Arama sonuçlarınız

1. Zopir101

Minecraft 1.9.2 Vanilla oynamak isteyen içeri

Mod . Creative Ip . 149.202.69.135:40897 Versiyon:1.9/1.9.1/1.9.2 Herkesi beklerim ^^
  2. Zopir101

Survival'da 10 dakika oynadıktan sonra.. (+Seed)

Seed:-3507441334399491638
  3. Zopir101

Konu Kilit Lütfen

Konu Kilit Lütfen
  4. Zopir101

1.8 Güzel Eşyalı Seed (ALINTIDIR)

Merhaba arkadaşlar. Survival için güzel bir seed buldum umarım değenirsiniz :) Bu köy bir tapınakla birleşik. Koordinatlar:-219/69/312 Demirci ve tapınaktaki 4 sandıktan çıkan eşyaların toplamı: 3 zümrüt,26 altın külçesi,2 elmas,6 demir külçesi,bir demir pantolon,bir eyer,3 ekmek, 15 kemik ve 11...
  5. Zopir101

Arkadaşımla Bukkit Server'da Ada Devleti Kuruyoruz:Büyükada Devleti!

Merhaba arkadaşlar, arkadaşımla dün bukkit serverımda bir ada devleti kurmaya başladık. Sadece haritasını vereceğim (şimdilik.) sonra fotoğraflarını görücez. NOT: bu konu tamamen fikir ve eleştiri sebebiyle açılmıştır, herhangi bir dilek ya da şikayeti yorumlara yazarak daha iyi bir devlet...
  6. Zopir101

Benle Survival Creative Hardcore (ne isterseniz) oynayacaklar Vanilla-Sürüm farketmiyor

Katılımınızı bekliyorum. Skype istemiyorum. Var olun yeter. Hamachi ağ:amacli şifre:1
  7. Zopir101

Özür

Merhaba, boş konu gibi gözükse de Internet problemleri yüzünden aynı konudan 3 tane açmışım. Bu nedenle özür dilerim.
  8. Zopir101

"Amaçlı" Vanilla Sade Survival-Server Hazır Bir Tek Formu doldurun!

Merhabalar.. Yine ben yine ben. Bu sefer amaçlı bir sade survival kuruyorum. Özellikleriniz: Küfür etmeyin. Sessiz olun ancak hiç konuşmayın değil. Skype'siz sadece chat. Ne de olsa vanilla! Haftaiçi:17:30-22:00 Haftasonu:10:00-23:00 Cuma: 18:30-23:00 açık olursa iyi olur. Yaş sınırı yok...
  9. Zopir101

Merhabalar.. Yine ben yine ben. Bu sefer amaçlı bir sade survival kuruyorum. Özellikleriniz: Küfür etmeyin. Sessiz olun ancak hiç konuşmayın değil. Skype'siz sadece chat. Ne de olsa vanilla! Haftaiçi:17:30-22:00 Haftasonu:10:00-23:00 Cuma: 18:30-23:00 açık olursa iyi olur. Yaş sınırı yok...
  10. Zopir101

11. Zopir101

Rezil ettiniz Ayşegül hanım.

valla dünyada en çok satılan 3. oyununa ayıp edip kalmadınız, direk oyun size gönderme yaptı. yurtdışında 1 kişi yüzünden 75 milyon rezil oldu! alın size minecraft. artık zarar(!) diye bir şey yok. araba çalma falan yok. oyun yapımcıları direk gönderme yapmış size. aferin. böyle devam edersek...
  12. Zopir101

Minecraft Kasma Sorunu - Çözümü - RAM Vermeden - Resimli - Yazılı

Merhaba arkadaşlar, birçok kişi Minecraft'ın kasma sorunundan şikayetçi. Eğer RAM veremiyorsanız, sadece 1 program indirerek kasma sorununu az da olsa hafifletebiliriz. Oyun dışı - Program Google'den Game Booster'i aratıyoruz. Gezginler ya da Tamindir sitelerinden indirip programı...
  13. Zopir101

FlareNetwork Rezilliği, Vip, Whitelist Beyazliste, Proksi hataları

Servere giriyim değil, ip sini kopyalamayın, server batıyo. Hub sunucu ancak skyblock olarak tanıtmış. -Proksi restartlanıyo kimse giremiyo. -Whitelistte değilsin diyo. -Servere bazen V.I.P ler girebiliyo.(sadece) rezillerin önde gideni
  14. Zopir101

Paypal ile Minecraft alma- Bir(kaç) sorum var!

