Günde kaç saat açıksın :10 Skype/RaidCall adres (özeldende atabilirsin) :caner.artuc2411 /SKAYPE Minecraft id (crack/premium ) :Crack:thecaner Referanslarınız (sallamayın:Anlamadım hangi serverde ne oldugummu...
  16. C

Bir Server yapımına yardımcı olamak için sadece 1 kişi

Arda birkaç sorum var skaype ekleyin ordan sorcam: Caner.artuc2411
  17. C

RuzgarNetwork Minecraft Sunucusu Takım Arkadaşlarını Arıyor...

Builder Formu İçin İsim:caner yaş:14 skype: Caner.artuc2411 Bilgilerim:tüm komutları biliyorum Kaç yıldır oynuyosun: 4 eklemek istsedikleriniz: Server emek olması için elimden gelenleri yaparım oyuncularla çok ilgilenirim ne derseniz yaparım
  18. C

Builder Alımı

alındımmı
  19. C

Builder Alımı

Ad:caner Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:4 Yaş:13 (İSTERSENİZVerin)Skype:caner.artuc2411 WG Ve WE Bilgin(3+3Komut):Rg define wg ismi region flag wgismi pvp deny region flag wgismi build allow .//set 89,57 .//walls 89,57 .//hcyl 89,57 2 Tane Köy Evi Resmi:yok malesef isterseniz yaparım...
  20. C

KuzeyHolmes Faction Server Alımları DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İÇERİ

Admin Alımı Adın :Caner Skypen :Caner.artuc2411 MCyi kaç yıldır oynuyorsun :4 Kaç Saat Açıksın [4 saat öncesi kabulet edilmez !]14 Set,wg bilgin:her kodu biliyorum 3 veya 4 tane komut bilmiyo olabilirim Plugin Bilginiz 5 plugin ve hepsinden 2 komut : citizent: Npc Create Npc Sel Word Guard: Rg...
  21. C

Alımlar Bitti Konu Kilit

seçildimmi ben
  22. C

Alımlar Bitti Konu Kilit

Ad;caner Yaş;14 Skype;caner.artuc2411 yaptıgım yapıtlar Ya bazıları ./skin komutu ile yaptıgımı saniyolar bi tarihe bakın ne zaman yaptm sonra lunahawk ın skini çok karısık biraz ama simdi daha iyisini yapiyorum isterseniz simdi ev yapabilirim gözünüzün önünde skin veya ev yapabilirim