Arama sonuçlarınız

1. S

Nitrado mu Axitr mi ?

AxiTr nin güvenliği daha fazla panele girmek istedinse onay istiyo bence axitr
  2. S

JoyGamingMC Yetkili Kadrosunu Topluyor !

Adınız Onur Soyadınız(Zorunlu Değil):Vermek İstemiyorum Yaşınız:13 Skype Hesabınız onur03gs olmasa [email protected] Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz:3-4 yıldır Yetkili Tecrübeniz:tam 3 yıldır Minecraft Multiplayer Yetkiliyim Fazla Bilgim vardır Başvuru Yapacağınız Katagori:Rehber O...
  3. S

[M]ine[P]axs - Server alımları başlamıştır. Namepaxs sunar...!

Ad: Onur Skype: onur03gs Premium/Crack: Crack Kaç Serverde Çalıştı: ben tam olarak 2 sv de mod 10 sv de Rehber oldum Eklemek İstediği:Eklemek İstediğim yok
  4. S

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Forum Kullanıcı Adınız:spencer250680 *Sadece Gerçek Adınız:Onur *Yaşınız:13 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:MuratAbiGf Lehamam vb *Modlu Mc Oynuyormusunuz :Evet Tekkit lite Server Multiplayer *Eklemek istediğiniz herhangi bir...
  5. S

Tekkit Oynamak İstermisin ?? Ozaman Hemen Gel

Tekkit Oynuyacağız Hamachi ağ AsınıfıTekkitKeyfi AsınıfıTekkitKeyfi-1 şifre:123 Hamachi ağ AsınıfıTekkitKeyfi AsınıfıTekkitKeyfi-1 Şifre 123 Hamachi Ağ AsınıfıTekkitKeyfi-2 Şifre Yazmadan Girebilirsiniz Hamachi Ağ AsınıfıTekkitKeyfi-2 Şifre Yazmadan Girebilirsiniz Hamachi Ağ...
  6. S

---(Voldreaver Extreme)--- V2 Versiyonu [Faction-Pvp] Aktif:1.7.2 -30 Kiside Vip Cekilsi +25 Online!

Admin e Bu server ilgimi çekmedi dedim 2 dk sonra ban yedim arkadaşım Adını Vermicem Nuke kullandı onun bildi nuke sadece tek kendi alanına bomba atıyodu bu sv deki komut bütün heryere koyoymuş o yüzden s.. gid diye ban yedi bu ne ya
  7. S

BONANZA Abi bu Mesajı Silermisin Listede Kendimi Göremedim diye paylaşmıştım ama alt sayfadaymışım
  8. S

*Forum Kullanıcı Adınız: spencer250680 *Sadece Gerçek Adınız: Onur *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 yada 3 yıldır *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: LeHamam *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Oynadım
  9. S

Yılbaşı Çekilişi (MİNECRAFT) + Anket 2013-2014

*İsim: Onur *Forum Kullanıcı adı: spencer250680 *Neden katılmak istiyorsunuz: 3-4 yıldır Minecraft oynuyorum arkadaşlar 1 ay önce başladılar hepsi premium ben ise bedava oynuyorum bu beni üzüyor :(
  10. S

Serverime Probuilder ve Admin arıyorum

Server Açık deil
  11. S

Rehber Arayanlar içeri

Ben 2-3 yıldır minecraft oynuyorum Beni düşünen varsa bana söleyin ipyi Özelden
  12. S

Survival Oynayacak

Adim spencer250680 Skype yok 3 yildir mc oynadim
  13. S

Yok mu canı sıkılan ?

Heyy benim serverim var gelmek isteyen PatotoCraft45 Gelsin şifre 123 (hamachi)
  14. S

Benle Minecraft oynicak varmi (hamachi) (1.6.4)

tamam ozaman buna gel PatotoCraft45 Şifre 123
  15. S

Bayram Boyunca Takılacak Birilerini Arıyorum.

ben varimda ila mikrofon zorunlumu
  16. S

Adim Onurniye başka oluşturuyum ne gerek var zaten sadece ben varim
  17. S

Hamachi adi : Minecraft benle oyna Şifre : 123 skype gerek yok ip:25.41.6.122Bana Mesaj yazarsiniz hamachiden