Merhaba arkadaşlar, yakında paypal ile mc alıcam. Kayıt olmak gerekli midir? 100 tl yükleyeceğim. aşım sınırı vb. var mı? teb atm lerden nasıl yüklenir? teşekkürler :)
  15. Zopir101

Hamachili Sade Survival Oynayacak..1.8

Merhaba.. Benle 1.8 sade survival oynayacak kişi arıyorum.. Öhööm, her neyse. Hamachi ağını veriyorum. SadecikSurvival şifre:1
  16. Zopir101

Minecraft Hızlı Yapı Çalışmaları #01 / Keinsai'nin Günlüğü

Amatör oldu biraz :3 Kanalıma abone olursanız sevinirim... Like atarsanız sevinirim. Paylaşırsanız büyük bir kitle olabiliriz! Dislike atarsanız niçin attığınızı yorumlara yazabilirsiniz.. İyi oyunlar! (Not:Müzik 15. saniyede başlıyor.)
  17. Zopir101

Saf Survival (%100) Hamachili (İÇERİ ->)

Merhaba forumdaşlar. Çok uzatmadan konuya giriyorum: Hamachili survival server açtım. %100 sade survivaldır. Güzel kurallar çerçevesinde güzel bir oyun oynamak istiyorum ve bunun için server açtım. İletişim için: Ağ adı: SadecikSurvival (başında boşluk yok) Şifresi:1
  18. Zopir101

Lütfen yardım edin :(

Merhaba arkadaşlar. Ben superflat dünya yaratıcam. Biomunun extreme hills, toprak yüksekliğinin 40 olmasını istiyorum. Nasıl yapacağımı söyleyip mantığını da yazarsanız çok hoş olur. teşekkürler
  19. Zopir101

İmzaları gösterelim!

İşte, burada benimkisi D: | | | V
  20. Zopir101

Benimle Minecraft Vanilla Hamachi oynayacak? Her şey hazır temiz server. 1.7.2

Merhaba forum üyeleri, Hamachili 1.7.2 Minecraft sade sunucumu açmış bulunuyorum. Tertemiz, kimse daha girmemiş durumda. Hani o derece, daha "kurucu" olarak haritayı bilmiyorum. Amacımız survival'da şehir yapmak, ya da bir map yükleyip bitirmek. Girmek isteyenlere duyurulur. Hamachi...
  21. Zopir101

Minecraft Playstation 3 Edition-PS3 Adlarını Ekleyip Server'da Oynayabilme

Merhaba arkadaşlar, Bu konunun altına PS3 ID'lerinizi yazabilirsiniz. Ekleyip Server'da oynayabilirsiniz. Benim ID:Zopir Sizinkini bekliyorum... (Not:Konu uygun değil ise arşive alınabilir bir şey olmaz :D)
  22. Zopir101

Modern (Çiftlik) Evi 2. Evim (Yorumlarınızı bekliyorum) V.2 (+ Bahçe)

Merhaba arkadaşlar, Dün foruma "Modern mimari 15x15 ev" adlı bir ev ve fotoğraflarını koymuştum. En az 15 yorum geldi,en az 10 yorum ise "berbat,emeğine niye saygı duyayım,kötü,hmm.." gibi yorumlardan oluşmaktaydı. Bazıları moralimi bozdu. İnşallah bu evime kötü yorumlar atmazsınız, tabi bu...
  23. Zopir101

Modern Mimari Evim (15x15 Lot) Singleplayer'da Yaptığım İlk Evim(iyi be yorum yazmayın kötü zaten)

Merhaba arkadaşlar... Ben ilk kez singleplayer dünyamda ev yaptım. Umarım beğenirsiniz. Önemli Notlar: -Yapımında 1.7.4 sürümü ve Flows HD 1.7.2 kaynak paketini kullandım. -Bazı youtube kanallarından örnek aldım. -Bilgisayarım 2 gb olduğu ve açılmadığı için shader kullanmadım. -Her türlü...
  24. Zopir101

Benimle Hamachili Dümdüz dünyada creative Oynayacak aranıyor (Skypesiz yaş farketmez)

Merhaba arkadaşlar, Benim bir hamachi sunucum var. Ama kimse gelmiyo hamachide de oynayacak birisi yok. Bu yüzden hamachi ağıma katılan ve ben geldiğimde çevrimiçi olan herkesi beklerim :) Skypesiz, yaş farketmiyor. Sadece güzel build olsun yeter :) Hamachi ağımız: guzelbuild1 şifre:1...
  25. Zopir101

Minecraft Güncellemeleri (tam sürüm) ve lakapları

Merhaba, canım sıkıldı ve bunu yapayım dedim :D Yorumlarınızı bekliyorum 1.0.0-TAM SÜRÜM 1.2-yağmur ormanı güncellemesi 1.3-zümrüt güncellemesi 1.4-cadılar bayramı güncellemesi 1.5-kızıltaş güncellemesi 1.6-at güncellemesi 1.7-dünyayı değiştiren güncelleme 1.8-bountiful (cömert,eli bol diyordu...