Arama sonuçlarınız

1. ♪≤V4m91r3≥♪

Pluginlerinle uğraşmak istemiyorsan bi bak buraya :)

Öncelikle merhaba Server Sahipleri hiç uzatmada diyorumki siz pluginlerle uğraşmayın ben yapıyım :) (Pluginer isteyen gelsin demek istedim :D)
  2. ♪≤V4m91r3≥♪

Tam Bir Ramazan Mekanı :) (İlk Camii çalışmam) - V4mp1r3

Merhaba Arkadaşlar !! :) Bugün sizlerlen ilk caami çalışmama bir göz atıcaz. Aslında sadece camii denemez içinde bir sürü şey var ! , Fakat camii daha çok ilgi çektiği için camii dedim :) Her neyse geçelim Resimlere ve Link'e :) : Güzel diyorsanız bi indirin daha yakından...
  3. ♪≤V4m91r3≥♪

İstediğiniz bir plugini Verin Türkçeleştiriyim (13.06.2014 tarihine kadar)

Öncelikle merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir iyilik yapacağım. İstediğiniz bir pluginin adını verin türkçeleştiriyim. :) :) DIKKAT !! : 13.06.2014 tarihinden sonra isteklere bakılmıyacaktır.
  4. ♪≤V4m91r3≥♪

İstediğiniz bir plugini Verin Türkçeleştiriyim (SONA ERDİ)

Öncelikle merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir iyilik yapacağım. İstediğiniz bir pluginin adını verin türkçeleştiriyim. :) :) Plugin Paketi Çıkarıyorum. İsteyen herkes oradan pluginleri alabilir. Sona Erdi ! En Son Yaptiklarim: Jobs Plugin: Media Fire Link: ZippyShare Link: Yandex Disk...
  5. ♪≤V4m91r3≥♪

MultiPlayer Serverlerde Atma Sorunu (Register Login felan değil normal atiyo)

Öncelikle Merhaba Forumdaki Arkadaşlar, Bugün sizlere bambaşka bir sorun sunucam :) Adım Adım Anlatıyım :) 1.Adım Servere girdim registerimi loginimi yaptım oynadım oynuyorum. 2.Adım Hala oynuyorum. 3.Adım Ve Serverden Attı hata şu: Timed Out veya java.lang.timeout vb şeyler yazio. Ne...
  6. ♪≤V4m91r3≥♪

Ben Efsaneyim Survival Plugin Paketi - (♪≤V4m91r3≥♪)

Tamamen eğlence amaçlıdır. Slot kasmak isteyenler için değildir. Para Plugini /money - Paraya bakma _______________________________________________________________________________________ Kopek Plugini Kopeginizi dogurduktan sonra Kayış alıp sol tık yapınca köpeğiniz Kopek Pluginine...
  7. ♪≤V4m91r3≥♪

BukucuCraft - 4 Elementi Bük !! [BİLGİ VE IP KONUDA]

212.68.45.80:25566 Bukucluk yapmak için ilk başta /bending choose fire,water,earth,air yani ateş,su,toprak,hava Sonra ise : /bending display (seçtiğin elemenet) Orada çıkanların hepsi bir yetenektir. Alttaki enventar slotlarınız sınırlıdır. hepsine bir tane yetenek koyabilrsiniz. Örneğin...
  8. ♪≤V4m91r3≥♪

o0O {[KaosCraft]} - {[Factions]} |||| Eglencyi dorukta yasa... O0o

KaosCraft uzun bir süre sonra tekrar sizlerle !! Fakat bu sefer yeni özellikleri yeni yerleri yeni spawnı ve yeni oyunlarıyla geliyor.Serverimiz baştan sona yenilendi ve dev eventler yapılıyor.Sende bu eğlenceden eksik kalmamak istiyorsan gel ve gör..... * 8 GB RAM * Sınırsız HDD * ?/24 Kişi...
  9. ♪≤V4m91r3≥♪

Dünya değişince enventar boşalması !!

Merhaba arkadaşlar, Bugün sizlere serverimle ilgili bir soru sorucam. Serverimde skyblock,crative,hungergames var fakat skyblock dünyasına geçtiğinde itemler aynı kalıyor ve bunlar diğerlerindede oluyor.İsteğim şu : 1.dünyada dia varsa 2.dünyada olmuyacak :) 1.dünyada odun yoksa 2. dünyada...
  10. ♪≤V4m91r3≥♪

Minecraft Pocket Edition Hakkında Bilgi

Bildiğiniz gib Apple ve Android cihazlarda minecraft mobil versiyonu olan Minecraft PE (Pocket Edition) Var. Bu oyun hakkında biraz bilgi verelim. İlk Olarak Normal minecraft arasındaki tek farkı birkaç blok olmaması fakat bu bir şey değiştirmiyor. Her şekilde minecraft zevki yaşanıyor.Multiplayer...
  11. ♪≤V4m91r3≥♪

Minecraft Crafting Yardimlari

Resimde gördüğünüz gibi tahtanın yapımı heryerde bulunabilen ağaçtan yapılıyor.E ye bastığınızda Crafting Yeri vardır. Oraya Odunu yerleştirdiğinizde tahta olur. Çubuk yapımı bundan önceki tahtanın üst üste koyulmuş halidir. Meşale yaparken kömür gerek fakat bunu nası bulucaz...
  12. ♪≤V4m91r3≥♪

Minecraft Server Bugda kaldı açılmıyor.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir sorum olcak. Nitradodan server açtım ve bu serverde /stop komutunu kullandım. Ama malesef bidaha serveri açamadım Panele girdim.Servei Başlata tıkladım olmad. DeBug Yaptım yine olmadı Sizce ne yapmalıyım ?
  13. ♪≤V4m91r3≥♪

[♪≤V4m91r3≥♪] Minecraft PE Texture/Skin Yükleme (Android)

Merhaba arkadaşlar yararlı olur diye bir koyayım dedim nasıl texture ve skin yüklenir. Minecraft Pocket Editionu indirdik veya satın aldık şimdi başlıyoruz. 1.Google Play Store'den PocketTool adlı programı indiriyoruz. (Resim...
  14. ♪≤V4m91r3≥♪

[♪≤V4m91r3≥♪] Plugin Türkçeleştirme

Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere bir kolaylık sunucam !! Plugin Türkçeleştirme İsteyen herkes alta plugin ismini yazabilir isteğe göre şekillendirilir. Skype: arda3219