Arama sonuçlarınız

1. JinQ78

1.12.2 Versionu Sanal Chest Plugini

ServerCheck'de birçok hataya sebep oluyor o yüzden kaldırdım tekrar ama hala bulamadım istediğim gibi bir plugin
  2. JinQ78

Dostum ChestMaster'ın son sürümü 1.12 AlphaChest'in ise 1.7.9 malesef
  3. JinQ78

Arkadaşlar konu başlığındanda anlayacağınız şekilde 1.12.2 versionunda sorunsuz çalışan bi sanal chest plugini arıyorum. AlphaChest ve ChestMaster'ın son sürümleri denedim fakat hata aldım ikiside çalışmadı. Bildiğiniz aynı işlevde olan bi plugin varsa yardımcı olun. Yardımcı olmaya çalışan...
  4. JinQ78

Yeni Açılacak Olan Factions Serverine Davet

Bilmiyordum bilgilendirme için teşekkür ederim
  5. JinQ78

Belli bir alanda öldüktan sonra /back ile geri dönememek. - Bir alanda item düşmemesini ayarlamak.

GroupManager'dan essentials back permini silerek /back komutunu engelleyebilirsin. Wgli alandada ölünce itemlerin düşmemesini sağlaman için customflags pluginini ekleyin /rg flag <wgadı> keep-inventory allow/deny yapabilirsiniz.
  6. JinQ78

İyi günler WorldGuard Plsi Hakkında Sorun Yaşıyorun.

Önce permleri kontrol et olmadıysa tabelaya basınca gelen hata vs. bir şey varsa paylaş
  7. JinQ78

Yeni Açılacak Olan Factions Serverine Davet

Arkadaşlar yeni açılacak olan SonKan Network adlı Faction serverine benimle birlikte oynayacak ve test edecek bir kaç arkadaş arıyorum Test etmek ve sunucuya bakmak isteyen arkadaşlar için geçici IP : sonkannetwork.minecraft.to Siteden kayıtlı (geçici site) : www.sonkan.mc.tc şu an Whitelist'i...
  8. JinQ78

Ücretiyle Faction Map Yapacak Builder Aranıyor!

Açılacak olan MechanichCraft adlı faction serverimiz için map arıyoruz elinde hazır kullanılmamış veya build'i iyi güzel bi map yapabilecek olan arkadaşlara duyurulur! Map serverimize özel olacak ve ücreti neyse verilecektir! İlgilenen builder'lara duyurulur! İletişim forum üzerinden...
  9. JinQ78

Sunucu Durmadan Cöküyo Sebebi Ne olabilir?

Kullanmış olduğun pluginlerin server versionun ile uyumluluğunu kontrol et ve güncelle. Çakışabilecek pluginleri kontrol et ve gereksiz pluginleri kaldır. Chunk hataları için ChunkFix çek. (Tüm World'lere) ve 3 GB ram'e 3 world bence fazla. Kullandığın skriptleri, skript hatalarını kontrol et...
  10. JinQ78

Böyle Bir Sunucu Olsa Nasıl Olur ?

Evet arkadaşlar açacağımız sunucuda kırmızı ve mavi olmak üzere 2 adet düşman bayrak olacak Bu iki bayrağın kendilerine ait köyleri olacak, Düello ve Agresif mod hariç kendi bayrağına vuramayacak! Ek olarak Mod sistemimizde var : Barışçıl [Kimseye Vuramaz Kimseden Hasar Almaz], Agresif ...
  11. JinQ78

EDİTLİ SERVER BİLEN ?

Editli sv'den kastın p5-p6-p7 kes6-kes7 gibi mi?
  12. JinQ78

MechanichGaming *

MechanichGaming *
  13. JinQ78

Kırmızı ve Mavi Bayrağın Savaşı Buyrun Bi Bakın.

%80 Denebilir Eklentiler Tamamlandı Bi kaç ek şeyler düşünüyoruz birde map ve warplar yapılıyor
  14. JinQ78

Şahsen ben ve ekibim tutulacağına inanıyoruz serverimizi tamamladıkdan ve açıkları kontrol ettikden sonra oyuncuların beğenisine sunacağız :)
  15. JinQ78

Evet arkadaşlar açacağımız sunucuda kırmızı ve mavi olmak üzere 2 adet düşman bayrak olacak Bu iki bayrağın kendilerine ait köyleri olacak, Düello ve Agresif mod hariç kendi bayrağına vuramayacak! Ek olarak Mod sistemimizde var : Barışçıl [Kimseye Vuramaz Kimseden Hasar Almaz], Agresif ...
  16. JinQ78

Kolay bi skript isteği bi bak

Evet arkadaşlar benim istediğim serverimde dakikada bir /ne reload komutunu tekrarlayacak bi skript basit bir şey ama skript bilgim yok malesef araştırdım biraz bulamadım yapabilecek arkadaşları bekliyorum
  17. JinQ78

Bu pluginin adı nedir? [ Biraz Acil Lütfen ]

Hayır tabii ki onu yapmayı biliyorum online oyuncu sayısını göstermek değil demek istediğim yandaki listede yakındaki oyuncunun nick'i ve kaç block uzakta olduğunu göstercek
  18. JinQ78

ScoreBoard Stats ile çevremizdeki oyuncuları nasıl görürüz ?
  19. JinQ78

Oyun içerisinde sağ tarafta tabela çıkıyor ve tabelada yakındaki oyuncuları gösteriyor
  20. JinQ78

Bu pluginin adı nedir ?

Plugin ile oyunda etrafımızdaki oyuncuları görüyoruz ve birde nicklere renk vermek istiyorum oyuncunun üstünde görünen nicklere yardımcı olursanız sevinirim.
  21. JinQ78

Etrafındaki oyuncuları gösterme

Merhaba arkadaşlar öncelikle konu başlığında görüldüğü gibi istediğim eklendi (skript , plugin) ile oyunda etrafımızdaki oyuncuları görcez ve birde nicklere renk vermek istiyorum oyuncunun üstünde görünen nicklere yardımcı olursanız sevinirim
  22. JinQ78

Irk Savaşı Yardım [ Biraz acil ]

Skript bilgim yok malesef :(
  23. JinQ78

Irkçıyız bilader nolacak :D
  24. JinQ78

Evet arkadaşlar şimdi size yardım istediğim konuyu açıklayım Ben bi server açmak istiyorum örnek 2 klan olcak ve ikisi birbirine düşman girişde bir klan seçilcek ve o klandan çıkılmayacak factions plugini ile denedim ama yapamadım araştırdım internette forumlarda vb. bulamadım bilgisi olan...