Arama sonuçlarınız

1. lokokop

İlginç bilgiler

EDİT: Beyler alıntı diyenler alın bakın https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-bİlİnmeyenler.185859/ önceki konumun altına yeni bilgiler ekledim önceki konuyu okuyanlar isterseniz aşağılardan yeni bilgilerden başlayın isterseniz bilgileri tazeleyin ama salak saçma yorumlar yazıp beni...
  2. lokokop

Creeper'ın Patlama Mekaniği

____________Patlama Olasılığı___Öngörülen Hasar KIRMIZI__________KESİN________________ AŞIRI SARI_____________YÜKSEK_______________ORTA YEŞİL____________DÜŞÜK_________________YOK MAVİ_____________YOK__________________YOK KAYNAK: http://minecraft.gamepedia.com/Minecraft_Wiki
  3. lokokop

MINECRAFT BİLİNMEYENLER

=>Endermanlar suya değerse canları azalır ve ışınlanırlar. =>Kafanıza balkabağı takarsanız endermanlara vurmadıkça size saldırmazlar. =>Endermanlarla savaşırken ayaklarına (diz seviyesinden aşağıya) vurursanız ışınlanamazlar. =>:creeper: :iskelet: Creeper iskelet tarafından öldürülürse müzik...
  4. lokokop

MİNECRAFT'ta BİLİNMEYENLER

=>Endermanlar suya değerse canları azalır ve ışınlanırlar. =>Kafanıza balkabağı takarsanız endermanlara vurmadıkça size saldırmazlar. =>Endermanlarla savaşırken ayaklarına (diz seviyesinden aşağıya) vurursanız ışınlanamazlar. =>:creeper: :iskelet: Creeper iskelet tarafından öldürülürse müzik...
  5. lokokop

Minecraft'tan kaldırılmış moblar

Bu yaratıklar oyundan kaldırılmış ve sadece eski versiyonlarda bulunabilen yaratıklardır. Beast Boy (Canavar Çocuk) Black Steve (Kara Steve) Rana (Rana) Steve (Steve(Mob)) Human (İnsan) Not: Altı çizili isimlere tıkliyarak sayfalarını...
  6. lokokop

İleride Gelebilecek Yaratıklar

Gelecekte yeni yaratıkların oyuna ekleneceğine dair ipuçları var. Aşağıda Notch'un verdiği ipuçları ve yeni yaratıklara dair bütün ipuçları yer alıyor. Zombie Pigman gibi yaratıklar dışında, yaşayan Domuz Adamlar gelecekte oyuna eklenecekler. Cadılar bayramı güncellemesinde, Notch...
  7. lokokop

Heykeller Mapı

Umarı beğenirsiniz
  8. lokokop

Cadı ve Simya Standı Heykeli

Umarım beğenirsiniz ;) Beğendiyseniz like atarsanız sevinirim ;)
  9. lokokop

Arkanda Zombi Var

Umarım Beğenirsiniz :zombi: ;)
  10. lokokop

Mojang ekibinden jeb_ Heykel

Mojang Ekibinden jeb_ nin heykelini yaptım umarım beğenirsiniz :D Güzel olduğunu düşünüyorsanız beğenmeyi unutmayın :D
  11. lokokop

1MadBeast isimli Adamın Heykeli

1MadBeast isimli adamın heykelini yaptım umarım beğenirsiniz ;) Güzel olduğunu düşünüyorsanız beğenin heykellerim %100 özgün ve kendi yapımım ;)
  12. lokokop

MİNECRAFT İLGİNÇ BİLGİLER

=>4 Demir bloğunu T şeklinde dizip en üste balkabağı koyarsanız demir golemi yaparsınız. Oldukça güçlü yaratıklardır. Düşme hasarı ve boğulma hasarı almazlar. Zararlı moblara karşı savaşırlar. =>2 kar bloğunu üst üste koyup üstüne balkabağı koyarsanız kardanadam yaparsınız. Bu yaratık...
  13. lokokop

1MadBeast isimli Adamın Heykeli

1MadBeast isimli adamın heykelini yaptım umarım beğenirsiniz ;) Güzel olduğunu düşünüyorsanız beğenin heykellerim %100 özgün ve kendi yapımım ;)
  14. lokokop

Mojang ekibinden jeb_ Heykeli

Mojang Ekibinden jeb_ nin heykelini yaptım umarım beğenirsiniz :D Güzel olduğunu düşünüyorsanız beğenmeyi unutmayın :D
  15. lokokop

MİNECRAFT İLGİNÇ BİLGİLER