Arama sonuçlarınız

1. Ozan Hiphoplife

Yogbox Ana Modları

Yogboxta olmazsa olmaz,kullanılması gereken modlar varmı ? Hangileri ? Açıklar mısınız biraz ? :D
  2. Ozan Hiphoplife

İtalya ? Bu sen misin ?

İlginç.
  3. Ozan Hiphoplife

Buzdan Battle Tower ?! WTF

Daha önce kırık taştan,taştan,yosunlu taştan kuleler gördüm ama bu ilk :D
  4. Ozan Hiphoplife

Zümrüt Çıkma Sıklığı

Benim bildiğim zümrüt zor bulunan bir şey.Dün aynı madende 6 tane buldum.Modlarla alakası da yok eminim.
  5. Ozan Hiphoplife

Yeni Şehirim (İPTAL)

Survivaldan canım sıkıldı,bende böyle birşeye başlamak istedim.Daha ekleyeceğim çiftlikler,evler var.Bu yapım aşamasından bir görüntü. Ekleyebileceğim yapılar hakkında fikir verirseniz sevinirim. İyi fikir,kötü inşaat yeteneği ..
  6. Ozan Hiphoplife

Beni Nasıl Tanıyorsunuz ?

Beni nasıl tanıyorsunuz,nasıl tanımlarsınız ?? Eski nickim: Stanist
  7. Ozan Hiphoplife

Yalnız Adam

Yorumlarınızı ve beğenilerinizi esirgemeyin :) Koca bir evren.Binlerce ağaç.Yüzlerce hayvan.Onlarca köy.Yalnız bir adam... *** 1. BÖLÜM *** Sabah kalkıp mutfağa doğru yöneldi,Robin.Hiç ekmeğinin kalmadığını farkedince,evinin arkasındaki tarlaya yöneldi.Yetişen ekinleri hasat etti.Ardından...
  8. Ozan Hiphoplife

Stanist Skinleri

Slenderman skininden editleyerek yaptım.Ne olduğunu bende anlamadım :) Saçlarını tek renk yapmayacaktım ama beceremeyince ..
  9. Ozan Hiphoplife

Aşık Zombi

Zombi kardeşim beni o kadar seviyor ki benimle Nether'a kadar geldi !
  10. Ozan Hiphoplife

Savaşmak için

Varmı şöyle kaleler,köyler basacağımız,güzel bir mod ? Millienare midir nedir o olmasın,1.6.4 olsun
  11. Ozan Hiphoplife

Fazla Basit Köprü

İlk köprü denemem,fazla basit ve küçük oldu ama geliştirmeye çalışacağım.İyi yada kötü yorumlarınızı bekliyorum.
  12. Ozan Hiphoplife

Berzerk yada Survival

Klip ve şarkı olarak hangisini beğendiniz ? Berzerk Survival Benim oyum Berzerkten yana :)
  13. Ozan Hiphoplife

Havalı Çocuk

Yaptığım ikinci skin,iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum
  14. Ozan Hiphoplife

Minecraft PE İlk Ev Modelim

İlk kez güzel bir şey yapmaya çalıştım,yorumlarınızı bekliyorum iyi yada kötü. Bu evin dıştan ve içten görünümü Bu çiftlik modelim,değişik oldu inekler,tavuklar ve koyunlar aşağıda Evin dışı,tarla ve kuyu Dediğim gibi iyi ve kötü yorumlarınızı bekliyorum
  15. Ozan Hiphoplife

Takım Elbiseli Sakallı Koyun

İlk skinim,ilk konum,hayırlı olsun :D